Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  ClickWorker - Opinie - serwis z płatnymi zadaniami i ankietami

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  Clickworker to międzynarodowy serwis, którego uczestnicy mają możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez wykonywanie różnych zadań (począwszy od wypełniania ankiet, przez kategoryzację danych, aż do tworzenia tekstów). Portal został założony w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych (siedziba znajduje się w Niemczech) i od tego czasu zgromadził w swoich szeregach ponad 1,5 miliona użytkowników. Clickworker to platforma lubiana szczególnie przez freelancerów (osoby realizujące projekty na zlecenie) ze względu na szeroki zakres udostępnianych ofert.

  clickworker opinie

  Jak zarabiać na Clickworker? Poradnik

  Clickworker udostępnia za pomocą swojej platformy szereg możliwości zarobkowych, a tym samym pozwala na wybór interesujących nas zleceń.
  Na początek należy wspomnieć, że serwis jest dostępny w angielskiej, niemieckiej oraz francuskiej wersji językowej. W odróżnieniu od innych, zagranicznych paneli, w Clickworker nie wystarczy samo tłumaczenie tekstów w przeglądarce, ponieważ w profilu konieczne będzie określenie poziomu naszych umiejętności językowych. Należy zatem posiadać zdolność swobodnego czytania i pisania w języku angielskim i/lub niemieckim, aby móc korzystać z ofert i otrzymywać odpowiednią ilość zadań do wykonania.

  Clickworker działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Proces, w którym będziemy otrzymywać płatne zlecenia jest ściśle połączony z naszym profilem (w tym znajomością języka angielskiego lub niemieckiego), a zatem należy go rzetelnie uzupełnić, aby móc korzystać z niżej opisanych możliwości zarobkowych.
  Zadania oraz oferty udostępniane przez serwis:
  Ankiety 

  Screenshot_7.png
  Znajdują się w zakładce Jobs.

  Ankiety pojawiają się ze zmienną częstotliwością. Ich ilość określana jest jako średnia. Zaproszenia są widoczne w naszym profilu, dlatego warto często logować się na stronę lub pozostawiać ją włączoną w tle podczas korzystania z internetu.
  Stawki za ankiety wahają się od kilku centów do kilku euro. 
  Temat przeprowadzanych badań obejmuje głównie ocenę wybranych produktów i usług oraz informacje dotyczące zachowań konsumenckich.

  Badania w sieci

  Screenshot_8.png

  Forma dodatkowych zadań polegająca na wyszukiwaniu informacji w internecie. Mogą to być np. adresy firm, instytucji, restauracji, szkół. Przedstawiona oferta może również obejmować przeprowadzenie aktualizacji danych.

  Korekta tekstów

  Screenshot_9.png

  Zlecenia dotyczące przeprowadzania weryfikacji utworzonych tekstów, artykułów, wypracowań pod względem ortografii, gramatyki, stylistyki oraz zgodności z przedstawionym tematem.

  Kategoryzacja danych

  Screenshot_10.png

  Oferty dotyczące przeprowadzania analiz danych (filmów, zdjęć, dokumentów) i klasyfikowania ich wg przedstawionych wytycznych.

  Tworzenie tekstów

  Screenshot_11.png

  Copywriting, czyli możliwość zarabiania poprzez pisanie tekstów, artykułów, notatek na podstawie szablonu lub podanego tematu. Może dotyczyć tworzenia opisów miast, hoteli, restauracji, przedmiotów codziennego użytku, produktów reklamowych i wielu innych.

  Tajemniczy fotograf

  Screenshot_12.png

  To najprościej mówiąc zlecenia obejmujące robienie zdjęć. Mogą dotyczyć fotografowania produktów w galeriach handlowych wg przedstawionych wytycznych (np. produkty promocyjne) lub lokali usługowych poprzez sprawdzenie, czy znajdują się w podanym miejscu/pod podanym adresem. Oczywiście są to tylko przykłady, a zakres tego działu zadaniowego może obejmować szereg innych założeń.

  Testowanie aplikacji

  Screenshot_13.png

  Pomoc w dokonaniu oceny różnych aplikacji pod względem ich funkcjonalności oraz użyteczności.

  Poleceni

  To najprościej mówiąc program partnerski, w którym  otrzymamy dodatkowe pieniądze, jeżeli inna osoba zarejestruje się poprzez nasz reflink (link osobisty). Za rejestrację nowego uczestnika otrzymamy 5 Euro w momencie uzyskania przez niego zarobku w wysokości 10 Euro. Korzystanie z programu partnerskiego nie jest w żadnym stopniu obowiązkowe, jednak pozwala nam w dodatkowy sposób zwiększać swoje zarobki.

  Clickworker – czy warto?

  Clickworker to serwis oferujący uczestnikom następujące korzyści:
  możliwość wypełniania płatnych ankiet poprzez wyrażanie swojej opinii o produktach, usługach lub zwyczajach konsumenckich
  szeroki wybór zróżnicowanych ofert, zadań
  program partnerski zwiększający możliwości zarobkowe
  zarobki w euro, niewygórowane minimum do wypłaty
  dostęp do ciekawych, często dobrze płatnych projektów

  Czy warto korzystać z Clickworker? Tak – główną zaletą panelu jest ogromny wybór zleceń, które umożliwiają nam uzyskiwanie dodatkowego wynagrodzenia. Platforma nie skupia się wyłącznie na jednym rodzaju oferowanych zadań lecz prowadzi różne projekty, których szeroka tematyka pozwala każdemu uczestnikowi na dokonanie wyboru względem własnych preferencji, czy zainteresowań.

  Clickworker wypłaty, ile można zarobić?

  Wypłaty w Clickworker realizowane są w środy, czwartki oraz piątki. Czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie zazwyczaj nie przekracza 3 dni. Jednak, jak podaje oficjalna strona – proces płatności składa się z kilku etapów, a zatem może występować opóźnienie między momentem zlecenia wypłaty w panelu, a momentem faktycznego przekazania środków pieniężnych. W przypadku zbyt długiego oczekiwania należy skontaktować się z suportem (centrum pomocy), który zweryfikuje przekazane informacje.
  Środki zgromadzone na naszym koncie możemy wypłacać na pomocą najbardziej popularnego systemu płatności internetowych – PayPal, który udostępnia także opcję wysyłki pieniędzy na polski rachunek bankowy. Płatności są dokonywane tylko na konto należące do użytkownika serwisu, co oznacza, że przelewy nie będą realizowane na procesory naszych krewnych, przyjaciół, czy znajomych. Ważne również, aby podany PayPal był zweryfikowany poprzez połączenie go z odpowiednim rachunkiem bankowym, bądź kartą kredytową. Jedynie takie konta zostaną zaakceptowane jako odbiorcy płatności.

  Clickworker Wypłata

  Minimum do wypłaty w Clickworker wynosi 5 Euro. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew. Czasem warto jednak poczekać nieco dłużej i dokonać takiej operacji po uzyskaniu większej sumy, aby jak najmniej wydawać na prowizje.
  Zarobki w Clickworker są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest rodzaj projektu i czas potrzebny na jego wykonanie. Jak podaje oficjalna strona – wynagrodzenie może wahać się od jednego centa do dwucyfrowej kwoty wyrażonej w euro. Wypłata jest obliczana na podstawie szacowanego, średniego czasu przetwarzania, jak również poziomu trudności zadania, jego długości, ilości dostępnych zleceń oraz umiejętności i wiedzy potrzebnej do wykonania pracy.

  Clickworker Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w Clickworker przebiega sprawnie i bezproblemowo. Wchodzimy na stronę clickworker.com, naciskamy opcję Register (rejestracja), a następnie Earn Money online (zarabianie pieniędzy w internecie), wybieramy swój kraj zamieszkania, po czym wypełniamy wyświetlony formularz rejestracyjny poprzez podanie poniższych danych osobowych (oznaczonych gwiazdką):
  1) Salutation: zwrot grzecznościowy
  2) First name: imię
  3) Last name: nazwisko
  4) Date of birth: data urodzenia
  5) Street: ulica
  6) ZIP Code: kod pocztowy
  7) City: miasto
  ? Email adress: adres mailowy
  9) Email adress (confirmation): powtórzony adres mailowy
  10) Login name: nazwa użytkownika
  11) Password: hasło
  12) Password (confirmation): powtórzone hasło

  Następnie zatwierdzamy wiek (minimum 18 lat), znajomość regulaminu oraz polityki prywatności (po uprzednim przeczytaniu) i wybieramy przycisk Sign up.

  Na podany adres e-mail otrzymamy link do rejestracji, po jego kliknięciu nasze konto w panelu zostanie utworzone. W kolejnym kroku logujemy się, przechodzimy do zakładki ‘Profile’ i uzupełniamy nasz profil, na podstawie którego będziemy przypisywani do poszczególnych zleceń. Następnie otwieramy zakładkę ‘Assessments’ i wypełniamy przygotowane testy. Od teraz możemy rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem w Clickworker.

  Clickworker Opinie

  Opinie użytkowników Clickworker są w dużej mierze pozytywne. Panel jest darmowy, sprawdzony i wypłacalny. Uczestnicy doceniają platformę w szczególności za szeroki wybór ofert, ciekawe zlecenia, a tym samym różne możliwości uzyskiwania zarobku. Jest to również ciekawa alternatywa dla zawodowych freelancerów, którzy mogą w ten sposób wziąć udział w nowych, czasem nietypowych projektach.
   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .