Skocz do zawartości
 • Wujek Ziemny
  Wujek Ziemny

  Fiverr - Opinie - wykonuj i zlecaj mikrozlecenia - serwis dla freelancerów

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  fiverr opinie

  Fiverr jest rynkiem pracy dla freelancerów ("wolnych strzelców") - możesz tutaj zlecić lub zaoferować mikrousługi za $5 (kwoty mogą być również wyższe) - stąd nazwa serwisu. Micha Kaufman, dyrektor Fiverr powiedział, że na Fiverr zawarto już 25 milionów transakcji!

   

  Jak działa Fiverr?

  Po rejestracji konta użytkownik ma opcję utworzenia "Gig'a". Gig to nazwa używana w odniesieniu do ogłoszenia. Jeśli np. jesteś dobry w tworzeniu logotypów, możesz stworzyć gig'a o tytule: 

  Zaprojektuję 2 logotypy dla Twojej strony za $5

  Klient lub firma zainteresowani kupnem loga mogą teraz wyszukać Twoją ofertę w wyszukiwarce i jeśli Twój gig będzie im odpowiadać, zatrudnią Cię do wykonania zadania po wpłacie odpowiedniej kwoty na portfel Fiverr

  Po ukończeniu zlecenia (zaakceptowaniu go przez zleceniodawcę) Fiverr przekaże środki na Twoje konto. Potem klient zostawi na Twoim koncie recenzję wraz z oceną. Staraj się uzyskiwać jak najwyższe oceny.

   

  Jakie oferty powinienem wystawiać?

  Rodzaj ofert, które możesz wystawiać zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności. Możesz utworzyć gig'a dowolnego typu. Może to być coś czysto technicznego jak stworzenie grafiki, animacji, programu lub coś zupełnie innego, jak np. telefony-żarty, nagranie śmiesznego filmu, reklama w jakiś nietypowy sposób oraz inne kreatywne rzeczy.

  Poniżej przykład kreatywnej reklamy oferowanej przez jednego z użytkowników:

  zarabianie na fiverr

  Facet za 5 dolarów nagrywa filmik w stroju z owoców. Wyobraź sobie teraz ile pieniędzy zarobił sprzedając takie nagranie 157 razy. Ma on również jeszcze 5 filmów w kolejce.

   

  A jeśli oferta jest warta więcej niż $5...

  Choć podstawowe zlecenia wyceniane są na kwotę 5USD, Fiverr pozwala na tworzenie tzw. Gig Extra, czyli dodatków do usług. Możesz dzięki nim dodać pewne aspekty do swojego zlecenia lub zaoferować dostarczenie zlecenia w krótszym czasie. 

  W niektórych kategoriach nie obowiązuje również stawka $5. 

   

  Poziomy na Fiverr

  Fiverr wprowadził system poziomów dla sprzedawców. Dzięki temu kupujący wiedzą który sprzedawca jest najbardziej doświadczony oraz ma najdłuższy staż w serwisie i najlepsze oceny. 

  • Level 1 - 30 dni aktywności na fiverr, wykonał minimum 10 zamówień, utrzymał średnią ocenę 4 gwiazdek lub wyżej, ma niski współczynnik anulacji zamówień
  • Level 2 - wykonał minimum 50 zamówień, utrzymał średnią ocenę 4.5 gwiazdki lub wyżej, ma niski współczynnik anulacji zamówień
  • Top Rated Seller - utrzymał wysoką średnią ocenę (4.7 - 5 gwiazdek), ma niski współczynnik anulacji zamówień, wspiera społeczność, troszczy się o klientów, wysoka ilość wykonanych zamówień

   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .