Skocz do zawartości

Updater - zwiększenie zarobków


Ciamciaj

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania: Microsoft Visual Studio
Działa tylko dla plików .exe
Idea jest następująca: Sciągający otwiera plik .exe, wtedy pojawia się komunikat że trzeba zrobić aktualizacje, jeśli jej nie wybierze plik nie zadziała. Jeśli wybierze, sciąga od nas kojelny plik z updatem smile.png

Użyjemy do tego jezyka C#.

 1. Otwieramy nowa aplikacje C# ( File-> New-> Project -> Windows Forms Application)
 2. Zobaczysz standardowe okno aplikacji. Teraz otwieramy właściwości (File-> Propeteries) i klikamy raz na oknie formatki.
 3. Teraz we właściwościach wybieramy "Opacity" (transparentność) i zmieniamy na 0%.
 4. Teraz ważna część. Prawym przyciskiem klikamy na formatce i klikamy view code.
 5. Klikamy CTRL+A i usuwamy WSZYSTKO. Następnie kopiujemy podany niżej kod.


Zmieniamy w nim odpowiednie rzeczy:
NAZWATWOJEGOPROJEKTU - nazwa twojego pliku w VisualStudio
TWOJLINKDOPLIKU - link do pliku w serwisie.

Jeśli ktoś chce może jeszcze przetłumaczyć angielski tekst w kodzie dotyczący tekstu w ramkach wyświetlanych (aktualnie wersja angielska).
4. Link do pobrania : KOD

using System;using System.Collections.Generic;using System.ComponentModel;using System.Data;using System.Drawing;using System.Linq;using System.Text;using System.Windows.Forms;namespace NAZWATWOJEGOPROJEKTU{    public partial class Form1 : Form    {        public Form1()        {            InitializeComponent();        }        private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)        {            Form1_FormClosing();        }        private void Form1_FormClosing(){    const string message =        "There's an updated version of this program available. Would you like to download now?";    const string caption = "Please update";    var result = MessageBox.Show(message, caption,                                 MessageBoxButtons.YesNo,                                 MessageBoxIcon.Question);    // If the no button was pressed ...    if (result == DialogResult.No)    {        MessageBox.Show("Program will close now. If you want to use this program please update to the newest version.", "Please update");        this.Close();    }    else if (result == DialogResult.Yes)    {        System.Diagnostics.Process.Start("TWOJLINKDOPLIKU");        this.Close();    }}    }}

5. Wersja jeśli chcemy aby po kliknięciu w przycisk w naszym pliku wyskoczyło info (np po kliknięciu generate). 

Dim Answer As String            Dim MyNote As String            'Place your text here            MyNote = "There's an updated version of this program available. Would you like to download now?"            'Display MessageBox            Answer = MsgBox(MyNote, vbYesNo, "Please update")            If Answer = vbNo Then                    'Code for No button Press                    MessageBox.Show("Program will close now. If you want to use this program please update to the newest version.", "Please update", MessageBoxButtons.OK)                    End            Else                    'Code for Yes button Press                    System.Diagnostics.Process.Start("TwójLink")            End If

Film pokazujący działanie: http://www.youtube.c...h?v=5qb3pQ8Dh_M

Poradnik zaczerpnięty z zagranicznego forum i przetłumaczony przezemnie jedynie.

Link do pobrania pliku: http://www46.zippysh...72600/file.html

Druga wersja: http://mir.cr/1YVLMJRP

 • Super 3
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
 const string message = "There's an updated version of this program available. Would you like to download now?"; const string caption = "Please update";  var result = MessageBox.Show(message, caption, MessageBoxButtons.YesNo,MessageBoxIcon.Question);  if (result == DialogResult.No)  {    MessageBox.Show("Program will close now. If you want to use this program please update to the newest version.", "Please update");    this.Close();  }  else  {    System.Diagnostics.Process.Start("TWOJLINKDOPLIKU");    this.Close();  }

jak masz czysta formę kliknij 2 razy na czyste miejsce chodzi by złapać kontrolkę od ładowania formy i wklej kod powyżej

Odnośnik do komentarza
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .