Skocz do zawartości

Vidilook 2.0 - nawet 22.5 USDT dziennie


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam Wam ViDiLOOK który umożliwia nam udział w zyskach generowanych przez oglądanie reklam. Płaci w tokenach VDL, które następnie można zamienić na gotówkę USDT

Takie ciekawostki

Dwie duże firmy venture capital przekazały 90 milionów dolarów na wsparcie tego projektu. Mają bardzo imponujący zarząd złożony z ludzi z różnych środowisk. Przywództwo od dyrektora generalnego Netflix do wcześniejszego zarządzania Coinbase.

Płacą nam w tokenach VDL i nie jest to jeden z tych dziwnych tokenów. Jest to coś, co firma odkupuje natychmiast i po cenie rynkowej w danym momencie. 

 Jak działa aplikacja

Dzięki tej aplikacji zarabiamy oglądając filmy, które specjalizują się w reklamie i promocji. Główne firmy na całym świecie, takie jak Instagram, TikTok, Yahoo i Google Ads, są partnerami tej firmy.

VDL to cyfrowy token dla globalnej branży reklamowej. Każdy użytkownik zarabia tokeny VDL, oglądając codziennie filmy z niewielkim ruchem. Tokeny można w każdej chwili wymienić na gotówkę i dolary amerykańskie. Cena tokena VDL będzie rosła wraz ze wzrostem liczby użytkowników VidiLook. 

Bezpłatni użytkownicy zarabiają netto na tokenach VDL o wartości 15 centów dziennie. 

Jak więc zdobyć więcej tokenów wideo
Zarejestruj się jako oglądający i otrzymuj codziennie 3% swojej inwestycji w udział w AD. 

Plany

Podział jest następujący:

1 Star Viewer wymaga 50 USDT (TRC20), aby rozpocząć z dwukrotnym zwrotem z inwestycji, średnio 1,5 USDT dziennie, aż do osiągnięcia 100 USDT.

2 Star Viewer wymaga 150 USDT (TRC20), aby rozpocząć z 3-krotnym zwrotem z inwestycji, średnio 4,5 USDT dziennie, aż do uzyskania 450 USDT.

3 Star Viewer wymaga 500 USDT (TRC20), aby rozpocząć z 4-krotnym zwrotem z inwestycji, uzyskując średnio 15 USDT dziennych przychodów do 2000 USDT.

4 Star Viewer wymaga 1500 USDT (TRC20), aby rozpocząć z 5-krotnym zwrotem z inwestycji, średnio 45 USDT dziennie, aż do uzyskania 7500 USDT.

To jedyne plany abonamentowe.

Jeśli sprzedajemy VDL, zarabiamy każdego dnia na giełdzie. Otrzymujemy wtedy równowartość w dolarach amerykańskich. Ale jest jeszcze jeden opłacalny sposób na zarabianie, a mianowicie przetrzymanie tokenów wideo trochę dłużej oczywiście trochę ryzykowny.

Ponieważ wideo można generować tylko poprzez oglądanie reklam. To jak zamknięty system pieniężny typu blockchain, który generuje bardzo niewielką ilość VDL, a każda reklama na blockchainie zużywa VDL, więc cena wideo będzie rosła przez długi czas.

Jeśli utrzymamy go przez jeden miesiąc, wartość może wzrosnąć o 50 do 80%. A przez trzy miesiące wzrośnie o 900%. Jeśli kapitał początkowy wynosi 1000 USD, po trzech miesiącach będzie wynosił 9000 USD. 

Token VDL

Token VIDILOOK VDL wzrósł o ponad 8% w krótkim okresie od rozpoczęcia tokena. 

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów wypłaty ani przetwarzania przy odkupieniu tokena VDL od firmy, po czym możemy w dowolnym momencie wypłacić swój USDT TRC20 lub wydać pieniądze na zakup kolejnego pakietu reklam.

Projekt wykorzystuje technologię inteligentnych kontraktów blockchain, aby chronić interesy zarówno reklamodawców, jak i osób fizycznych, jednocześnie wzmacniając krótkie filmy i reklamy o większym znaczeniu finansowym. Platforma cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników i inwestorów.

Vidiook nawiązał współpracę partnerską z ponad 100 znanymi markami i aktywnie pracuje nad tym, aby w przyszłości zaufało im więcej osób. Natywny token platformy ma ograniczoną ilość 100 milionów VDL i nigdy nie zostanie zwiększony. Na liczbę tokenów VDL będą miały wpływ wszystkie transakcje generowane na platformie. 

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Czy mogę otrzymać bezpłatną wersję próbną 

Tak, VidiLook oferuje bezpłatną wersję próbną rejestracji , która pozwala zarobić 5,00 USD na oglądaniu reklam. Każdego dnia możesz obejrzeć jedną reklamę i zarobić 0,15. co pozwala na testowanie i przeglądanie systemu

Ile pakietów przeglądania mogę posiadać
Członek może mieć aktywny tylko jeden pakiet z każdego pakietu w danym momencie. Na przykład 1 $50, $150, $500 i $1500. Aby zmaksymalizować swoje nagrody, w sumie 2200 $ otrzyma 1 z każdego poziomu.

Czy muszę kogoś polecać, aby zarobić
Nie, VidiLook oferuje w pełni pasywny program do oglądania reklam. Do zarabiania nie jest potrzebny żaden sponsoring. Udostępnianie tego potężnego programu jest opcjonalne i stanowi świetny sposób na zwiększenie nagród.

Czy mogę używać komputera stacjonarnego lub laptopa  
Tak, możesz, ale MUSISZ NAJPIERW ZAREJESTROWAĆ SIĘ ZA POMOCĄ URZĄDZENIA MOBILNEGO, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO .  Następnie, gdy konto jest aktywne, możesz używać komputera stacjonarnego lub laptopa do oglądania reklam generujących dochód.

Jakiego rodzaju kryptowaluty potrzebuję, aby sfinansować moje płatne konto przeglądania

Aby sfinansować swój poziom oglądalności, będziesz potrzebować USDT TRC 20… to jedyne kryptowaluty, które są obecnie akceptowane.

Jak często mogę się wycofać
Możesz wymieniać swoje tokeny VDL w dowolnym momencie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zażądać wypłaty raz na 24 godziny USDT TRC20. Środki są wypłacane do Twojego portfela w ciągu 2 godzin od złożenia wniosku.

Rejestracja

Reflink
https://bit.ly/41gbToI

Czysty
https://h5.vidilook.org/

Projekt w przygotowaniu był od 2 lat, oficjalny start 08.03.2023r., połączony z bardzo dlugoterminową platformą

Zobacz webinar

https://www.youtube.com/watch?v=tfQroNSRDJY

Jest to biznes reklamowy więc  codziennie  musimy odtwarzać reklamy w przeciwnym razie nie otrzymujemy zapłaty.

Pamiętajcie na koniec też o ryzyku jaki niesie każdy z takich programów.

 

 

Screenshot_20230409-220602.png

Screenshot_20230409-220824.png

 

 

 

 

vidl9.jpg

Edytowane przez miron83
 • Super 1
 • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

 

 

 • miron83 zmienił(a) tytuł na Vidilook - zarabiaj nawet 45 USDT dziennie na oglądaniu reklam

Polecam do oglądnięcia webinar.Można się zarejestrować i sprawdzić program na darmowym koncie a jak sie spodoba to opłacić sobie  wybrany plan.Program mocno promowany na zagranicznych forach.Azjaci ok 90 milionów dolców wpompowali w ten projekt

Edytowane przez miron83
 • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2023 o 21:23, Bursztyn napisał(a):


@miron83 Ok rozumiem ale czy trzeba robić inwestycję na początek  i czy wypłaciłeś z tego już jakieś nawet symboliczne $

Można tylko przetestować program na początek jeśli nie chcemy robić depo.Ja wszedłem od razu z pakietem

 

 

 

 

 

received_142063245531942.jpeg

Edytowane przez miron83
Odnośnik do komentarza
 • miron83 zmienił(a) tytuł na Vidilook - zarabiaj na oglądaniu reklam nawet 66 USD dziennie
 • miron83 zmienił(a) tytuł na Vidilook - zarabiaj na oglądaniu reklam nawet 66 USD dziennie

Co kto lubi.Jeden woli apke i swój dowód wysyłać za 10 złotych 2 woli programy podwyższonego ryzyka.Nie namawiam do wejścia opisuje tylko możliwości zarobkowe w nim.
Jest zresztą napisane na zakończenie.
Pamiętajcie na koniec też o ryzyku jaki niesie każdy z takich programów.

 

 

Edytowane przez miron83
 • Super 1
Odnośnik do komentarza
 • 2 tygodnie później...

 

Czas na aktualizacje. W programie doszły zmiany i naliczenia są teraz inne. Mamy teraz  jakby 2 apki. Zmiany nastąpiły z powodu dużej ilości multikont i był chwilowy przestój w programie. Tamte stare naliczenia zostały zamrożone i są stopniowo uwalniane do wypłat. Oczywiście  są procentowo od kwoty jaką uzbieraliśmy dotychczas w programie i pomnożone razy 2.Nie można tego od razu wypłacić. Nowy właściciel który doszedł do spółki niby twierdzi że jak ktoś chce zrezygnować całkowicie z programu i nie chce takich naliczeń to zwróci mu wkład. Nie podał jeszcze w jakim czasie i jak to będzie wyglądało. U mnie trochę się tego nazbierało przez ten czas i  na razie zostaje w programie.

Powstał równorzędnie vidilook 2.0 gdzie na start dostaliśmy pakiet 50$ i nie można kupić większego dopóki nie zaprosimy 3 osób które też muszą kupić pakiety 50$ i potem możemy przeskoczyć dopiero na pakiet 150$ i tak po kolei .Bonus 50$ był tylko dla osób co już były w programie. Nowych osób się ten bonus nie dotyczy

Wygląda to na razie tak

Edit

wszystko wraca do normy i nie ma obowiązku polecenia po zebraniu liderów tylko przy największym pakiecie jest. Po rozmowach zostają mniejsze naliczenia by projekt mógł się rozwijać i być długoterminowym projektem

 

 

Edytowane przez miron83
Odnośnik do komentarza
 • miron83 zmienił(a) tytuł na Vidilook 2.0
 • 2 tygodnie później...
W dniu 20.04.2023 o 09:27, Pablo00 napisał(a):

A ja wpłaciłem 50$ na testa mając świadomość że jest to program wysokiego ryzyka, można dużo zarobić ale też można szybko stracić. Ja poprostu będę pomnażał to 50$ i kupował coraz większe pakiety. Nawet jak stracę to ok.200zł to świat się nie kończy :P Ciekawe ile ta apka pociągnie, mam nadzieję że przynajmniej rok :D Codziennie wpada 1,5$ mam już 8.1499$ czyli 2 dni i zlecam wypłatę bo minimalna jest od 10$ i wstawię tu screena ale program póki co jest wypłacalny. Pozdro ;)

i wypłaciłeś ? 

Usługi telegram i whatsapp

Odnośnik do komentarza
 • miron83 zmienił(a) tytuł na Vidilook 2.0 - zarabiaj 1,5% dziennie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .