Skocz do zawartości

Bux Neo


Gość
 • 1 017 wyświetleń

zaliczyli troche points ;))


Informacje o zdjęciu


Rekomendowane komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Sprawdź też:

 • Podobna zawartość

  • Przez Ciamciaj
   Neobux to międzynarodowy serwis typu PTC (Paid To Click), którego uczestnicy mają możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez klikanie w płatne reklamy, wykonywanie prostych zadań (tasków), wypełnianie ankiet oraz testowanie gier. Portal został założony w 2008 roku w Portugalii i jest jednym z najstarszych oraz najbardziej popularnych programów w kategorii tzw. b@xów.

   Polecany lepszy serwis z płatnymi ankietami! Dużo wyższe stawki!
   Poradnik - zarabianie na płatnych ankietach!
   Jak zarabiać na Neobux? Poradnik
   Neobux udostępnia za pomocą swojej platformy kilka możliwości zarobkowych, a tym samym pozwala na wybór interesującej nas metody uzyskiwania dodatkowego dochodu. 
   Na początek należy wspomnieć, że serwis jest dostępny w kilku wersjach językowych (w tym angielskiej), język polski na dzień dzisiejszy nie jest dostępny. Istnieje jednak opcja dokonywania automatycznych tłumaczeń poprzez korzystanie z przeglądarki Chrome. Niezrozumiałe kwestie można także skopiować do tłumacza Google, gdzie zostaną szczegółowo wyjaśnione. Ponadto otrzymywane przez nas badania ankietowe są w większości przygotowane w naszym ojczystym języku (podobnie jak w Clixsense), a zatem nie stanowią problemu w prawidłowym ich zrozumieniu oraz uzupełnieniu.
   Neobux działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Różnicę stanowi jednak fakt, że nasz profil nie jest ściśle powiązany z otrzymywaniem zadań. Główna działalność uczestników panelu opiera się na klikaniu w płatne reklamy, przy wykonywaniu takiej czynności nasze dane demograficzne nie mają kluczowego znaczenia.
   Możliwości zarobkowe udostępniane przez serwis:
   PTC (Paid To Click) – klikanie w płatne reklamy (oglądanie reklam) 
   Opcja dostępna w zakładce View Advertisements.
    

   Reklamy pojawiają się z regularną częstotliwością. Ich ilości są zmienne, zazwyczaj mieszczą się w przedziale 20 – 30 ogłoszeń dziennie.
   Stawki za reklamy wahają się od centa do kilkunastu centów (w zależności od jej rodzaju oraz typu posiadanego konta). W przypadku posiadania standardowego, bezpłatnego konta wygląda to następująco (wg tabeli przedstawionej w dokumencie określającym warunki korzystania z platformy):
   Ogłoszenia standardowe różowe: 0,001 USD Ogłoszenia standardowe żółte: 0,001 USD Mikro ekspozycja: 0,001 USD Mini ekspozycja: 0,005 USD Standardowa ekspozycja: 0,010 USD Rozszerzona ekspozycja: 0,015 USD
   Ankiety
   Opcja dostępna w zakładce Surveys. Ich ilość określana jest jako mała/średnia. Neobux współpracuje w tym zakresie z zewnętrznymi agencjami badawczymi znanymi z innych paneli m.in. SpeakUp oraz Pollfish.
   Stawki za ankiety wahają się od kilku centów do nawet kilku dolarów. Należy jednak pamiętać, że ankiety wysokobudżetowe zdarzają się zdecydowanie rzadziej, a kwalifikacja do nich wymaga odpowiedzi na dodatkowe pytania wstępne.
   Zadania (taski)
   Opcja dostępna w zakładce Mini Jobs. Zadania są  z pewnością dobrze znane użytkownikom Clixsense. Polegają na wykonywaniu prostych czynności np. znalezieniu adresów firm i przypasowaniu do odpowiedniego odnośnika, rysowaniu ramek wokół produktów, czy wyszukiwaniu informacji w przeglądarce na podany temat wg wytycznych. Taski są także dodatkowym źródłem zarabiania w Neobux. Stawki za nie wynoszą zazwyczaj kilka centów -  w zależności od poziomu, na którym obecnie jesteśmy (zaczynamy od zerowego, a najwyższy jest trzeci). Zadania przygotowywane są przez zewnętrzną firmę Figure Eight, w której również konieczne jest dokonanie rejestracji. Podczas ich wykonywania należy zwracać szczególną uwagę na dokładność, która zawsze zostaje podsumowana na końcu etapu i jeżeli spadnie poniżej ustalonego pułapu (przeważnie 70%) zostaniemy odrzuceni z jego dalszego rozwiązywania.
   Oferty
   Opcja dostępna w zakładce Offers - Coins. Obejmuje dodatkowe, płatne zadania wynagradzane w postaci wirtualnej waluty zwanej NeoCoins, którą następnie możemy wymienić na realne pieniądze. 
   Testowanie gier
   Opcja dostępna w zakładce Games. Przeznaczona w szczególności dla entuzjastów gier, ponieważ oferowane wynagrodzenie jest raczej symboliczne i równa się 0,001 $ za jedną sesję trwającą 2 minuty. Maksymalna ilość płatnych sesji w ciągu doby wynosi 250.
   Poleceni
   To najprościej mówiąc program partnerski, w którym  otrzymamy dodatkowe pieniądze, jeżeli inna osoba zarejestruje się poprzez nasz reflink (link osobisty). Za rejestrację nowego uczestnika otrzymamy prowizję zależną od jego działań związanych z klikaniem w płatne reklamy oraz wykonywaniem zadań i realizacją ofert (wg poniższej tabeli). Neobux udostępnia również możliwość wykupienia (wypożyczenia) poleconych, jednak opinie użytkowników wskazują, że jest to nieopłacalne w przypadku posiadania standardowego, bezpłatnego konta. Korzystanie z programu partnerskiego nie jest w żadnym stopniu obowiązkowe, jednak pozwala nam w dodatkowy sposób zwiększać swoje zarobki.

   Neobux – czy warto?
   Neobux to serwis oferujący uczestnikom następujące korzyści:
   możliwość klikania w płatne reklamy (PTC) szeroki wybór dodatkowych zadań, ofert program partnerski zwiększający możliwości zarobkowe zarobki w dolarach, niewygórowane minimum do wypłaty Czy warto korzystać z Neobux? Tak – jest to jeden z najstarszych oraz najbardziej znanych serwisów PTC, który wypłaca swoim użytkownikom, zgromadzone przez nich środki finansowe, nieprzerwanie od 2008 roku. Platforma oferuje różne możliwości zarobkowe, a ich szeroka gama pozwala na dokonanie wyboru względem własnych preferencji, czy zainteresowań.
   Neobux wypłaty, ile można zarobić?
   Wypłaty w Neobux realizowane są natychmiastowo po złożeniu zlecenia w panelu. Wyjątek może stanowić pojawienie się problemów technicznych, które mogą doprowadzić do opóźnienia całego procesu.
   Środki zgromadzone na naszym koncie możemy wypłacać na pomocą poniższych internetowych systemów płatności (działających jak PayPal):
   Skrill – pozwala na dokonywanie płatności online, przelew środków na polskie konto bankowe lub wypłatę z bankomatu za pomocą dedykowanej karty Neteller – pozwala na dokonywanie płatności online, przelew środków na polskie konto bankowe, przeniesienie depozytu do systemu Skrill lub wypłatę z bankomatu za pomocą dedykowanej karty Neobux Wypłata
   Minimum do wypłaty w Neobux wynosi 2 dolary i zostaje stopniowo zwiększane o 1 dolara, przy okazji każdej kolejnej wypłaty, aż do osiągnięcia maksymalnego progu wynoszącego 10 dolarów. Po uzyskaniu wspomnianej kwoty możemy zlecić przelew. Czasem warto jednak poczekać nieco dłużej i dokonać takiej operacji po uzbieraniu większej sumy, aby jak najmniej wydawać na prowizje.
   Zarobki w Neobux są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest rodzaj i ilość reklam wyświetlanych przez użytkownika oraz ilość i wartość wypełnianych ankiet, wykonywanych zadań, a także realizowanych ofert.
   Neobux Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?
   Proces rejestracji w Neobux przebiega sprawnie i bezproblemowo. Wchodzimy na stronę neobux.com, naciskamy opcję Register (rejestracja), a następnie wypełniamy wyświetlony formularz rejestracyjny poprzez podanie poniższych danych osobowych:
   Username: nazwa użytkownika Password: hasło Password (confirmation): powtórzone hasło Email: adres mailowy Birth Year: rok urodzenia Verification Code: wyświetlony kod weryfikacyjny  Następnie potwierdzamy znajomość regulaminu (zasad korzystania z serwisu) oraz polityki prywatności (po uprzednim przeczytaniu) i wybieramy przycisk Continue.

   Na podany adres e-mail otrzymamy kod do weryfikacyjny, który wpisujemy w wyświetlone pole Validation code for abc@xyz.pl (tutaj widnieje nasz adres mailowy). W ostatnim etapie przepisujemy podany Verification Code oraz potwierdzamy całość przyciskiem finish registration (zakończenie rejestracji). W kolejnym kroku logujemy się, aby sprawdzić dostępność reklam, ankiet, zadań, ofert. Od teraz możemy rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem w Neobux.
   Neobux Opinie
   Opinie użytkowników Neobux są w większości pozytywne. Panel jest darmowy (w wersji konta standard), sprawdzony i wypłacalny. Stanowi połączenie serwisu PTC (klikanie w płatne reklamy) z panelem ankietowo - zadaniowym. Uczestnicy doceniają Neobux w szczególności za udostępnienie zróżnicowanych metod pozyskania dodatkowego dochodu, a także długoletnią działalność na rynku platform zarobkowych, co świadczy o jego stabilności i chęci rozwoju.
    
  • Przez Marta28
   Hej , przypadkiem natrafiłam na stronę na której dostajesz mtbc za darmo  .
   Możesz zostać reklamodawca a także zgarniać krypto za same kliknięcie w link przez inną osobę . https://btcclicks.com/?r=ddxpj7g1
   co o tym myślicie ? 
    
  • Przez adamovski213
   Witam w moim Dzienniku Pracy (NeoBux)
   Słowem wstępu: zarabianiem w internecie zajmuje się rok z hakiem , ciągle zdobywam doświadczenie i wiedzę w tej materii. Na ten moment zajmuje się głównie buxem. Mam już sprawdzony ten jedyny. Co 2 dni będę przedstawiał w swoim dzienniku zarobki , inwestycje w RR , przedłużenie RR , sumę kliknięć poleconych i moich.
   Główne Informacje
   NeoBux istnieje od 2008 roku, jest Gigantem Internetowym.
   Wypłaca błyskawicznie na zweryfikowane np. konto Skrill lub Neteller, z którego bez problemów można przelać sobie pieniądze na konto bankowe w Polsce,czy innym państwie. Pierwsza wypłata możliwa od 2$, druga 3$,trzecia od 4$ i tak do 10$, Później zawsze minimum 10$.
   Jak Się Zarabia w NeoBux ?
   Klikanie w reklamy – Za jedą od 0,001 do 0,01$ Robienie minijobs ( łatwe zadania polegające na przeglądaniu,lub szukaniu stron internetowych i np. wpisywaniu w odpowiednich polach odpowiedzi na pytania. Lub adresów odpowiednich stron.) Za jedno od 0,01 – 0.90$ AdPrize - forma loterii, żadnej innej stronie tego typu, nie ma tak częstych i tak wysokich wygranych, wygrane pieniężne do 50$
   Możliwość wygrania konta premium na rok wartości 90$ Za kliknięcie w jedną reklamę dostaje się 3 szanse w AdPrize i ma 90 minut na ich wykorzystanie. Aby naliczało nam kliknięcia poleconych musimy codziennie wyklikać pomarańczowe reklamy. Normalne konto 4 …. premium (Gold) 9 reklam. Wynajem Poleconych   
   Moja Historia :
   2019/11/13 at 18:39You successfully registered at NeoBux 
   2019/11/14 Inwestycja 20$ w paczkę poleconych.
   Moje Statystyki z Dnia 30-11-2019
    
   RR: 108
   RR kliknięć: 632
   Kliknięć osobistych: 174
   ----------------------------
   ZYSK:
   kliknięcia RR: 3,16 USD
   Kliknięcia osobiste: 0,174 USD
   AdPrize: 0,00 USD

   WYDATKI:
   RR wynajem: 0,000 USD
   Przedłużenie / recykling: 0,000 USD
   ZYSK: 3,334 USD
   CEL : 20 USD
    
    
  • Przez SiwyX
   1. Oczekuje: Kliknięcia "Zagłosuj" 2. W zamian: daje reputa:) i mogę gdzieś się zarejestrować. 3. Czas oddania przysługi: od razu jak tylko wejdę na forum:) 4. Data zakończenia: 5 czerwca 5. Kontakt: PW 6. Opis: Wchodzimy tu: https://apps.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fapps.facebook.com%2Fclick_competition%2F13033%2Fpl%2F24142&h=rAQHDaiNn
   najeżdżamy na to zdjęcie:

    

   i klikamy głosuj
    
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .