Skocz do zawartości

Zasady obowiązujące w dziale Inne bonusy, promocje, konkursy


Rekomendowane odpowiedzi

Zasady w dziale Inne bonusy, promocje, konkursy


1. Dział służy do prezentacji korzystnych akcji promocyjnych, przeprowadzania dyskusji i zadawania pytań dotyczących różnego rodzaju bonusów i konkursów. W dziale prezentujemy wyłącznie akcje niepasujące do widocznych na liście poddziałów kategorii promocji.

2. Tematy publikowane w tym dziale muszą zostać zaakceptowane przez moderatora lub administratora. Zasady akceptacji tematów są opisane tutaj

3. Dyskusja w dziale jest dozwolona, można zadawać pytania, dyskutować i polemizować z autorem tematu przedstawiającego daną promocję.

4. Publikacja reflinków jest tu dozwolona. Przy publikacji reflinków stosuj się do opisanych tutaj zasad.

5. Administracja nie sprawdza wszystkich opisanych tu promocji i konkursów. Za ewentualne szkody wynikłe z uwierzenia na słowo autorowi tematu, administracja nie bierze odpowiedzialności.

6. Autorzy tematów, którzy publikują opisy promocji są zobligowani do podlinkowania oryginalnego regulaminu promocji. Brak linku do regulaminu będzie skutkował usunięciem tematu. Wyjątek to amatorskie promocje/konkursy których organizatorzy nie zadbali o regulamin.

7. To nie jest dział służący do prezentacji własnych konkursów. Własne konkursy można prezentować wyłącznie w dziale: Konkursy użytkowników make-cash.pl

8. Promocje dotyczące banków tradycyjnych (konta bankowe, lokaty, pożyczki, kredyty, itd.) należy publikować w dziale: Promocje w bankach tradycyjnych   

9. Promocje dotyczącego różnego rodzaju procesorów płatniczych i aplikacji fintech należy publikować w dziale: Promocje procesorów płatniczych i aplikacji fintech

10. Promocje na start (za rejestrację) dotyczące giełd, portfeli i kantorów kryptowalutowych należy publikować w dziale: Promocje na start portfeli, giełd i kantorów kryptowalutowych

11. Promocje inne niż na start, np. okresowe promocje na giełdach, oraz Aidropy należy publikować w dziale: Aidropy, okresowe bonusy i inne promocje kryptowalutowe 

12. Promocje w programach typy HYIP oraz podobnych, należy publikować w dziale: Promocje w HYIP i podobnych systemach inwestycyjnych 

13. Każdy inny konkurs lub promocję można przedstawić w tym dziale. Wyjątek - zakaz przedstawiania promocji zagranicznych bukmacherów oraz innych firm hazardowych.


.
.

-> Jesteś nowy/a na forum? Daj się poznać - przedstaw się w tym dziale!
-> Pomagamy w zarabianiu - Kompleksowy Mentoring od A do Z - zwiększ swoje wyniki!

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .