Skocz do zawartości

Prośba o opinie serwisu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników.

Temat, który tutaj powstał jest hmm tematem specyficznym  z tego względu, że chciałbym poznać opinię/podpowiedzi użytkowników tego forum. Możliwe, że znajdzie się osoba, która podpowie, doradzi albo otworzy mój umysł na inne rzeczy. Tematem jest biznes, który wymyśliłem w 2013 roku, ale który porzuciłem ze względu na moje zdrowie i sprawy prywatne. Po ponad 4 latach jednak nadal widzę, że mój projekt w jakiś sposób może pomóc i być pomocny wielu osobom, które zarabiają przez internet w przeróżny sposób. A więc jak już można się domyśleć mój serwis będzie przeznaczony dla osób, które chcą zarabiać przez internet lub  mają już doświadczenie w zarabianiu przez internet. Nie będę oczywiście zdradzał wszystkich szczegółów, jedynie opiszę ogólną formułę działania tego serwisu. Zależy mi wyłącznie na opinii samej ideii serwisu nie uwzględniając szczegółów. Dlaczego wybrałem to forum ? Jest tutaj naprawdę dużo wartościowych użytkowników, którzy mają duże doświadczenie na wielu frontach. A więc tak...

Każdy kto zarabia w internecie doskonale wie, że budowanie grupy poleconych daje możliwość naprawdę dużych dodatkowych pieniędzy w danym programie. Jest to naprawdę fajny dodatkowy dochód oraz zebranie fajnego doświadczenia w budowaniu relacji z ludźmi. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że nie każda osoba potrafi w tej dziedzinie działać, czyli nie wie gdzie szukać owych osób, które chciałyby wejść w świat zarabiania online lub najzwyczajniej w świecie nie ma na to czasu...a chęci oczywiście pozostają na tworzenie grupy poleconych. Mowa o osobach, które chcą zostać tzw. liderami(nie mówimy tutaj tylko o PPA/CPA)

Teraz przejdziemy na inny temat na chwilkę opuszczając kwestię którą opisałem wyżej. Doskonale wiem że jest od groma ludzi, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zarabianiu przez internet. Są to zarówno hyipy, Revenue Share, PP, PPA,CPA itp. Spotykam i dostaję nadal wiele E-maily(zarabiałem dość długo w na inwestycjach itd) od osób, które proszą o podpowiedzi, wyznaczenia drogi, rozmowy, kierunek itp...Nie każdy chce i potrafi wykorzystać informację, które zawartę są w internecie. Również jestem osobą, która korzystała z pomocy mentora/sponsora, któremu bardzo za wszystko dziękuje. Wiem, że wielu również potrzebuję i woli formę rozmowy z kimś kto ma już doświadczenie w zarabianiu online. Jednak również wiem, że takie osoby nie wiedzą gdzie napisać, do kogo napisać itp itd, więc są to osoby, które chcą zarabiać, tylko potrzebują bodżca w postaci sponsora/mentora z kimś z kim będą mogli porozmawiać, wysłuchać itp itd. I mój serwis ma być siedliskiemimperium takich osób mentorów/liderów jak i inwestorów, inwestorów - nowicjuszy. Zdaję sobię sprawę, że są fora gdzie mentorzy się ogłaszają ale nie każdy chce z daną osobą współpracować.

 Teraz powrócę do pierwszej części czyli przedstawię działanie osoby, która jest sponsorem/mentorem. Przedstawię teraz działanie takiej osoby na moim serwisie. Osoba ta zwana "inwestorem-nowicjuszem", będzie wystawiona w naszym specjalnym systemie w której sponsorzy będą walczyć o kontakt danej osoby. Osoba przed wystawieniem na nasz system, dokładnie będzie musiała opisać swoją osobę, ile może zainwestować, co może swoją osobą zaproponować, tak aby dać sponsorowi możliwość wizji o kogo można walczyć itp itd. A więc krótko mówiąc możliwość wygrania kontaktu do takiej osoby będzie odbywać się za pośrednictwem naszego systemu(ceny nie będą wysokie ponieważ chce dać szansę zarówno młodym liderom, którzy chcą rozpocząć budowanie grupy, jednak temat jest w trakcie analizy). Będziemy działać na 3 pakietach, które będzie można kupić . Więcej szczegółów nie chce podawać.

Teraz przedstawię działanie osoby tak zwanego "inwestora-nowicjusza" za pośrednictwem serwisu. A wiec taka osoba dzięki serwisowi chce rozpocząć lub wrócić w lepszym stylu do zarabiania online czyli szuka sponsora/mentora. Taka osoba rejestruję się po to aby zaproponować swoją kandydaturę dzięki naszemu systemowi i w jak najlepszy sposób zarekomendować swoją osobę. Chciałbym wprowadzić możliwość aby 80 % pieniędzy którą wyda sponsor/mentor danej na danego usera zainwestować w "inwestora-nowicjusza" na start w nowy program - nową ścieżkę swojego zarabiania online. Również będzie możliwość i konieczność oceniania i wystawiania opinii zarówno sponsorom jak i inwestorom do których każdy użytkownik będzie miał wgląd. Chciałbym tylko uzyskać opinię na temat samej ideii. Na pewno większość będzie się zastanawiała skąd bierzemy brać zarówno mentorów jak i inwestorów...Na pewno postawimy mocno na Social Media, Marketing szeptany i oczywiście pozycjonowanie na odpowiednie fraz...(tak wiem o konkurencji słów ale mam już dobraną taktykę z wspólnikiem). Oczywiście wszystko jest jeszcze w fazie ustalania, dogadywania więc dużo jeszcze będzie się zmieniać, ja jednak chciałbym tylko dowiedzieć się Waszego zdania na temat samego pomysłu i istoty tego biznesu. Oczywiście wiem, że są ludzie co sami potrafią budować grupę ale serwis ten skupiony jest dla osób które mają z tym problem jak i z wyborem rozpoczęcia zarabiania online. Zrozumiem opinię, "głupi jesteś", "nie dasz rady" -  każdy ma prawo do swojego zdania, współpracuję z zagranicznym wspólnikiem który podziela pomysł na tego typu stworzenia "Centrum Pomocy dla nowych inwestorów jak i nowych liderów/sponsorów/mentorów".

Z góry za wszystko dziękuje.
 

makecash.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Takie serwisy już istnieją, no może nie oferują poszukiwania inwestorów ppa :D Ogólnie Twój rozszerzony pomysł jest beznadziejny, idea taka sobie. Aby to miało sens (pisze teraz o inwestycjach) to ktoś poszukujący tego mentora musiałby mieć na koncie dużą gotówkę- i nie pisze tutaj o jakichś 10 czy 50k bo takie pieniądze na inwestycje są za małe, no chyba że kogoś interesują drobniaki z hyipów, ale bądźmy poważni (rzecz jasna nie twierdze, że z 10k nie da się zrobić 100k w rok, ale 10k stracić jest łatwo- jest to za mała gotówka aby ktoś obcykany chciał nią zarządzać (mały margines błędu)) ... Czyli ktoś poszukuje mentora i ma np. 400k na inwestycje, kontakt do takiej osoby byłby płatny- tak jak to sobie opisałeś, takie coś nie byłoby złe. No ale jak już pisałem, tego jest pełno. Nawet banki dzwonią po klientach i namawiają na takie inwestycje, więc o przebicie będzie ciężko. 

Pomysł z ppa/cpa beznadziejny, powiesz mi po jaką cholerę mam płacić za kontakt do NOWICJUSZA? Co on może mi zagwarantować? Ile osób siedzi/siedziało na forum i jaki % z tego zarabiał dobre pieniądze? No właśnie... Ktoś obcykany, który ma plan, wie co robi- ma również pieniądze, więc jakieś 10k u nowicjusza (czyli w sumie 1 lepsza kampania) mają mnie nakłonić do tego, że przekaże wiedzę typowi, którego nie znam? Mam go uczyć od podstaw seo, podawać metody, tudzież frazy, załatwiać zaproszenia żeby mieć z tego marne %? A po dwóch miesiącach okaże się, że "wspólnik" już wszystko wie i chce działać w pełni na własną rękę? Gdyby to działało w odwrotną stronę- czyli nowicjusz płaci profesjonaliście za nauki to już bardziej, ale takie coś również istnieje- kursy i setki poradników na forum xD Ponadto for ppa jest mało, większy odzew byłby w ogłoszeniu na forum, kiedyś szukałem wspólnika, stworzyłem temat na 2 forach, po 1h miałem z 50 pw, ja szukałem kogoś do pomocy, a gość szukał roboty- obopólny zysk. Nie wydaje mi się żebym był zdecydowany płacić komuś za kontakt żeby przyjąć taką osobę :D 

/ No i najważniejsze reklama- spam po formach, opinie osób z 1 postem - to nie zadziała, da ino odwrotny efekt. Dysponujesz taką gotówką żeby zrobiło się o serwisie głośno? Bo jeżeli nie to jedynych inwestorów jakich zobaczysz to spece hyipów oraz janusze bukmacherki, którym nie będzie przeszkadzał "młody-inwestor" z 1k na koncie. Co w późniejszym czasie będzie źle rzutowało na serwis- pojawią się opinie, że spece inwestorzy to tak naprawdę janusze mający małe pojęcia o inwestycjach. Serwis, o którym piszesz tylko w teorii byłby łatwy do stworzenia, w praktyce żeby miało to ręce i nogi musisz wydać kolosalne pieniądze.

  • Super 1

jceetQF.png?1

Odnośnik do komentarza

@Adeakin Mój post nie miał służyć jako zniechęcenie, ja jestem tego zdania że lepiej spróbować i nawet jakby miało się nie udać to za parę lat nie będziesz sobie pluł w brodę, że ktoś spróbował z identycznym sposobem i mu się udało, sam już wiele razy miałem taki przypadek. Po prostu ulepsz swój sposób, ludzi możesz pozyskać na setki innych sposobów, nawet prowadząc jakąś formę bloga, udzielając się na tagach popularnych serwisów itp. Nie musisz mieć koniecznie milionów na koncie. Gdy troszkę haczyłem o tematy forexowe to muszę przyznać, że rynek informacyjny pod Polskę jest biedny, kwestia dobrego wejścia i pomysłu. powodzenia

  • Super 1

jceetQF.png?1

Odnośnik do komentarza

Generalnie, sama idea typu mentor-inwestor jest okej. Jednak, uważam podobnie jak @yosumitshu, że trochę, zwłaszcza w PPA nie ma kompletnie to sensu, ponieważ powiedzmy, że mamy w serwisie takiego Matixio i jeszcze mentorzy mają walczyć(i zapłacić) żeby mu pomóc, a potem jeszcze w niego inwestować siano i uczyć go sposobów w nadziei, że on kiedyś coś tam zdziała. To nie wypali, odwrócenie ról, może by pomogło, że taki Matixio płaci mentorom za ich czas do czasu aż zacznie osiągać rezultaty i te płatności przerodzą się w płatności z refów, oczywiście najlepiej byłoby mieć jakąś umowę o zakazie rozprzestrzeniania sposobów pod karą XY złotych/euro/dolarów. Sposób typu walczę o refa i płacę za pomaganie jest troszkę bezsensowny. To tak jakbym miał płacić klientom za to, że mogę wykonać im usługę. Oczywiście to trochę inny rodzaj. Najlepiej wymyślić tutaj jakąś wartość dodaną, która jednak skłoniłaby mentorów do płacenia bo bez tego to działa na zasadzie PŁACĘ -> MOGĘ POMÓC -> INWESTUJĘ W MATIXIO -> LICZĘ ŻE DA MI ZYSK

Jezeli chodzi o inwestycje to z małymi inwestorami faktycznie ciężko o wiarygodność, bo będą janusze bukmacherki aka Matixio i będą pozowali na mentorów, gdy mentor zawali oczywiście oberwie się serwisowi, że dopuścili frajera do mentorowania. 

Taki serwis pewnie będzie wymagał:

a) dużych nakladów na stworzenie, ponieważ musi być zaprojektowany od podstaw,

b ) dużych nakładów lub pomysłu na reklamę,

c) znajomości Social Media i marketingu,

d) mocnej selekcji inwestorów/uczniów ppa żeby takie Matixie tego nie przechodziły do procesu rekrutacji,

e) świetnego pomysłu, wartości dodanej,

PS: yosu chyba powinien dostać lajki, nie sądzisz?

Nie wiesz jak dokonać optymalizacji strony? Masz problem z doborem słów kluczowych czy z analizą linków? Skorzystaj z moich usług!

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .