Skocz do zawartości
Zarabiamy

[SPRZEDAM] Mentoring E-whoringu! (bez poradników)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa przedmiotu: Mentoring e-whoringu
 
2. Opis przedmiotu: Naucze 5 osób jak zarobić po kilka tysi miesięcznie na ewhoringu. 5 slotów nie mniej nie więcej. Dlaczego sprzedaje coś na czym moge zarobić sam? Miejsca jest mnóstwo i w tej branży kazdy o tym wie a skoro potrafie to robić dobrze A NIE ROBIE JUŻ TEGO SAM z racji innych projektów to chciałbym ową wiedze jakoś wykorzystać i po prostu na niej jeszcze coś zarobić - co tu dużo mówić. : )
 
Ucze wszystkiego od portali randkowych i sciagania z nich ruchu, przez socjale, snapa, techniki manipulacji, po bezpieczna monetyzacje i optymalizacji podatków.  Tak jak pisałem - ucze każdej osoby indywidualnie i poświecam czas więc jeśli zamierzasz kupic i nic nie zrobic - nie kupuj, bo tylko popsujesz mi opinie a ja szukam osób zdeterminowanych, ponieważ przestawiam praktyczne sposoby na których ja zarabiałem i zarabiają moi znajomi do tej pory. Osoba zdeterminowana wyniesie z tego bardzo dużo w mojej opinii. Po wypelnieniu slotów zamykam temat.
 
UWAGA!  Do  mentoringu dorzucam jednego boosta w postaci reklamy na swoim zapleczu (500-1000 ads na start w jakies 48h). 
 
3. Źródło pozyskania: własne, ja nie mam zadnego poradnika, do każdej osoby podchodze INDYWIDUALNIE - mam 1000-1500h+ przepracowanych na smucikoniach (ciezko dokladnie stwierdzic) także myśle, że warto ;)
 
4. Zdjęcia: na PW dla zainteresowanych
5. Kontakt: PW
6. Cena: Pierwsza osoba 299zł, pozostałe cztery 499zł
7. Sposób zapłaty: paypal, blik, PSC
 • Super 1

28.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających)

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza

@Zarabiamy gdzie są dowody poświadczające Twoją wiedzę? Recenzje? Opinie wiarygodnych userów?

Już na starcie obawiasz się negatywnych opinii? To dużo mówi o poziomie merytorycznym. 

Nie wiem skąd taka moda na sprzedawanie mentoringu/poradników do ewhore - atak botów czy jak @Ciamciaj?

Złoty nick już o niczym nie świadczy po wałku @JayD - napisał bym, że przestrzegam przed zakupem w tym temacie, ale przy takim opisie "sprzedającego" nie muszę nic robić :D.

Odnośnik do komentarza

No może się pojawią niedługo te opinie, temat niedawno został dodany, nikogo nie zamierzam oszukiwać i wypraszam sobie przytyki typu "wał". Nigdzie nie napisałem, że mój złoty nick o czymś świadczy.  Siedzialem w temacie dlugo, znam sie na tym czego chce nauczyć, jesli masz jakies dowody na to, że chce kogoś oszukać to zapraszam do przedstawienia ich, bo taką opinie napisac może każdy. 

P.S. pierwszy slot zajęty, zapraszam.

 

p.s. jesli ktoś chce przetestować moje umiejętności to zapraszam serdecznie jakiegoś admina, np. Ciamciaja

28.png

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bukmejker napisał:

osób podchodzi sceptycznie

Bardzo dobrze, większość poradników i płatnych mentoringów to jeden wielki syf. Tym bardziej kiedy kupujesz poradnik, widzisz mnóstwo dobrych opinii, a ostatecznie dostajesz wiedzę dostępną na co drugim forum za darmo. 

Przepraszam za offtop.

Edytowane przez Excalibur
 • Super 2

'If the Spartans livedthen they would pay their tribute to youPoles'
"Atak nie musi być pomysłowy, ale musi być niezwykle szybki"

They say the good die young .

Odnośnik do komentarza

Nie no pewnie, że krytyczne myślenie ratuje dupe w wielu sytuacjach, ja tak jak napisalem NIE MAM zadnego poradnika gotowca, służe indywidualnie każdej osobie swoją wiedza do momentu, ąz same nie polecą na grubo i tyle. Na robocie sie znam, nie mam przeciwskazań żadnych zeby swoje umiejetności adminowi pokazac.

 Dwa sloty już zajęte, wydaje mi się, że recenzje tych osób w najbliższych dniach będą miały jakies znaczenie dla Ciebie @Pączek?

Moge zamknąc temat do momentu pojawienia się opinii, żaden problem.

28.png

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Pączek napisał:

Nie wiem skąd taka moda na sprzedawanie mentoringu/poradników do ewhore - atak botów czy jak @Ciamciaj?

Nie zauważyliśmy żadnego "ataku" botów w tej kategorii. Nie lubimy też bezsensownego trashtalkingu. Jeżeli masz dowody na oszustwo tego użytkownika to je podrzuć. Inaczej idąc Twoim tokiem rozumowania powinniśmy usunąć cały dział giełdy. 

Testować metody nie zamierzam, nie zarabiam tą metodą. 

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim

16 godzin temu, Pączek napisał:

Nie wiem skąd taka moda na sprzedawanie mentoringu/poradników do ewhore

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. E-whorning jest bardzo dochodową i wręcz niewyczerpalną niszą, tj. mogę sprzedać 100000 sztuk "poradnika", a nisza i tak się nie wypali. Zawsze znajdzie się ktoś (nowy) kto będzie chciał wysłać pieniądze żeby pooglądać gołą laskę mimo iż w necie ich nie brakuje.

Oczywiście nieumiejętne zarabianie na ewh może za sobą nieść konsekwencje prawne, a jako dowód podrzucam link do newsa: https://policja.pl/pol/aktualnosci/203794,Uwodzil-mezczyzn-na-portalu-randkowym-potem-szantazowal.html

Cytat

Policjanci z wydziału do walki z cyberprzestępczością komendy wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali 19-latka ze Śląska, który podając się za kobietę, nawiązywał znajomości na portalu randkowym. Potem mężczyzna zmuszał pokrzywdzonych do zapłaty pieniędzy, grożąc, że opublikuje ich kompromitujące zdjęcia. Już usłyszał prokuratorskie zarzuty, sąd aresztował go na 3 miesiące.

Dlatego ewh nie jest dla wszystkich. By zarabiać na e-whorningu trzeba zrobić szereg opcji zabezpieczających naszą prywatność gdyż (jak mniemam) w 99% przypadkach polega na używaniu czyjegoś wizerunku. Są oczywiście wyjątki gdzie po dogadaniu się z kobietą dzieli się zarobioną kwotą wedle ustaleń ;) To już jest legalne działanie. Jednak tutaj trzeba spisać umowę w dwóch egzemplarzach po każdej ze stron. Na ewh niektórzy zarabiają krocie, a inni grosze. Wszystko zależy od metod oraz zaplecza, a jest trochę możliwości. Uważam, że stwierdzenie "zarabiaj nawet 2-3 pensje etatowca!" jest na wyrost. Nie jest dokładnie stwierdzone w jaki okres czasu autor tematu nauczy 5 osób. W jeden dzień, czy w rok? Czy w rok zarobi się te 2-3 pensje etatowca, czy w tydzień? O jakim etatowcu mowa? Tym co zarabia minimalną krajową, czy takim który zgarnia 10 tysięcy miesięcznie? Zbyt duże zapewnienie i za mało informacji. Nazwa tematu do zmiany.

Pozdrawiam serdcznie

Odnośnik do komentarza

1. Tak, to prawda, że jest to niewyczerpalne źródło.

2. Tak, to prawda, że nie jest dla każdego, mysle, że kazdy, kto jest zainteresowany zarabianiem w ten sposób zdaje sobie z tego sprawe.

3. To nie do końca prawda z tymi zabezpieczeniami, wszystko zależy od sposobu jakim działasz, bo sa takie, że klient dostaje to za co zapłacił i nie ma żadnego bólu i powodu do problemów. Tak jak wspomniałeś sposobów działania jest dość dużo - od najczarniejszego kapelusza po prawie przezroczysty. 

4. Co do tytułu to niewątpliwie masz racje, dostałem już tyle bur na priv, że  dziś to wyprostuje. 

p.s. etatowiec zawsze mi sie kojarzył z minimalną krajową, nie mam pojęcia dlaczego. Przemyśle tytuł i zrobie edit.

28.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Zarabiamy napisał:

3. To nie do końca prawda z tymi zabezpieczeniami, wszystko zależy od sposobu jakim działasz, bo sa takie, że klient dostaje to za co zapłacił i nie ma żadnego bólu i powodu do problemów. Tak jak wspomniałeś sposobów działania jest dość dużo - od najczarniejszego kapelusza po prawie przezroczysty. 

Wszystkim osobom działającym z tą metodą model "subskrypcyjny" jest chyba znany. Nie zmienia to faktu, że według kodeksu karnego nie ma to większego znaczenia.

Cytat

Art.  286. Kodeksu karnego

§  1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Korzystanie z czyjegoś wizerunku w celu zarobkowym jest de facto oszustwem, bo:

 1. Wysyłasz zdjęcia, do których nie masz praw - cudze mienie w tym przypadku to zdjęcia jak i pieniądze
 2. Dostajesz za zdjęcia pieniądze - osiągasz korzyść majątkową poprzez przez wprowadzenie jej w błąd

Dodatkowo korzystanie z wizerunku innych osób reguluje art 81 ustawy o prawie autorskim.

Cytat
1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.
2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:
 1. osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych;
 2. osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

Na czerwono zaznaczyłem opcję umowy, o której pisałem wcześniej (post wyżej). W takim razie wystarczy, że taka osoba zgłosi na policję sprawę. Nie ma tu dużej różnicy czy na policje w Polsce, czy za granicą chociaż trudność dochodzenia może być większa.

Cytat

Art. 109. Kodeksu karnego

Ustawę karną polską stosuje się do obywatela polskiego, który popełnił przestępstwo za granicą.

Dlatego tak bardzo naciskam na bezpieczeństwo, bo wypłata blikiem lub psc, to prowizorycznie zachowana prywatność. Tutaj jest bardzo duże pole do popisu. OPSEC jest podstawą.

Kolejny przykład nieudolnego e-whorningu: https://forumprawne.org/prawo-cywilne/779407-sprawa-w-sadzie-za-e-whoring.html podobnych historii jest wiele.

Reasumując: jedyny legalny sposób e-whorningu, to gdy masz pozwolenie na rozpowszechnianie wizerunku lub robisz to własnymi zdjęciami :troll: W to drugie wątpię, więc zadbaj o bezpieczeństwo lub znajdź modelkę.

Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jednak już spieszę ci wytłumaczyć, żeby cie głowa nie bolała od myślenia.

 1. Nie napisałem, że łamiesz prawo sprzedając wiedzę.
 2. W dużej mierze e-whorning jest metodą grey / blackhatową. Właśnie te konkretne działania mogą powodować problemy z prawem.
 3. Każda metoda blackhat wymaga obowiązku zachowania bezpieczeństwa i prywatności. Od samego początku zaznaczam to w tym temacie.

Tylko tyle i aż tyle, więc przestań się obrażać jak dzieciątko i bierz na klatę dobre rady.

Pozdrawiam

 • Super 2
 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Współpracuję od kilku dni z tym Panem. 
Mogę powiedzieć że współpraca układa nam się dobrze. Masa cennych wskazówek, dużo programów ułatwiających codzienność. Dość ciekawe i niespotykane metody promocji / monetyzacji. 
Sam kontakt oceniam bardzo dobrze. Mimo tego, że zdarza mi się pisać o późnych porach nocnych to odpowiedź na nurtujące pytania otrzymuje szybko i sprawnie. Wszystkie kwestie rozwijane są w pełnym zakresie i w satysfakcjonującym stopniu.

Pierwsze efekty mimo małej ilości pracy mojej głównie ze względu na brak czasu są już widoczne. Pierwsze złotówki wpadły na konto. 

Polecam współpracę z tym użytkownikiem. 

 • Dzięki! 1
 • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .