Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] Poradnik tworzenia kont Spotify Premium na rok z dożywotnią gwarancją


Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa poradnika/niszy:   Poradnik tworzenia kont Spotify Premium na rok z dożywotnią gwarancją
2. Opis poradnika/niszy: Krótki, ale szczegółowy poradnik ze źródłami, jak pozyskać konto Premium na Spotify ważne nawet na 365 dni z dożywotnią gwarancją wymiany. W razie czego przez pierwszy tydzień służę supportem co i jak. Koszt pozyskania to około 2.5zł, można rozwijać się ze sprzedażą na inne kraje. Na słynnym portalu aukcyjnym na "A" takie konta to koszt ok. 15-20zł (w ciągu ostatnich 30 dni na samym A*****O, ludzie kupili ponad 400 kont.) Spadając z ceny, przebijając konkurencję, zostawiając marżę ok. 10zł, na poradnik zarabia się w parę dni.
3. Źródło pozyskania: Własne.
4. Dowody: Pozwoliłem sobie przetestować 1 dzień, wystawiłem ogłoszenie na drugim znanym polskim portalu ogłoszeniowym (O**). Kupiłem promowanie (15zł), w mniej niż 24h tylko z tego portalu sprzedanych zostało 9 kont (na screenie 6 płatności, bo nie robiłem już screena drugiej strony). Koszt wytworzenia kont to ok. 40zł + promowanie 15zł. Przychód z 9 kont (różne ceny w zależności od pory) to 200zł, zysk wynosi zatem +/- 150zł (odjąć podatek ;)). Poświęcając 3 min na rozmowę z klientem + 2 minuty na tworzenie konta zrobiłem dniówkę osoby pracującej fizycznie przez 8h.
 
Możecie spytać - taki dobry zarobek, a jakimś cudem robię sobie konkurencję? Otóż nie. Natknąłem się na to, pośrednio, pracując. Sam aktualnie prowadzę 2 mocne projekty pod USA, a nawet na to nie starcza mi doby. Dlatego tymbardziej nie mam czasu na rozmowę i dyskusję z klientami ;) Oczywiście, ustalę limit sprzedanych poradników, tak, aby każdy mógł wyjść na swoje, nie wchodząc sobie strasznie na rynek. 
 
5. Kontakt: PW/GG: 25016205
6. Cena: Dla pierwszych 2 osób - 80
Dla reszty (aż do postanowienia zaprzestania sprzedaży) - 130
Dodatkowo w ramach 7 dniowego supportu mogę pomóc w znalezieniu zagranicznych miejsc sprzedaży ;)
 
7. Sposób zapłaty: Revolut/BTC/Ekspres
 
 

olx.png

Edytowane przez patttryk

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Środki zapobiegawcze przed zawarciem transakcji dla kupujących i sprzedających

Odnośnik do komentarza

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY!
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .