Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  Poznaj.to - Opinie - polski serwis do zarabiania na ankietach

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  Poznaj.to - polski serwis ankietowy, którego uczestnicy otrzymują możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez wypełnianie płatnych ankiet w internecie. Właścicielem portalu jest popularna agencja badawcza PBS (Pracownia Badań Społecznych) z Sopotu, której początki sięgają 1990r.

  Polecany lepszy serwis z płatnymi ankietami! Dużo wyższe stawki!
  Poradnik - zarabianie na płatnych ankietach!

   

  Wg oficjalnej strony, firma PBS przeprowadza rocznie wiele badań w ogromnej społeczności liczącej 1 milion respondentów (w tym 20000 godzin wywiadów telefonicznych), co może świadczyć o bardzo szerokim zakresie podejmowanych działań. Witryna Poznaj.to jest natomiast kolejnym, nowym projektem, który powstał w 2018r.

  poznaj.to poradnik

  Jak zarabiać na Poznaj.to? Poradnik

  Poznaj.to udostępnia za pomocą swojej platformy możliwość płatnego wypełniania ankiet poprzez wyrażanie swojej opinii na tematy konsumenckie, społeczne, polityczne, a także związane z naszym zdrowiem i samopoczuciem. Dodatkowe punkty są przyznawane także za udział w badaniach telefonicznych (opcja dodatkowa) oraz za zapraszanie znajomych do udziału w panelu (tzw. program partnerski).
  Poznaj.to działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Otrzymywanie zaproszeń ankietowych jest ściśle powiązane z naszym profilem, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego dokładne i przemyślane uzupełnienie, aby móc swobodnie korzystać z przedstawionych opcji zarobkowych.

  Możliwości zarobkowe oferowane przez serwis:

  poznaj.to ankiety

  Ankiety internetowe (online)

  To podstawowa i najważniejsza możliwość zarobkowa udostępniana przez witrynę Poznaj.to.
  Ankiety pojawiają się ze zmienną, nieregularną częstotliwością. Ich ilość określana jest jako mała/średnia. Należy jednak pamiętać, że sytuacja jest rozwojowa, ponieważ panel funkcjonuje na rynku od niedawna i zapewne potrzeba nieco czasu, aby stał się konkurencyjny w swojej dziedzinie.  Zaproszenia do badań otrzymujemy na adres mailowy podany podczas rejestracji. Dodatkowo informacja o dostępnych ankietach jest widoczna także w naszym profilu, dlatego warto czasem logować się samodzielnie.
  Za ankiety uzyskujemy wynagrodzenie w postaci punktów, które po uzyskaniu tzw. minimum do wypłaty (wynoszącego 200 punktów) możemy wymienić na pieniądze (20 zł). Jak możemy zauważyć minimalny próg punktowy przeznaczony do wypłaty jest bardzo niski (w porównaniu do innych, polskich paneli).
  Punkty za ankiety wahają się od kilku (za krótkie, niewymagające badanie), do kilkudziesięciu (za badanie dłuższe, bardziej czasochłonne, wymagające większego skupienia). Za samo przystąpienie do Poznaj.to również otrzymamy dodatkowe punkty w ilości 20, co w przeliczeniu na pieniądze daje nam równowartość 2 zł.
  Tematyka przeprowadzanych ankiet jest szeroka i obejmuje głównie ocenę wybranych kampanii reklamowych, produktów i usług pod względem jakościowo - użytecznym, wizerunku marki, a także informacje dotyczące  zachowań konsumenckich, opinie w kwestiach społeczno – politycznych, czy światopoglądowych.

  Ankiety/wywiady telefoniczne

  To bardziej bezpośrednia forma uzyskania opinii od respondentów, którzy mogą (ale nie muszą) wyrazić chęć wzięcia udziału w takim projekcie. Oczywiście wywiady telefoniczne wiążą się z uzyskaniem dodatkowych punktów, więc jeżeli ktoś preferuje również taki rodzaj badań, to warto spróbować w nich uczestniczyć.
  Ankiety telefoniczne pojawiają się rzadziej niż internetowe i stanowią jedynie dodatkową możliwość zarobkową w panelu.

  Poleceni

  To najprościej mówiąc program partnerski, w którym  otrzymamy dodatkowe pieniądze, jeżeli inna osoba zarejestruje się poprzez nasz reflink (link osobisty). Za rejestrację nowego uczestnika otrzymamy jednorazowo 10 punktów, czyli równowartość  1 zł - pod warunkiem, że nowy panelista będzie aktywny (czyli nie dezaktywuje swojego konta) przez okres co najmniej 7 kolejnych dni od momentu przystąpienia do serwisu. Korzystanie z programu partnerskiego nie jest w żadnym stopniu obowiązkowe, jednak pozwala nam w dodatkowy sposób zwiększać swoje zarobki.

  Poznaj.to – czy warto?

  Poznaj.to to serwis oferujący uczestnikom następujące korzyści:

  • możliwość wypełniania płatnych ankiet, a tym samym uzyskiwania dodatkowego zarobku
  • możliwość wyrażenia swojej opinii na ciekawe tematy dotyczące znanych marek, nowych produktów, jakości oferowanych usług oraz kwestie polityczne, czy społeczno - gospodarcze
  • program partnerski zwiększający możliwości zarobkowe
  • zarobki w złotówkach, wypłata środków bezpośrednio na nasze konto bankowe
  • niski poziom minimum niezbędnego do wypłaty
  • dodatkowe punkty za badania telefoniczne

  Czy warto korzystać z Poznaj.to? Tak – jest to nowy, dobrze zapowiadający się, polski panel ankietowy, który należy do jednej z najstarszych i najbardziej znanych agencji badawczych PBS, co bezpośrednio wpływa na jego stabilność oraz ukierunkowanie na rozwój. Panel stale powiększa grono respondentów, co może w najbliższej przyszłości pozytywnie wpłynąć na jego konkurencyjność oraz budowaną markę.

  Poznaj.to wypłaty, ile można zarobić?

  Środki pieniężne zgromadzone w Poznaj.to zostają przekazane uczestnikowi w terminie do 30 dni od momentu otrzymania autoryzacyjnej wiadomości e-mail.
  Poniżej fragment regulaminu mówiący o zobowiązaniach podatkowych:
  „Do każdej Nagrody przyznana zostanie dodatkowa nagroda pieniężna, stanowiąca 11,11% wartości brutto Nagrody. Organizator przed wydaniem Nagrody, jako płatnik, potrąci z nagrody pieniężnej 10% zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od łącznej wartości Nagrody i nagrody pieniężnej oraz odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego w ustawowym terminie (zgodnie z art. 30 ust.1 pkt. 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. ”
  Punkty zgromadzone na naszym koncie zostają zamienione na pieniądze, które  możemy wypłacać bezpośrednio na nasz rachunek bankowy lub przekazać na cel charytatywny.

  Poznaj.to Wypłata

  Minimum do wypłaty w Poznaj.to wynosi 200 punktów, czyli w przeliczeniu na wartości pieniężne – 20 zł. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew.
  Zarobki w Poznaj.to są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest ilość otrzymywanych badań do wypełnienia oraz tych, do których finalnie uda nam się uzyskać kwalifikacje i wypełnić w całości. Znaczną rolę w panelu mogą odgrywać również wywiady telefoniczne, które w wybranych sytuacjach są wysoko punktowane.

  Poznaj.to Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w Poznaj.to przebiega szybko i bezproblemowo. Wchodzimy na stronę poznaj.to, wpisujemy swój adres e-mail oraz wybieramy opcję ‘zarejestruj się’ (istnieje również możliwość przeprowadzenia tego procesu za pomocą facebooka). 

  poznaj.to rejestracja
   
  Następnie zostajemy poinformowani, w jaki sposób będą przetwarzane nasze dane osobowe, zapoznajemy się dokładnie z poszczególnymi, wyświetlanymi informacjami (jednocześnie przechodząc „dalej”), zatwierdzamy znajomość regulaminu (po jego uprzednim przeczytaniu), zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz korzystanie z plików cookies oraz ponownie wybieramy przycisk ‘zarejestruj się’.

  poznaj.to wypłata

  W kolejnym kroku, na podany przez nas adres e-mail zostanie przesłany link aktywacyjny, za pomocą którego zostaniemy przekierowani do końcowego formularza rejestracyjnego, w którym należy podać poniższe dane:

  1. Imię
  2. Nazwisko
  3. Płeć
  4. Data urodzenia
  5. Województwo
  6. Gmina
  7. Miasto
  8. Kod pocztowy
  9. Wielkość miejscowości zamieszkania 
  10. Wykształcenie

  Całość zatwierdzamy, co w efekcie skutkuje założeniem konta w panelu. Na zakończenie uzupełniamy nasz profil, na podstawie którego będziemy przypisywani do poszczególnych badań. Należy pamiętać, że dokładne wykonanie tej czynności zwiększy nasze szanse na otrzymywanie większej ilości ankiet oraz ewentualnych zaproszeń do wywiadów telefonicznych (za naszą zgodą).

  Poznaj.to Opinie

  Opinie użytkowników Poznaj.to są w dużej mierze pozytywne. Panel jest darmowy, sprawdzony (mimo krótkiego okresu istnienia) i wypłacalny. Uczestnicy doceniają platformę w szczególności za bardzo niski próg punktowy wymagany do wypłaty, w porównaniu do innych, polskich programów zarobkowych. Charakterystycznym elementem w Poznaj.to jest również fakt otrzymania pierwszej ankiety do wypełnienia od razu po zarejestrowaniu się na stronie, co pozwala już na samym początku naszej przygody z witryną zdobyć kilka dodatkowych punktów.
   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .