Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ero

Nadal mamy rok 2020 i jesteśmy zamknięci w czterech ścianach, często samotnie, więc nasze myśli mogą wędrować tylko w jedną stronę… ruchu pod oferty adult.

Nie potrzebujesz profesury z socjologii, by wiedzieć, że zamknięci w domach ludzie będą szukali podniet dla dorosłych w internecie, skoro nie mogą ich dostać w realnym życiu. Mądrzy earnerzy skorzystają z tej szansy, by robić pieniądze w tym verticalu.

Cytat

Jeśli prostytucja to najstarszy zawód świata, to oferty adult są zdecydowanie najstarszym verticalem.

Z taką ilością ludzi cieszących się rzeczami, którymi najlepiej cieszyć się w domu, nawet spóźnialscy marketerzy znajdą tu coś dla siebie. W tym artykule skupimy się na źródłach ruchu dla ofert dla dorosłych – takich, które są aktualnie bardzo popularne i takich, które na tej popularności zyskują. Różnica jest dosyć ważna, ponieważ adult marketing, jak wszystko inne w życiu, przechodzi pewne zmiany, które potem krótko omówimy.

 

Oferty ERO – gdzie je znaleźć

Jeśli zamierzasz rozpocząć swoją przygodę z ofertami ero/adult lub nie jesteś zadowlony z aktualnych ofert, które dostarcza Ci reklamodawca, mamy dla Ciebie kilka propozycji!

adult

CrakRevenue – sieć znana i lubiana, nastawiona raczej na zagraniczny ruch. Posiada bazę głównie pod ERO i dating z bardzo szerokim wachlarzem ofert.

 

ruch

FireAds – rodzima sieć z programami partnerskimi. Znajdziemy tutaj mnóstwo ofert z różnych kategorii nastawionych przede wszystkim na Polskę. Duża ilość ofert pod ero oraz ciekawe narzędzia promocyjne są jak najbardziej godne polecenia.

 

traffic

MyLead – druga rodzima sieć afiliacyjna skierowana głównie na rynek krajowy. Tutaj również znajdziemy całą masę ofert z różnych verticali, jak również całkiem pokaźną ilość ofert adult. Sieć charakteryzują fajne narzędzia do promocji!

 

Ruch ERO - nisza jak każda inna

Prawda jest taka, że platform dla dorosłych, które trzymają większośc rynku jest nie więcej jak pięc. Jest oczywiście mnóstwo niszowych stron adult, ale są one dokładnie tym – niszowymi stronami. Odzwierciedlają to źródła ruchu, w których największe platformy trzymają łapy na jednym lub kilku dużych graczach.

Czasem ten sam gracz (platforma dla dorosłych) współpracuje z różnymi źródłami ruchu, sprzedając różne miejsca na reklamę innym platformom. Jest to jednak bardziej odstępstwo od reguły, które pozwala nam sądzić, że każde źródło ruchu ma swoją dedykowaną selekcję platform. Chcesz się reklamować na xhamster? Musisz więc odwiedzić TrafficFactory. Nigdzie indziej nie znajdziesz takiej możliwości.

 

Śledzenie ruchu ERO

oferty adult

W związku z duża popularnością displayowych formatów reklam, śledzenie w tej niszy jest ważniejsze niż w przypadku innych nisz. W końcu adult to gra z dużymi liczbami. By wysnuć wnioski z ogromnych ilości danych musisz je gromadzić i analizować.

Voluum to świetne narzędzie do śledzenia ruchu dla wszystkich reklamodawców – tych popularnych i tych mniej popularnych. Działa on ze wszystkimi rodzajami ruchu wyróżnionymi w tym artykule i jest on zintegrowany z niektórymi z nich na najwyższym poziomie za pomocą API. Dzięki temu Voluum może stać się centrum Twojego afiliacyjnego świata.

 

Jak działa Voluum Tracker?

Integracja po API oznacza, że Voluum jest w stanie zbierać informacje nawet ze źródeł ruchu, które nie wysyłają tych danych przez zwykłe połączenie. Poza tym, Voluum może kontrolować Twoje kampanie w tych źródłach ruchu bez opuszczania swojego interfejsu.

Cytat

Możesz analizować dane i podejmować działania w jednym miejscu.

Nadal mało? Voluum Automizer pozwala Ci tworzyć reguły, które uruchomią konkretne działania, gdy zostaną spełnione konkretne warunki, np. wstrzyma lub ponownie uruchomi kampanię lub źródło, wygeneruje alerty, dostosuje stawki, użyje dayparting, zaznaczy miejscówki ikonami itd.

 

Aktualny stan rynku – ruch adult

Mógłbyś pomyśleć, że globalny lockdown zadziała na korzyść rynku adult. I tak było, przez chwilę. Z dłuższej perspektywy jednak, brak nowych treści (aktorzy filmów dla dorosłych również siedzą w domach) połączony z rosnącą konsumpcją może spowodować sytuację, gdzie pod koniec 2020 każdy film dla dorosłych zostanie obejrzany, ponownie obejrzany, skomentowany i zapomniany.

Przy tak unikalnym modelu biznesowym, w którym większość treści jest udostępniana za darmo, jest to poważny problem dla platforms. Oraz dla afiliacji.

 

Cytat

Platformy dla dorosłych potrzebują nowych treści, by przekonać ludzi do płacenia za coś, co jest w dużej mierze dostępne za darmo. Brak nowych materiałów popchnie oglądających (i twórców) gdzie indziej.

 

Najlepszym przykładem nowej platformy adult jest OnlyFans oraz jego klony. Platforma pozwala na wrzucanie materiałów robionych w domu – jest to ważny czynnik w czasie pandemii.

Czy możesz więc, jako marketer, zarabiać na OnlyFans? Cóż, możesz dostać bonus za zapraszanie każdego nowego użytkownika. 5% ich zarobków wpływać będzie do Ciebie przez pierwszy rok.

Czy będą wspierać standardowe reklamy lub funkcje premium warte reklamowania? Kto wie.

Na chwilę obecną zyskują na popularności zaliczając 150% wzrostu w przypadku swoich subskrypcji od początku roku. Czy klasyczni aktorzy filmów dla dorosłych przetrwają? Prawdopodobnie, ponieważ zawsze jest zapotrzebowanie na nowy content.

 

Najlepsze źródła ruchu adult od dobrego do najlepszego

By rzeczy wyglądały nieco bardziej naukowo, punkty będą przypisywane za następujące aspekty dla każdego ze źródeł:

 • Miliardy wyświetleń reklam miesięcznie
 • Dostępność ruchu mainstreamowego
 • Zaawansowane targetowanie
 • Ilość formatów reklam
 • Ilość kategorii ERO

Dodatkowe punkty będą dodawane za dodatkowe funkcje, dobry support itd.

Można stwierdzić, że ocena ta jest arbitralna i jest to stwierdzenie prawdziwe – każdy system punktowy taki jest. Uważamy jednak, że taki system jest rozsądny i pozwoli na szybkie posortowanie wszystkich źródeł ruchu od dobrego do najlepszego.

źródła ruchu dla ero

1. Exoclick

Pierwsze miejsce powinno być oczywistością dla każdego, kto wie nieco o branży. Exoclick oferuje dużym i małym marketerom gigantyczną liczbę SIEDMIU miliardów wyświetleń reklam dziennie. Posiada wszystkie funkcje, jakich byś potrzebował oraz, by było jeszcze lepiej, jest zintegrowany z Voluum przez API.

Zgadza się, król adult oraz król śledzenia współpracują idealnie. Synchronizuj koszta, twórz reguły, ustawiaj alerty i zarabiaj!

Ogólna ocena: 20

oferty ero

2. TrafficJunky

Jest to dobrze znane i lubiane źródło ruchu. Posiada w swoich zasobach jednego z najbardziej rozpoznawalnych wydawców – Pornhub. Celem jest udoskonalenie jego autooptymalizacji, by dostarczać reklamy do właściwych osób.

Punkty zostały dodane za imponujacą ilość reklam serwowanych dziennie (aż cztery miliardy) oraz za dostępne formaty reklam: różne rozmiary oraz wideo. TrafficJunky pozwala również na targetowanie słów kluczowych. Pozostałe opcje targetowania są dość standardowe.

Od Października 2020 TrafficJunky jest w pełni zintegrowany z Voluum, więc tracking, erguły oraz alerty są dostępne dla użytkowników.

Ogólna ocena: 18

ruch pod adult

3. TrafficStars

TrafficStars ma dużo wszystkiego: formatów reklam do wyboru, kategorii ERO  oraz opcji targetowania.

Możesz retargetować wcześniej zainteresowanych odbiorców oraz tworzyć podobną ich grupę. Możesz targetować użytkowników premium oraz z wykupionym członkostwem, co zazwyczaj oznacza wyższą konwersję.

Dodaj do tego dostęp do kolejnego dużego gracza – xHamster – i masz doskonałe źródło ruchu.

Ogólna ocena: 17

ruch pod ero

4. TrafficFactory

TrafficFactory pozwala Ci na reklamowanie się na jednej z największych platform na rynku – Xvideos. Wraz z tą opcją dostajemy miliardy dziennych wyświetleń reklam. 6 miliardów, dokładnie rzecz biorąc. Dodajmy do tego wiele różnych formatów reklam i możemy pominąć przestarzały interfejs, by skupić się na zdobywaniu ogromnego ruchu.

Ogólna ocena: 13

zarabianie na adult

5. Zeropark

Zeropark jest rozpoznawalną marką w świecie afiliacji. Jako wyjątek od pozostałych źródeł ruchu przedstawianych w artykule, Zeropark nie skupia się tylko na ruchu adult, lecz oferuje je wraz z dużymi ilościami mainstreamowego ruchu.

Zeropark oferuje standardowe formaty reklam z niezłym dodatkiem, jakim jest format in-page push, który jest alternatywą dla standardowych reklam push, które ostatnio są często blokowane przez przeglądarki. Opcje targetowania są dośc zaawansowane,a wszystko to jest opakowane w ładny interfejs.

Jako dodatek do tego wszystkiego, Zeropark jest całkowicie zintegrowany z Voluum od samego początku istnienia serwisu.

Ogólna ocena: 11

zarabianie na ero

6. Plugrush

Plugrush to stara sieć, która zdecydowanie zna się na tym co robi. Zawiera w swoich funkcjach opcję reklam native – rzadkość w niszy adult. Oferuje również trzy standardowe formaty – display, push i pop-under.

Plugrush oferuje również retargetowanie ruchu dla osób, które lubią doskonalić swoje kampanie.

Ogólna ocena: 10

promocja ero

7. AdxAD

Nieco wyżej na naszej liście znalazł się AdxAD. Jego źródło ruchu specjalizuje się w ruchu azjatyckim. Serwis zdobył więcej punktów ze względu na imponującą ilość kategorii adult, która pozwala na precyzyjne targetowanie. Poza standardowymi opcjami targetowania odbiorców możesz również targetować wydawców premium.

Ogólna ocena: 9

 

Nie pozwól, by pandemia zmarnowałą Twoją szansę na zarabianie na ERO

Jeśli nigdy nie pracowałeś z ruchem adult, nie będzie lepszego momentu na start. To znaczy, dopóki nie nastąpi kolejna pandemia…

Jeśli popracowałeś trochę w tym verticalu, powyższa lista powinna dostarczyć Ci ogólny pogląd na różnice między głównym źródłami ruchu dla ofert dla dorosłych. Jednak główny czynnik jest wspólny – każda z tych sieci oferuje traffic wysokiej jakości.

Prawdę mówiąc, każda z nich sprawdzi się tak samo dobrze.

Z narzędziem do śledzenia jest jednak całkowicie odwrotnie – tylko Voluum posiada integracje, automatyzację, sztuczną inteligencję, która pozwoli Ci się skupić na tym, w czym jesteś najlepszy, czyli reklamowaniu się w najbardziej ekscytującej niszy 😉

Nie wiesz jak zacząć pracę z płatnym ruchem? Przeczytaj serię poradników na naszym forum!

 • Super 6
 • Dzięki! 5

SeoTools - najlepsze narzędzia SEO, SEM, CPA

Chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

@Pozytywny33 z tego co wiem, żadna sieć nie ma ich jeszcze u siebie. Pozostaje jedynie polecanie użytkowników i zbieranie 5% bonusu ;) 

 • Dzięki! 2

SeoTools - najlepsze narzędzia SEO, SEM, CPA

Chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Odnośnik do komentarza

@kozik Nawet jeśli jest to odpowiedź będzie: testować, testować i testować.

 

Ja testowałem inną podobną sieć
obraz.png.99adbe86c8b32838c76b315dfb96dbd9.png

Na kilkanaście różnych kampanii, wynik był w jakimś przypadku na plus w innym na minus, ogółem lekki plus. Więc jeśli poświęcić odpowiednią ilość czasu na znalezienie plusowych zestawów (kampania, kraj, rodzaj ruchu, itd) to może być dobry temat.💲💲💲

🔥Jak wysłać 1000 wiadomości Instagram w minutę? >>> instas.pl/kurs <<<

Odnośnik do komentarza

@kozik dodałem na końcu poradnika serię o zarabianiu na płatnym ruchu ;)

https://make-cash.pl/podstawy-zarabiania-na-cpa-f228/

 • Dzięki! 1

SeoTools - najlepsze narzędzia SEO, SEM, CPA

Chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .