Skocz do zawartości

Surebety, czyli prawie pewna wygrana


pelikan23

Rekomendowane odpowiedzi

Surebet -  inaczej sure win, arbitraż, z ang. oznacza "pewny zakład".

 

Na czym to polega?

 

Jest to zestaw zakładów (typów), które niezależnie od wyniku danego zdarzenia dają Ci pewną wygraną. Podstawową zasadą tego sposobu gry jest obstawienie wszystkich możliwych rozwiązań danego zdarzenia. O surebecie mówimy wtedy, gdy bukmacherzy różnie wycenią prawdopodobieństwo danego zdarzenia (czyli jeśli kursy między bukmacherami będą się od siebie różniły).
 

Przykład

 

Ten przykład ma na celu zobrazowanie działania surebet'ów, dlatego nie zwracajcie uwagi na być może mało prawdopodobne w praktyce kursy. A więc weźmy sobie mecz Barcelona - Levante. U jednego bukmachera kurs na wygraną Barcelony wynosi 1,85, natomiast u innego 2,15. My oczywiście stawiamy na Barce u buka, który proponuje wyższy kurs na jej zwycięstwo. Taką samą taktykę przyjmujemy, poszukując najwyższego kursu na pozostałe możliwości, a więc remis i wygraną Levante. Załóżmy, że na remis w tym spotkaniu najwyższym kursem jaki udało nam się znaleźć jest 5,25, a na wygraną Levante - 15,20.
 
A więc mamy następujące kursy:
Wygrana gospodarzy (Barcelona) - 2,15
Remis - 5,25
Wygrana gości (Levante) - 15,20
 
Załóżmy, że mamy do dyspozycji kwotę 100 zł (co jest kwotą małą, aby grać tym systemem, ale o tym później).
 
Kolejnym krokiem, który jest kluczowy dla powodzenia naszego systemu jest obliczenie jaką część naszego kapitału postawić na określony wynik naszego spotkania. Czyli krótko mówiąc ile z tych 100 zł naszego kapitału postawić na wygraną Barcy, ile na remis, a ile na wygraną Levante. Do tego celu posłuży nam kalkulator surebet.
Myślę, że sposób jego obsługi jest jasny - wybieramy rodzaj zdarzenia (dwu - lub trzy - drogowe), następnie wpisujemy swoje wybrane kursy i klikamy "Oblicz". Kalkulator pokazuje jaką część naszego kapitału postawić na dany wynik zdarzenia.
 

Czemu nie każdy zarabia tym systemem skoro jest on tak dobry?

 
Po pierwsze, aby wybierać najlepsze kursy bardzo ważne jest, aby mieć konta u kilku buków. Tutaj mamy ładne opisy najpopularniejszych z nich. To z kolei wiąże się z koniecznością posiadania dość dużego kapitału (żeby rozdzielić pomiędzy kilka buków). Po drugie, zyski zazwyczaj wynoszą od 0 do 5% od postawionego zakładu, dlatego kwota, którą stawiamy też nie może być jakaś śmiesznie mała, bo mijałoby się to najzwyczajniej w świecie z celem. Trzeba nadmienić, że przy odrobinie szczęścia możemy trafić na surebety 10 procentowe lub nawet wyższe (ale w takich przypadkach bardzo prawdopodobna jest pomyłka buka przys ustalaniu kursów, dlatego trzeba być bardzo ostrożnym)
 

Czemu napisałem, że surebety to PRAWIE pewna wygrana?

 

Na surebetach z pewnością zarobić się da. Jednak nie jest to niestety metoda dająca gwarancję stuprocentowej wygranej. Problem pojawia się, gdy np. zdarzenie, które obstawiliśmy zostało przełożone, oddane walkowerem czy przerwane. I tutaj różni bukmacherzy inaczej postępują w takich sytuacjach w zależności od regulaminu. Przykładowo mamy mecz tenisa (ta dyscyplina jest szczególnie podatna na tego typu problemy zwłaszcza przez krecz jakiegoś zawodnika), gdzie załóżmy Janowicz gra z Nadalem. 
 
Kursy na to spotkanie:
Janowicz - 2,45
Nadal - 1,90
 
Korzystając z kalkulatora obliczyliśmy, że dysponując 100 zł powinniśmy postawić 56,32 zł na Janowicza i 43,68 zł na Nadala. Nasz zysk wynosi odpowiednio 7,01 zł i 7,02 zł w zależności od tego, który z zawodników odniesie zwycięstwo. I wszystko byłoby pięknie, ale... co gdy któryś z zawodników skreczuje (dozna kontuzji uniemożliwiającą dalszą grę)? Tutaj właśnie wchodzi w grę regulamin danego buka, z którym dla własnego dobra powinniśmy się zapoznać. Jeden bukmacher może potraktować to zdarzenie jako kontuzję jednego z graczy i zwróci nam pieniądze. I wtedy jest git. Gorzej, gdy trafimy na buka, który taką sytuację interpretuje jako przegraną (oczywiście jeśli skreczuje zawodnik na którego postawiliśmy) - wtedy oczywiście nasza kasa przepada. 
 
Kolejnym problemem jest też sytuacja, w której postawiliśmy u jednego buka, a drugi u którego mieliśmy zamiar postawić zmienia kurs lub wycofuje mecz.
 
Może zdarzyć się sytuacja, że postawimy u jednego buka, a u drugiego trafimy na limity
 
To tylko niektóre problemy, na które możemy się natknąć próbując grać metodą surebetów, dlatego musimy być naprawdę ostrożni. Najlepszą radą dla początkujących jest zdobycie doświadczenia poprzez obstawianie surebetów małymi stawkami.
 

Jak szukać surebet'ów?

 

Wzory, które określają czy dane zdarzenie jest surebetem:
 
Przyjmijmy, że:
A - kurs na zwycięstwo gospodarzy
B - kurs na remis
C - kurs na zwycięstwo gości
 
Dla zdarzeń dwu - drogowych:
 
X = (1/A) + (1/C)
 
Dla zdarzeń trzy - drogowych:
 
X = (1/A) + (1/B) + (1/C)
 
Jeśli X<1, zdarzenie jest surebetem!
 
Szukanie surebetów na własną rękę jest zajęciem bardzo czasochłonnym. Alternatywą są oczywiście stronki, które dostarczają nam surebety zarówno darmowe i płatne.
 
Darmowe stronki z surebetami:
http://wybierzkurs.pl/
http://www.wincomparator.com/pl-pl/home.html
http://www.betbrain.com/surebets/
http://www.oddsportal.com/sure-bets/
http://www.surebetmonitor.com/
 
To był taki krótki poradnik dla początkujących. Mam nadzieję, że pomogłem.

 

Powodzenia w walce z bukiem!
 
Pozdrawiam :)

Edytowane przez pelikan23
 • Super 9
 • Dzięki! 1

"Twoja ignorancja to ich siła"

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
 • 2 tygodnie później...

http://www.darmowepewniaki.pl/ Tutaj coś się znajdzie i są linki do inncy płatnych stron

 

Też polecam ten blog, śledzę go od roku i koleś naprawdę zna się na bukmacherce. Warto poczytać zanim się w ogóle zacznie przygodę z surebetami.

 

 

Czy gdzieś są podawane takie zakłady?  :) Odpłatnie nawet?  :)

 

http://en.surebet.com/surebets

 

Bez abonamentu do 1%, wyżej jak się wykupi abonament miesięczny, ale nie jest jakoś mega drogo.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Też polecam ten blog, śledzę go od roku i koleś naprawdę zna się na bukmacherce. Warto poczytać zanim się w ogóle zacznie przygodę z surebetami.

 

 
http://en.surebet.com/surebets

Bez abonamentu do 1%, wyżej jak się wykupi abonament miesięczny, ale nie jest jakoś mega drogo.

 

 

 

1% przy zakøadzie 1,10 to juz 10% twojej calej wygranej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
 • 1 miesiąc temu...
 • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie zacytować post z LINK, użytkownika Adamo80;

 

Właśnie o to chodzi, że nic nie zarobiłem. Jest na - lub na 0. Surbety grałem po ok 200 - 600zł, "normalne" po po ok 25-60. Oczywiście surków to było kilka w ciągu miesiąca, kilkadziesiąt - kilkaset normalnych. Może to przez to, że dzisiaj znalazłem pod rząd kilka surbetów, sam nie wiem. Tak czy inaczej dali mi limity za co ode mnie wielki minus.gifminus.gifminus.gifminus.gifminus.gifminus.gif. Dotąd uważałem tego buka za wzór do naśladowania i poziom Pinnacle, byłem w błędzie. To był mój główny buk. Jesienią straciłem tam jakieś kilka tysięcy, a teraz z powodu kilku surbetów mnie limitują. Z tego co widzę - dziadostwo i pazerność buków nie zna granic. Jak się przegrywa jak baran to się cieszą i kuszą uzależnionych hazardzistów grających taśmy coraz to nowymi bonusami. Jak się zaczyna więcej rozumieć, mądrzej grać to limitują. Bo nawet granie surbetów nie powinno być tak karane, bo i tu można popełnić błąd, co mi się zdarzyło kilka razy, po za tym akurat w Bet365 to ja grałem 90% wszystkiego i tak potraktowali lojalnego klienta. Pomyślę nad przejściem gdzieś indziej, głównie będę szukał do LIVE, bo przedmeczowo poradzę sobie w Pinku.

 

 

Oj te limity. Buk zawsze wyjdzie na plus. ;p Taka sytuacja;p

Odnośnik do komentarza

Dlaczego zawsze wyjdzie na plus ??

Trzeba potrafić grać.

Wygrywasz duzo na bet365 - stawiaj bardziej na inny serwis. Np. na betfair nie ma problemów - bo tam jest giełda zakładów, czemu tak mało o betfair jest w surfbetach ?? Bo tam nie ma opcji przewałki praktycznie.

Ogólnie odradzam surbety. Możesz mieć 95% skuteczności a i tak możesz być w plecy.

Odnośnik do komentarza
 • 7 miesięcy temu...

Dostępna jest darmowa wyszukiwarka surebetów - Surebet Monitor, łatwe do wygooglowania.

 

Bardzo porządny produkt do ściągnięcia za darmo, dzięki któremu możecie przekonać się, czy surebety są dla Was dobrą strategią, czy nie.

Odnośnik do komentarza
 • 9 miesięcy temu...
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .