Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Mentoring Allegro - Pierwsza edycja, sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa poradnika/niszy: Mentoring Allegro
2. Opis poradnika/niszy:
Witam, zapraszam serdecznie do skorzystania z mojego mentoringu dotyczącego zarabiania na platformach aukcyjnych!
Jeśli nie interesuje Cie powszechna afiliacja, a pisanie z fałszywego konta facebook z innymi facetami przestaje sprawiać Ci przyjemność!
Ten temat jest właśnie dla Ciebie!
 
_________________________________________________________________
 

Poznaj mnie lepiej!

 • Nazywam się Dawid, przez ostatnie ~2 lata utrzymuje się z zysków pochodzących z Allegro, mały % stanowi również eBay, na swoim liczniku mam 20 lat, nigdy nie zdarzył mi się tzw. gorszy okres, również pomimo bycia człowiekiem nie popełniłem na swojej drodze żadnych błędów, wszystko zawsze staram się dopiąć na ostatni guzik. Przez ostatni rok udało mi się wprowadzić kilka osób w ten świat, nie zdarzyły mi się także żadne skargi na moje "usługi".

Na czym to polega?

 • W ścisłym gronie osób (4) dokonuje szkolenia na temat zarabiania na Allegro (produkty cyfrowe), na niszach prywatnych, bez ogromnej konkurencji pokroju Spotify czy systemów od Microsoft.

Co otrzymuje po zakupie?

 • Przede wszystkim! W miarę moich możliwości bezterminowe wsparcie ode mnie, niszę oraz gwarantowany zarobek, nie mówię tutaj o jakiś śmiesznych kwotach pokroju 20 PLN dziennie, tylko faktycznie pieniądze które są w stanie przewyższyć średnią krajową. Bez czekania miesiącami na pierwsze zyski oraz poświęcaniu 8 godzin dziennie, maksymalnie można mówić o minutach. Cały zestaw (zaraz po "lekcji") obejmuje również PDF zawierający zdecydowaną większość informacji (typowe sytuacje, strategie, pozbywanie się konkurencji itp. generalnie jak sprawić aby Allegro zostało naszym przyjacielem) które ja gromadziłem latami, całość opisana w prosty sposób, tak aby każdy nie miał problemów z treścią. Oczywiście pomogę również w wypadku rozliczenia się z całości

"Gdzie jest haczyk"?

 • Jedynym "haczykiem" jest mój udział w Twoim zarabianiu w postaci 20% kwoty netto którą uda Ci się zarobić, z wyjątkiem tego mogę zapewnić, że nic Was nie zaskoczy. Wymagam również chociaż minimalnej umiejętności w kontaktach międzyludzkich z uwagi, że wszyscy będziemy na jednym kanale telegram.

_________________________________________________________________

3. Źródło pozyskania: Własne
4. Zdjęcia/ dowody:

Moje przykładowe zarobki:

 Cm1bnRe.png < Mój obecny rekord, zbieg wielu okoliczności, liczę, że wydarzy się to ponownie.

juFR3jc.png < ~2 tygodnie, całość po "powrocie".

 

5. Kontakt: w celu dokonania zakupu skontaktuj się ze mną poprzez telegram: johnoverwolf (ewentualnie GG, lecz tam wchodzę bardzo rzadko).
6. Cena: Cena: 400 PLN Wolne sloty: 1 z 4 (Pierwsze dwie osoby otrzymują bonus z mojej strony)
7. Sposób zapłaty: Dostępne metody płatności to PayPal oraz przelew bankowy.
8. Poradnik/nisze oddałem do recenzji

Chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości!

Edytowane przez JohnOverwolf

ostatni dobry dzień był wczoraj

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Środki zapobiegawcze przed zawarciem transakcji dla kupujących i sprzedających

Odnośnik do komentarza

Zgodne czy nie zgodne z tematem.. Ale trochę mnie to wszystko dziwi.. Może ja tak opiszę w miarę krótko ;)

Zacząłeś sprzedawać nisze allegro, przykładowo nisze na tworzenie kont Spotify, pomijam fakt że napisałeś post w temacie z niszą na tworzenie kont Tidal o to czy wymagany jest wkład, ale no jednak przecież GURU Allegro, który NIGDY NIE POPEŁNIŁ BŁĘDU W ŻYCIU może szukać kolejnej mikro niszy, która nie będzie przynosiła zysków 20zł dziennie.

Kolejna Twoja nisza na sprzedaż kosztowała 270zł + 150zł po zarobku, na gadu-gadu już nie chciałeś Tych 150zł po zarobku, chciałeś się pozbyć niszy na szybko! :DOczywiście nisza dostępna w internecie i nie jest to raczej

Cytat

w pełni moja autorska metoda

jak to mi pięknie napisałeś :) Ludzie przed tobą już to sprzedawali, a Ty jak to ująłeś na gadu-gadu: 

Cytat

zależy mi na jak najszybszym obniżeniu lotów tego użytkownika z promowanych więc nawet taką skromną kwotę przyjmę.

Wow. Fajnie, że screeny sprzedanych sztuk w temacie są właśnie tej osoby, której chcesz obniżyć sprzedaż. WOW! To na tym polega to pozbywanie się konkurencji, o którym wspominasz w Tym temacie? Będzie polegał na sprzedaży niszy, aby pozbyć się konkurencji? ?

Nie wiem czy masz te kilka firm, o których wspominałeś w komentarzu pod pewnym zdjęciem w galerii(nie wiem po co kilka, ale spoko), czy nie masz w ogóle działalności i próbujesz dorobić sobie właśnie na mentoringach i sprzedażach nisz, ale jest to bardzo, ale to bardzo podejrzane. Nikt nie sprzeda nigdy za grosze kur znoszących złotych jaj!

Pan Proszę Pana piszesz o dobrych zarobkach, a jednak chcesz sprzedawać nisze allegro, które Ci obniżą ten zysk(jeśli takowy w ogóle istnieje realnie).

To nie mentoring giełdowy, to nie jest forex, w którym nic nie tracisz na mentoringu i nauczaniu nowych ludzi. Rozumiesz raczej co pragnę wytłumaczyć ;)

Ba! Uważam, że to wszystko to fikcja. Ale z wielką przyjemnością, chęcią chciałbym byś wytypował te osoby:

Cytat

 

Przez ostatni rok udało mi się wprowadzić kilka osób w ten świat, nie zdarzyły mi się także żadne skargi na moje "usługi".

 

Chcę poznać to kilka osób, chcę poznać opinie o Twojej osobie od nich, jednak skorzystały z Twoich usług i wprowadziłeś je w "ten świat", więc myślę że powinny dać bez problemu jakąkolwiek szerszą opinię.

AA!! ZAPOMNIAŁBYM !! Masz konto od czerwca tego roku, więc musisz zaprosić te osoby na nasze forum ?

 • Super 3
 • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@KozduS444

 • Jeśli cokolwiek z mojego zakupu Ci nie odpowiada wystarczyło napisać, a nie siedzieć cicho. Nie mam jakiegoś wielkiego problemu zwrócić pieniądze jeśli coś faktycznie odbiega od moich obietnic.

@WiMeX

 • "Zacząłeś sprzedawać nisze allegro, przykładowo nisze na tworzenie kont Spotify, pomijam fakt że napisałeś post w temacie z niszą na tworzenie kont Tidal o to czy wymagany jest wkład, ale no jednak przecież GURU Allegro, który NIGDY NIE POPEŁNIŁ BŁĘDU W ŻYCIU może szukać kolejnej mikro niszy, która nie będzie przynosiła zysków 20zł dziennie."
  • Napisałem w temacie ponieważ byłem ciekawy czy user sprzedaje coś podobnego do mnie, nie miałbym potrzeby kupować poradnika do tego skoro sam go posiadam.
 • "Kolejna Twoja nisza na sprzedaż kosztowała 270zł + 150zł po zarobku, na gadu-gadu już nie chciałeś Tych 150zł po zarobku, chciałeś się pozbyć niszy na szybko!"
  • Tak, chciałem się pozbyć ponieważ te 150 PLN nie robiło mi różnicy biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo, że ktoś po prostu i tak mi nie zapłaci, a to też jakiś szczególny majątek nie jest, więcej wpłacam na siepomaga.
 • "jak mi to pięknie napisałeś nisza w pełni autorska"
  • Metoda autorska z uwagi na to, że posiadałem specjalnie oprogramowanie tworzące konta, głównie dlatego tak to opisałem. Nisza sprzedana w wszystkich kopiach, ludzie na niej zarabiają, nie widzę problemu.
 • "Wow. Fajnie, że screeny sprzedanych sztuk w temacie są właśnie tej osoby, której chcesz obniżyć sprzedaż. WOW! To na tym polega to pozbywanie się konkurencji, o którym wspominasz w Tym temacie? Będzie polegał na sprzedaży niszy, aby pozbyć się konkurencji? ?"
  • To nie pozbywanie się konkurencji tylko zwykłe porachunki kogoś kto zachował się nie okej w stosunku do mnie i uwzględniłem, że kupujący będą swoją konkurencją i nie należy nastawiać się na takie same zarobki.
 • "Nie wiem czy masz te kilka firm, o których wspominałeś w komentarzu pod pewnym zdjęciem w galerii(nie wiem po co kilka, ale spoko), czy nie masz w ogóle działalności i próbujesz dorobić sobie właśnie na mentoringach i sprzedażach nisz, ale jest to bardzo, ale to bardzo podejrzane. Nikt nie sprzeda nigdy za grosze kur znoszących złotych jaj!"
  • Mam jedną firmę, tamten wpis był trochę satyrą bo aż mnie zdziwiło jak wielu ludzi do mnie pisze z samym zapytaniem czy mam firmę. Miło, że twierdzisz, że coś takiego to kura znosząca złote jaja.
 • "Ba! Uważam, że to wszystko to fikcja. Ale z wielką przyjemnością, chęcią chciałbym byś wytypował te osoby:" "Chcę poznać to kilka osób, chcę poznać opinie o Twojej osobie od nich, jednak skorzystały z Twoich usług i wprowadziłeś je w "ten świat", więc myślę że powinny dać bez problemu jakąkolwiek szerszą opinię."
  • Został ostatni slot, pierwsza osoba rusza już wkrótce więc na pewno nie będzie problemu z wstawieniem chociaż zdjęcia na galerię z zarobkami. Myślę, że będzie to wiarygodniejsze niż nowy kolega zarejestrowany wczoraj, opowiadający same superlatywy.
Edytowane przez JohnOverwolf

ostatni dobry dzień był wczoraj

Odnośnik do komentarza

@WiMeX Proszę bardzo:

@PatrolpxD @dzenus trzecia osoba nie ma konta na forum i mam dostać przelew dzisiaj http://prntscr.com/ov4f9w , a teraz wskoczyła czwarta @BesoToxico

Jednak przelewu nie dostałem więc 1 slot ciągle wolny. Pierwsza osoba zarobiła już 200+ PLN w przeciągu kilku dni :D

Edytowane przez JohnOverwolf
 • Super 1

ostatni dobry dzień był wczoraj

Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...
 • 2 tygodnie później...

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .