Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  Crakrevenue - Opinie - top sieć CPA z ofertami dating i adult

  Przejdź do serwisu
     (2 opinie)

  CrakRevenue to zaufana sieć CPA w branży. Z wieloletnim, obszernym doświadczeniem w marketingu afiliacyjnym oraz wachlarzem najlepiej konwertujących, wysokiej jakości opcji monetyzacji ruchu sieć jest prawdziwym liderem na tym polu. Z tak dużym wyborem sieci CPA, kiedy przychodzi do monetyzacji ruchu CrakRevenue naprawdę się wyróżnia, zarówno przez swoją długowieczność, jak i przez swoją innowacyjność.

  Zaczynając więcej niż 10 lat temu CrakRevenue, bardzo mocno zaznaczyło się w branży +18. Jest liderem w kamerkach, VOD i ofertach dating. Platforma sieci zawiera ekskluzywne oferty dla najlepszych marek. W dziale kamerek ich wydajny tracking i kontrola fraudowa doprawdy wyróżnia się z tłumu. W VOD ich wyłączny partner zapewnia wysokiej jakości content w najbardziej popularnych niszach. W świecie randkowym zaś z ponad 700 ofertami z tej dziedziny są w stanie wybrać i zoptymalizować oferty pod twój specyficzny traffic. Na rynku randek przez cały rok znajdziesz możliwość stabilnego zarobku.

  Jednak w jaki sposób CrakRevenue pomaga Ci w monetyzacji ruchu +18? Sieć łączy razem partnerów afiliacyjnych i reklamodawców, z jednej strony optymalizując ruch, a z drugiej strony poprawiając jakość ofert. Swoim reklamodawcom oferują partnerów z mnóstwem trafficu, zaś dla partnerów afiliacyjnych wspaniały wybór wysoko konwertujących ofert. Z modelem biznesowym CrakRevenue, sieć nie zarabia, dopóki ich partnerzy sami nie zaczną zarabiać. Włożenie w to dużej ilości pieniędzy nie niesie za sobą zbędnego ryzyka i upewnia nas w tym, że sieć postara się zmonetyzować ruch.

  Modele płatności takie jak: PPL SOI DOI, PPS i Revshare zapewniają wszystkim na znalezienie czegoś dla siebie. Rynek +18 jest dla CrakRevenue chlebem powszednim już od kilku dobrych lat. Branża dla dorosłych jest jedną z najbardziej dochodowych dziedzin na świecie, z dochodem rocznym na poziomie 3 miliardów. Z CrakRevenue możesz uświadczyć kawałka tego ogromnego tortu. Teraz sieć naprawdę atakuje rynek mainstream'owy. Zaczynając od Nutra CrakRevenue skierował swój wzrok na rynek gamingowy. 21 czerwca sieć wchodzi na rynek gier z ponad 50 ofertami i dwoma Smartlink'ami. Jednym dla ruchu +18, a drugim na powszechny rynek.


  Technologia Smartlinks

  crakrevenue smartlink

  Smartlinki to główne źródło dochodu dla partnerów. Pozwalają one na otrzymywanie zawsze najlepszych ofert dla ich trafficu, biorąc pod uwagę niszę, lokalizację oraz metodę płatności. Linki te dostępne są na wielu rynkach, a CrakRevenue nadal przedstawia coraz nowsze i wysoko konwertujące wersje. Narzędzia te są optymalizowane każdego dnia, by upewnić się, że żaden ruch nie zostanie zmarnowany. Takie samo zadanie mają ich POPunder'y i backoffers. Usprawnienia te są automatycznie włączone na ich platformie (użytkownicy mogą je wyłączyć, ale jaki miałoby to cel...) Istnieją dwie drogi na otrzymanie ostatnich konwersji, kiedy internauta próbuje opuścić stronę. Jedna pojawia się jako okno tuż za oryginalnym oknem. Druga pojawi się, kiedy kliknięty zostanie przycisk "powrót" podczas próby opuszczenia strony.
  Jak pokazane wcześniej, CrakRevenue jest bardzo innowacyjne w poszukiwaniu dróg do zdobycia jak największej ilości konwersji. Nie bez powodu zostali za to wynagrodzeni, w więcej niż 20 międzynarodowych nominacjach w ciągu ostatnich 5 lat. Do tego wspięli się na drabinę 20 najlepszych na świecie sieci CPA według Blue Book zaczynając w 2015. Aktualnie są już w TOP10!

  Zalety

  • Topowy support oraz dedykowany team managerów
  • Najlepsza platforma każdej sieci CPA. Bardzo efektywna i sprzyjająca użytkownikom . Łatwe w obsłudze statystyki i nawigacja pomiędzy ofertami.
  • Wspaniały wybór dobrze płatnych ofert.
  • Ekskluzywne i sprawne narzędzia oraz dodatki takie jak Smartlinks, czy survey generator.
  • Ciągła optymalizacja ofert poprzez testy A/B i analizy, świetny team projektantów.
  • Są ekspertami i dzielą się wiedzą poprzez ich blog oraz bazę wiedzy.


  Wady

  • Długi podstawowy czas oczekiwania na płatności (net 30). Łatwo jednak otrzymać net 15, czy nawet net 7, jeśli zaczniesz współpracować ze swoim managerem.
  • Problemy ze strefą czasową: sieć zlokalizowana jest w Kanadzie, co sprawia że kontakt może być utrudniony dla mieszkańców Azji i Europy.


  Nie pomijając + 900 ofert oraz faktu, że ich platforma jest jedną z najbardziej user friendly ze wszystkich dostępnych na rynku, to CrakRevenue jest głównie rozpoznawalne dzięki wspaniałemu suportowi. Wraz z menagerami afiliacyjnymi oraz team'em supportu CrakRevenue naprawdę wie jak zająć się swoimi partnerami. Dostępny, zmotywowany oraz wypełniony informacjami, ten team nie pozwoli by najmniejszy grosz prześlizgnął się bokiem

  Przejdź do serwisu
  • Super 2  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  panarbuz

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Ocenę wystawiam jak najwyższą, czemu?

  Korzystałem z ich ofert bardzo długo i byłem bardzo zadowolony. Świetny support oraz ilość dostępnych ofert zwala z nóg. System smartlink działa na tyle dobrze, że jesteśmy w stanie zmonetyzować ruch z każdego państwa. Kilka metod wypłat, obecnie najlepszą jest przelew bankowy, wcześniej korzystałem z firstchoice pay ale obsługa tej metody wygasła. 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  esoterik

    

  Bardzo dobra sieć, kapitalny support, ale nie mają dużej ilości ofert pod PL. 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .