Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  Lead.Network - Opinie - czołowe programy partnerskie

  Przejdź do serwisu
     (2 opinie)

  Lead.Network to polska sieć afiliacyjna skupiająca czołowe programy partnerskie. Kampanie realizowane są zarówno dla klientów z Polski jak i zagranicy. Sieć specjalizuje się w modelu Cost per Lead, co oznacza, że do naliczenia prowizji nie musi dochodzić do sprzedaży - co zwiększa ogólny współczynnik konwersji.

  Lead.Network specjalizuje się w następujących branżach:

  • konkursy, bony, akcje promocyjne;
  • usługi VOD oraz filmy online;
  • serwisy erotyczne;
  • usługi gastronomiczne;
  • branża rozrywkowa.

   lead network kampanie
  Efektywne pozyskiwanie reklamodawców i kampanii wzmaga fakt, iż Lead.Network podczas swojej działalności współpracuje z takimi markami jak Showmax, CDA, Player+, Ikea, DateZone, Durex, FlirtPL czy BMW. Różnorodność kampanii jest bardzo duża. W chwili obecnej w Lead.Network dostępnych jest około 500 kampanii. Liczba ta stale rośnie.
   
  Sieć afiliacyjna Lead.Network od początku działalności skupia się na rozbudowie i dywersyfikacji portfela produktów oferowanych zarówno wydawcy jak i reklamodawcy. Dywersyfikacja odbywa się dwutorowo. Lead.Network oferuje bogaty zakres kampanii - wspiera duży zakres tematyczny kampanii oraz najważniejsze modele rozliczeń. Mocno zdywersyfikowana jest również oferta dodatków i narzędzi dla wydawcy, reklamodawcy, a także webmastera.

  Lead Network narzędzia

  Wśród narzędzi znajdują się:

  1. Landing Page Lockers - systemy ułatwiające konfigurację dostępu warunkowego w postaci prostych i dobrze konwertujących stron sprzedażowych posegregowanych tematycznie, tj. landing page do promocji plików, landing page do promocji video oraz landing page do promocji artykułów;

  2. Narzędzia dla stron WWW:

  • Content Locker - moduł umożliwiający dodanie na stronę okienka płatności blokującego dowolną treść; aby odkryć treść należy wykonać uprzednio zdefiniowaną akcję;
  • Video Locker - moduł umożliwiający dodanie na stronę odtwarzacza multimediów blokującego dowolny film lub pokaz slajdów; aby odkryć treść należy wykonać uprzednio zdefiniowaną akcję;
  • Anty AdBlock - moduł wykrywający używanie dodatku AdBlock oraz wyświetlający monit nakłaniający do wyłączenia blokowania reklam; alternatywnie klient może wysłać SMS by odblokować treść na stronie bez wyłączania blokowania reklam;
  • Web Push Ads - moduł umożliwiający wysyłanie powiadomień do klientów, którzy podczas przeglądania strony internetowej wyrazili zgodę na otrzymywanie tego typu komunikatów.

  3. Reklamy dla stron WWW:

  • Boksy reklamowe - dopasowane do kontekstu merytorycznego witryny reklamy, które swoim stylem przypominają artykuły serwowane w ramach podstawowej działalności strony;
  • Smart Linki - system wstawiający automatycznie odnośniki do słów na stronie; promowane produkty dopasowane są do kontekstu zdania oraz linii merytorycznej portalu;
  • Slidery - wysuwające się z krawędzi ekranu reklamy;
  • Pop-upy - wyskakujące okienka z reklamami;
  • Pop-undery - reklamy otwierające się w nowym oknie, w nowej karcie lub w bieżącym oknie (wówczas strona bieżąca otwierana jest w nowej karcie);
  • Escape Ads - reklama wyświetlająca się w momencie gdy system rozpozna, iż klient planuje opuścić witrynę; zidentyfikowanie tego zamiaru pozwala na dopasowany do sytuacji komunikat, którego skuteczność jest kilka razy większa od zwykłej komunikacji.

  4. API serwisu - w ramach sieci afiliacyjnej Lead.Network dostępne jest rozbudowane API, dzięki któremu można przenieść większość funkcji systemu do własnej aplikacji lub znacznie zautomatyzować pracę. W każdej chwili istnieje możliwość rozbudowania istniejącego rozwiązania o dodatkowe funkcje. W Lead.Network panuje zasada, że każda ingerencja programistów dotycząca produktu (nawet w ramach wdrożenia systemu na zewnątrz) jest bezpłatna. Można zatem dostosować system pod własne upodobania zupełnie za darmo!

  Statystyki i rozliczenia:

  Szeroka oferta zarówno ofertowa, jak i narzędziowa byłaby mało przydatna, gdyby nie część analityczna sieci. Rozbudowane statystyki pozwolą na kompleksowy monitoring ruchu i postępów w promocji. Lead.Network korzysta z oferty kilku providerów statystyk dlatego można mieć pewność, że nie zawiodą w najmniej odpowiednim momencie. Tego typu postępowanie ma również na celu uzyskanie możliwie najwyższego stopnia obiektywizmu pomiaru. Wszelkie obserwacje oraz decyzje strategiczne dotyczące konkretnej kampanii mogą być finalizowane przy wykorzystaniu danych z Panelu Lead.Network.

  Lead.Network Wypłaty

  Jednym z największych atutów systemu partnerskiego Lead.Network są rozliczenia. Większość afiliantów przyzwyczajona jest do, niekiedy, bardzo długich okresów rozliczeniowych. LN dąży do minimalizacji tych okresów, a także marginalizacji pojęcia okresu rozliczeniowego. Już teraz niektóre kampanie nie posiadają okresu rozliczeniowego i zarobione środki są natychmiastowo naliczane na kontach wydawców. Środki te, po naliczeniu, kwalifikują się do wypłat ekspresowych, które Lead.Network realizuje bez dodatkowej prowizji niezależnie od tego kiedy została zlecona.

  Wypłaty realizowane są na wszystkie, najbardziej popularne procesory płatnicze. Zarobione środki można wypłacić na konto bankowe, Paypal, PaySafeCard, a nawet Bitcoin. Każdy znajdzie odpowiedni sposób płatności dla siebie. Jeśli jednak nie ma wymaganego procesora - zawsze można napisać z odpowiednią propozycją do swojego dedykowanego Account Managera. Każda propozycja zostanie przeanalizowana, a decyzja podjęta w sprawie - odpowiednio uargumentowana.

  Podsumowanie:

  Każdy wydawca i reklamodawca ma do dyspozycji ogólne wsparcie w ramach mejlowej wymiany informacji lub systemu komunikacji w ramach formularza kontaktowego. Dodatkowo, zawsze można liczyć na bezpośrednie wsparcie dedykowanego menedżera konta. W każdej chwili jest do dyspozycji kontakt z przedstawicielem Lead.Network, który pomoże rozwiązać wszelkie problemy napotkane podczas korzystania z platformy afiliacyjnej.

  Lead.Network to najbardziej odpowiednie miejsce dla każdego reklamodawcy i wydawcy, który chce zrealizować kampanię w systemie marketingu efektywnościowego. Reklamodawcy, którzy pragną rozliczać się wyłącznie za efekty, oraz najlepsi wydawcy, którzy dostarczają najwyższej jakości ruch - znajdą na Lead.Network wszystko czego potrzeba do uruchomienia efektywnościowej promocji danego dobra. Wsparcie oraz doświadczenie Lead.Network pozwoli na sprawną organizację działań oraz najlepsze warunki na rynku - co z kolei przełoży się na właściwą współpracę wszystkich ogniw łańcucha.

  Jeśli mimo powyższych informacji w dalszym ciągu istnieją jakiekolwiek wątpliwości - prosimy o zadawanie pytań na forum Make-Cash.pl, gdzie czynnie udziela się ekipa Lead.Network. Na forum publikujemy również aktualności i najważniejsze zmiany, dlatego warto włączyć obserwowanie tematu serwisu - warto!

   Opinie o Lead.Network 

  Lead.Network działa na rynku od wielu lat i jest oceniana jako jedna z najlepszych aktualnie sieci jeżeli chodzi o popularne oferty z branży ero, rozrywki, serwisów internetowych. Wypłacają środki zawsze na czas, bez problemu. 

  Zachęcamy do pozostawienia komentarza, opinii o sieci partnerskiej poniżej!

   

  Przejdź do serwisu

  Edytowane przez Ciamciaj
  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Ciamciaj

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Duża różnorodność programów.
  image.png

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  FBP

    

  wszystko to bardzo ciekawe ale czuje sie jakbym był z deską na oceanie :) a dookola tylko woda i woda - ile czasu zajelo ci zrozumienie tego 2,3,5 lat ??

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .