Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  Badanie Opinii - Opinie - Polski serwis ankietowy

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  Badanie Opinii to polski serwis ankietowy, którego uczestnicy mają możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez wypełnianie płatnych ankiet w internecie. Portal należy do znanej agencji badawczo - naukowej Biostat z Rybnika (biuro handlowe znajduje się w Warszawie). Wg oficjalnej witryny, firma Biostat uzyskała I miejsce w konkursie „Pro Silesia” w ramach Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, co zdecydowanie umocniło jej pozycję również na rynku usług międzynarodowych.

  badanie opinii jak zarabiać

  Jak zarabiać na Badanie Opinii? Poradnik

  Badanie Opinii udostępnia za pomocą swojej platformy możliwość płatnego wypełniania ankiet poprzez wyrażanie swojej opinii na tematy konsumencie, społeczne, polityczne, czy związane z naszym zdrowiem. Dodatkowe punkty są przyznawane także za udostępnienie na facebooku informacji po zakończonym badaniu oraz za zapraszanie znajomych do udziału w panelu (tzw. program partnerski).
  Badanie Opinii działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Otrzymywanie zaproszeń ankietowych jest ściśle powiązane z naszym profilem, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego dokładne i przemyślane uzupełnienie, aby móc swobodnie korzystać z oferowanych opcji zarobkowych.

  Możliwości zarobkowe udostępniane przez serwis

  badanie opinii poradnik

  Ankiety 

  To główne i najważniejsze źródło zarobkowych możliwości, które oferuje nam platforma Badanie Opinii.
  Ankiety pojawiają się ze zmienną, regularną częstotliwością. Ich ilość określana jest jako średnia/duża. Zaproszenia do badań otrzymujemy na adres mailowy podany przy rejestracji. Dodatkowo komunikaty widoczne są także w naszym profilu, dlatego warto czasem dokonywać samodzielnego sprawdzania ich dostępności.
  Za ankiety uzyskujemy wynagrodzenie w postaci punktów, które po uzyskaniu tzw. minimum do wypłaty (wynoszącego 1000 punktów) możemy wymienić na pieniądze (50 zł).
  Punkty za ankiety wahają się od kilku (za badanie trwające 3 - 5 minut), do kilkudziesięciu (za badanie trwające 10 – 15 minut). Czasami zdarzają się również projekty wysokobudżetowe, za które możemy zainkasować ponad 100 punktów (takie badanie zazwyczaj trwa około 30 – 45 minut).
  Tematyka przeprowadzanych ankiet jest różnorodna i obejmuje głównie ocenę wybranych kampanii reklamowych, produktów i usług pod względem jakościowo - użytecznym, wizerunku marki, a także informacje dotyczące  zachowań konsumenckich, opinie w kwestiach społeczno – politycznych, czy światopoglądowych.

  Poleceni

  To najprościej mówiąc program partnerski, w którym  otrzymamy dodatkowe pieniądze, jeżeli inna osoba zarejestruje się poprzez nasz reflink (link osobisty). Za rejestrację nowego uczestnika otrzymamy 10% wartości każdej wypełnionej przez niego ankiety. Korzystanie z programu partnerskiego nie jest w żadnym stopniu obowiązkowe, jednak pozwala nam w dodatkowy sposób zwiększać swoje zarobki.

  Facebook

  Za każde wypełnione badanie można otrzymać dodatkowe punkty (zazwyczaj w ilości 1-2) za udostępnienie informacji na swoim koncie facebookowym. 

  Badanie Opinii – czy warto?

  Badanie Opinii to serwis oferujący uczestnikom następujące korzyści:

  • możliwość wypełniania płatnych ankiet, a tym samym uzyskiwania dodatkowego zarobku
  • możliwość wyrażenia swojej opinii na ciekawe tematy społeczne, polityczne lub dotyczące preferencji zakupowych, a także dokonywanie ocen produktów, usług oraz marek producenckich
  • program partnerski zwiększający możliwości zarobkowe
  • zarobki w złotówkach, wypłata środków bezpośrednio na nasze konto bankowe
  • dodatkowe punkty za udostępnienie informacji na naszym profilu facebookowym

  Czy warto korzystać z Badanie Opinii? Tak – jest to dobrze rokujący, polski panel ankietowy, który należy do słynącej z badań rynkowych agencji Biostat, co bezpośrednio wpływa na jego stabilność oraz ukierunkowanie na rozwój. Portal jest sprawdzony, wypłacalny, łatwy w obsłudze oraz intuicyjny.
  Badanie Opinii wypłaty, ile można zarobić?
  Środki pieniężne zgromadzone w Badanie Opinii wpływają na konto bankowe uczestnika w terminie do 15 dni roboczych od dnia zlecenia wypłaty w panelu.
  Poniżej fragment regulaminu mówiący o zobowiązaniach podatkowych:
  „Wszystkie podatki związane z uczestnictwem w Panelu, pokrywa Administrator, odprowadzając 18% zryczałtowany podatek dochodowy na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 5a Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. 1991 nr 80 poz. 350).
  Uczestnik Panelu nie wykazuje tych przychodów w zeznaniu rocznym, a Administrator nie wystawia Uczestnikowi (podatnikowi) żadnej informacji podatkowej z tego tytułu.”
  Punkty zgromadzone na naszym koncie zostają zamienione na pieniądze, które  możemy wypłacać bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. Płatności dokonywane są za pomocą systemu Dotpay.

  Badanie Opinii Wypłata - Wypłaty

  Minimum do wypłaty w Badanie Opinii wynosi 1000 punktów, czyli w przeliczeniu na wartości pieniężne – 50 zł. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew.
  Zarobki w Badanie Opinii są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest ilość otrzymywanych badań do wypełnienia oraz tych, do których finalnie uda nam się uzyskać kwalifikacje i wypełnić w całości.

  Badanie Opinii Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w Badanie Opinii przebiega szybko i bez utrudnień. Wchodzimy na stronę badanie-opinii.pl, wybieramy opcję Dołącz do nas, a następnie dokonujemy rejestracji za pomocą facebooka lub wypełniamy wyświetlony formularz rejestracyjny poprzez podanie poniższych danych osobowych:

  1. Imię
  2. Nazwisko
  3. Adres e-mail
  4. Powtórzony adres e-mail

  W kolejnym kroku zatwierdzamy reCAPTCHA – „nie jestem robotem” (okno antyspamowe), zaznaczamy znajomość regulaminu oraz polityki prywatności (po uprzednim przeczytaniu) i wybieramy przycisk Zarejestruj się.

  badanie opinii rejestracja
   
  Na podany adres e-mail otrzymamy link do rejestracji, po jego kliknięciu nasze konto w panelu zostanie utworzone. W następnej kolejności logujemy się, przechodzimy do zakładki ‘Profil’ i uzupełniamy nasz profil, na podstawie którego będziemy przypisywani do poszczególnych badań. Należy pamiętać, że dokładne wykonanie tej czynności zwiększy nasze szanse na otrzymywanie ankiet ciekawych tematycznie oraz dobrych pod względem ilościowym. 

  Badanie Opinii Aplikacja mobilna

  Serwis Badanie Opinii postanowił pójść z duchem czasu i wprowadził dla swoich użytkowników aplikację mobilną dostępną na zarówno na Smartfony, jak i Iphony (do pobrania w Google Play lub App Store). Aplikacja daje możliwość szybszego dostępu do badań niezależnie od miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Dodatkowo pozwala na samodzielne sprawdzanie ich dostępności, bez konieczności każdorazowego logowania. W momencie pojawienia się nowej ankiety, zostaniemy o tym powiadomieni. Opcja polecana szczególnie dla osób, które mają ograniczone możliwości dotyczące prowadzenia działań ankietowych poprzez korzystanie z laptopa, tabletu, czy komputera stacjonarnego.

  badanie opinii aplikacja

  Badanie Opinii Opinie

  Opinie użytkowników Badanie Opinii są w większości pozytywne. Panel jest darmowy, sprawdzony i wypłacalny. Uczestnicy doceniają platformę w szczególności za prosty, przejrzysty oraz intuicyjny interfejs, który pozwala na łatwą nawigację i bezproblemowe korzystanie ze strony. Dużym plusem jest także system ankietowy – respondenci niezakwalifikowani do ankiety otrzymują tzw. punkty pocieszenia za wypełnienie samej metryczki (czyli podanie wymaganych danych demograficznych). Liczba wspomnianych punktów jest uzależniona od rodzaju badania i przeważnie mieści się w zakresie 1 – 10.
   

  Przejdź do serwisu

  Edytowane przez Ciamciaj
  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .