Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  MyLead - najskuteczniejsze content lockery - WYSOKIE STAWKI

  Przejdź do serwisu
     (31 opinii)

  MyLead to sieć afiliacyjna działająca na rynku od 2014 roku. Oferuje swoim wydawcom najbardziej zaawansowane rozwiązania oparte na aktualnych trendach branżowych. Wybierając MyLead, będziesz miał możliwość promowania ponad 4000 programów partnerskich dostępnych w różnych kategoriach. W MyLead masz do wyboru pięć modeli rozliczeń: CPS, CPA, CPL, COD i PPI, dzięki czemu możesz sam zdecydować, jakie działania zachęcą Twoich odbiorców.

   

  EuiR3ud9XIM2ih3N4l5ykDp3uzGuZ8-mtoxhPR2nnM1Qb53rQTGndUrEMLCMoQCb5n49Dw6fSO5jDhmTRfhuIXQyDGOeZACPWPy-iTZWySmQLh4k7PeIifrZpnc2ThqrihURrmj5svHsw0dcPPJ9OHO1M0M4pKjMdBCCAw_IsoaV4N4RwUiHaCV7XUhrxA

   

  Więcej o Content Lockerach od MyLead

  Content Locker to funkcjonalność, która pozwala zarabiać na treściach publikowanych na Twojej stronie. Blokuje część witryny, do której można uzyskać dostęp po wykonaniu przynajmniej jednego zadania z listy. To Ty samodzielnie wybierasz ile akcji ma wykonać Twój odbiorca. MyLead oferuje cztery różne typy tego narzędzia:

  • CPA Locker,
  • Captcha Locker,
  • File Locker,
  • Mobile Rewards.

  Aby otrzymać dostęp do Content Lockerów od MyLead, należy założyć darmowe konto, przejść do panelu użytkownika i wejść w zakładkę “Content Locker”.
   

  Suo_g98j_QykjWZC_AqQwlldmWOFr9T0ehGKs3cSc0hGfyO7dl5K_JdQBHDPyIs8RCiMIHeXUIa1Dn4nVP7s1bJr2EeyGmCJ9Jduq1wMyDX1MUFsBq6ZGQJBO_7rjR3u3Ur8-JRKvy_SpkpbIfjf30X8wXRA5Y0ydE8zGgmxQJCFzUhFhmFkJu6yub393g

   

  CPA Locker


  PV3iuC2zR-EJm8GUjnSfdnyqOPhxk_9la-YJN3oM8jak-yzT_HjSMYFZG0MC3hiTVoopuJz6_qp4DQ-o7IVPzJMzeyDiGKnJsqYBEBkwuCg1JABN8VC_sXHV7o54yYm5CtwZ7sujpwF9zUQ_Y1av5ZQfp4_TwIdPZrkzjw8BmMnn1_HUa3pvLKnRReG3OQ


  CPA Locker, tak jak każdy inny locker, pojawia się, gdy użytkownik chce uzyskać dostęp do danej części Twojej witryny. W tym typie tego narzędzia pojawi się lista zadań. Twój odbiorca będzie musiał ukończyć co najmniej jedno z nich, aby odblokować Twoje treści. CPA Content Locker od MyLead wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i prostym, ale bogatym w tryb tworzenia kreatorze.

  Każdy element swojego CPA Lockera możesz dopasować do potrzeb swojej witryny – kolory tła, czcionki i oczywiście – treść, albo wybrać jeden z sześciu gotowych szablonów.
   

  Captcha Locker


  HSSeNO3ZIVFnK5vq5RHymnTT-N646mVbFtfHwwhklaIL8jlQ8rw6v2rNXnGUcl40kkA9qIu5YMXmpWFzLEKeNNsVi-ogtVOQ-whjyRWMU3Og4VAS4xO6S0gkBvxsk35xOpI1vAPrMIxwuQaeBhsOJgHIZFWWfdX--cJhJ0xHLifExkUvekgDX7kLt2rlLQ

   

  Captcha Lockery są naprawdę skuteczne, ponieważ przypominają dobrze znany system zabezpieczeń antybotowych – reCAPTCHA. Zyskał uznanie wydawców afiliacyjnych ze względu na swoją łatwość w użyciu.

  Gdy użytkownik chce zobaczyć Twoje zablokowane treści, będzie musiał potwierdzić, że nie jest robotem. Weryfikacja nie będzie jednak polegać na wyborze zdjęć traktorów, ale na wykonaniu przynajmniej jednego zadania z listy.

  To małe, ale bardzo skuteczne narzędzie, które działa również na urządzeniach mobilnych. Korzystając z Captcha Lockerów od MyLead, samodzielnie tworzysz listę zadań tak jak w przypadku CPA Content Lockera. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dostaniesz wszystko, czego oczekujesz od swoich odbiorców.
   

  File Locker
   

  JVf0M4vEjCqCRxshV60PMm9pKhMqS0_mQA9TRdGWaXDqrSLb1Jr50YSNEf18mx3Bb1hcfGB_7-4X7JwDd5jquiPRB5gqVEFp7hBAZ8sqw0LZbCZPK9tWPcaj0-3S7aoztNFexDDWMYy6PJWZU6BGPZjIKFzojtPKVmRL4uWXHBp02fmOfed8S6_Az9ZkwA

   

  Dzięki File Lockerom możesz zablokować pobieranie pliku dostępnego na Twojej stronie. Użytkownicy, którzy chcą go pobrać, będą musieli wykonać co najmniej jedno zadanie z Twojej listy. File Locker jest również dostępny na urządzeniach mobilnych. File Lockery, tak samo jak CPA Lockery od MyLead, są w pełni konfigurowalne, możesz wybierać spośród dostępnych szablonów graficznych lub po prostu dostosowywać ich elementy do ruchu źródłowego i indywidualnych preferencji.

  Możesz również uzupełnić dowolne informacje o udostępnionym pliku – jego nazwę, rozmiar pliku i inne dane. To sprawi, że Twoja witryna będzie wyglądać bardziej wiarygodnie.

  Content Locker na urządzenia mobilne

  Istnieje również specjalny rodzaj lockerów - Mobile Rewards. To narzędzie pozwala skutecznie zarabiać na aplikacjach mobilnych. Dostarczasz swoim odbiorcom listę ofert, a za każde wykonane z nią zadanie Twoi użytkownicy otrzymują określoną liczbę punktów.

  Zgromadzone punkty można następnie wymienić na nagrody. Ty decydujesz, co Twoi użytkownicy mogą od Ciebie uzyskać. Może to być bonus w grze na smartfony lub dostęp do treści premium, które zablokowałeś w swojej aplikacji mobilnej.
   

  Mobile Rewards od MyLead

   

  Pk2lZnWiqWr7fve3B76nE-0IaCv8SAiSmr9xyfWlMsxB_lvMlJLSAj5e0EJDAq7JMTnhTUsp019bD0oln2hSYqLF5YdrAOnyPH_QbziV2nkuDgntzMGH1yuqfQ1Q36rl846WSHDLinRg08GRBziiVPWC_6gt0BIPcWOcgRI39aXsYe3jBG-3axbcJgQqNQ

   

  Mobile Rewards od MyLead może posłużyć za alternatywę do denerwujących reklam w aplikacjach mobilnych. 

  Jeśli jesteś ciekawy, jak skonfigurować Mobile Rewards kliknij tutaj.


  Jeśli Content Lockery od MyLead Cię zainteresowały, a Ty sam chcesz zarabiać łatwiej i szybciej, załóż darmowe konto na portalu. Dostęp do wszystkich Content Lockerów jest w pełni darmowy dla wszystkich użytkowników sieci.

  Przejdź do serwisu
  • Super 1  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  DominoCash

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Ze swojej strony mogę gorąco polecić MyLead, Support zawsze pomoże w znalezieniu odpowiedniej niszy dla każdego, i podpowie jak stawiać swoje pierwsze kroki w afiliacji. 

  photo_2022-12-05_12-13-31.jpg

  • Super 1

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  filip_jugowiec

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Według mnie MyLead to najlepsza sieć afiliacyjna. Znajdują się na niej naprawdę dużo kampanii, dzięki czemu każdy znajdzie idealny program do promowania. Stawki za leada są dość wysokie co daje możliwość większego zarobku. Support MyLead zawsze rozwiąże problem i czas oczekiwania na pomoc jest krótki. Pod względem pomocy w zarabianiu są najlepsi w swoim rodzaju. Sam zaczynałem bez żadnej wiedzy ale dzięki nim moje zarobki wzrastają i pomagają w krytycznych sytuacjach.

  • Super 1

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Frajzol

    

  Mając dobry pomysł na daną kampanie można fajnie zarobić

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  robertkazmierczak28

    
  💲
  Mylead to naprawdę rewelacyjna sieć afiliacyjna! Ich profesjonalne podejście do obsługi partnerów oraz szeroki wybór ofert sprawiają, że praca z nimi to prawdziwa przyjemność. 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  kazik22115

    

  MyLead oferuje szeroką gamę poradników dla osób zaczynających z afiliacją. Zagadnienia wyjaśnione prostym i zwięzłym językiem, a wielki wybór programów partnerskich sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie Support zawsze pomoże w znalezieniu odpowiedniej niszy dla każdego, podpowie jak stawiać swoje pierwsze kroki w afiliacji . Cieszę się, że natrafiłem na tą stronę.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Bombel22

    

  @MyLead.pl jest najlepszą stronką do zarabiania, jego suuport zawsze pomoże!!

  • Super 1

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Omigdo

    

  MyLead oferuje szeroką gamę poradników dla osób zaczynających z afiliacją. Zagadnienia wyjaśnione prostym i zwięzłym językiem, a wielki wybór programów partnerskich sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Cieszę się, że natrafiłem na tą stronę.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  33Kwiatuszek

    

  MyLead.. Dużo by opowiadać, moim zdaniem najlepsza sieć afiliacyjna, której używam każdego dnia. Doskonałe podejście dla początkujących jak i tych dłużej działających. Support na medal, szybka komunikacja, która wiąże się z szybką pomocą. Dla mnie na medal, Polecam! 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Asiaasioa

    

  Jak dla mnie Mylead to super stronka do zarabiania. Daje dużo możliwości aczkolwiek trzeba się obeznac z instrukcją 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  RafalAFI

    

  Cenię i szanuję Pracę Ludzi na MyLead i podziwiam za Cierpliwość jestem już tutaj zarejestrowany dość długo i niestety nic nie zarobiłem ale się nie poddaje, zacznę się uczyć o Content Locker-ach po przeczytaniu i wyjaśnieniu wydaje się to dosyć proste więc  mam nadzieje że wkońcu zacznę zarabiać :)  Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych i MyLead :) 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  SzymooX

  · Edytowane przez SzymooX

    

  Myślę, że to są najlepsze Content Lockery w Polsce ale nie wiem czy na świecie 🌍. Trochę już zarobiłem dzięki MyLead. Polecam!

  PS. Jak coś to mój pierwszy tydzień na MyLead.

  image.png

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Bartekz17

    

  Myślę, że to są najlepsze lockery w Polsce ale nie wiem czy na świecie 🌍. Trochę już zarobiłem dzięki MyLead. Polecam!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Łukasz Majster

    

  W MyLead zarejestrowałem się około pół roku temu . Przy bardzo małym nakładzie pracy i tak udało mi się zarobić ponad 4tyś z czego jestem zadowolony Polecam każdemu największy wybór kampani

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  MarioBross

    

  MyLead jest spoko stroną, support też jest ok jak czegoś się nie zrozumie  to doradzą:)

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  qrabi

    

  Strona MyLead to jedna z lepszych stron afiliacyjnych. Od razu przekonała mnie swoją ofertą i pracuje na niej od pewnego czasu.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  tyasedg

    

  Uważam że MyLead to najlepsza sieć afiliacyjna. Pomocny support oraz duża liczba ofert skłoniła mnie do zarejestrowania się na ich stronie. 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  erroram2021

    

  Polecam MyLead ze względu na fakt iż mają dość ciekawe stawki, support jest przyjazny a dodatkowo w razie problemów pomoc jest niemalże natychmiastowa!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Demo1O

    

  Najlepsze Lockery na rynku!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Ivoteo

    

  Content Locker to super pomysł który pozwala na to że wykonana nasza praca np jakiś super artykuł nie będzie wykorzystywany przez innych do swoich celów bez nagrodzenia nas jakims działaniem na które oczekujemy  gdyby nie Content Locker moglibyśmy spotykać mnóstwo osób które chcą pozyskać naszą wiedzę lub z niej skorzystać dla siebie nie dając nic w zamian to super że mamy szansę chronić swój interes

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  rafitkowo

    

  MyLead  to najlepsza platforma afiliacyjna na polskim rynku. Oferuję bardzo dużo różnorodnych kampanii, każdy może wybrać coś dla siebie i znaleźć w tym swoją nisze. 

  Posiada bardzo rozbudowany panel wydawcy oraz sam helpdesk działa świetnie, bardzo szybko odpowiadają. 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  _roma_0401

    

  Według mnie MyLead to najlepsza sieć afiliacyjna. Znajdują się na niej naprawdę dużo kampanii, dzięki czemu każdy znajdzie idealny program do promowania. Stawki za leada są dość wysokie co daje możliwość większego zarobku. Support MyLead zawsze rozwiąże problem i czas oczekiwania na pomoc jest krótki. Pod względem pomocy w zarabianiu są najlepsi w swoim rodzaju. Sam zaczynałem bez żadnej wiedzy ale dzięki nim moje zarobki wzrastają i pomagają w krytycznych sytuacjach.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Danniilco

  · Edytowane przez Danniilco

    
  Cześć ludzie! Chcę opowiedzieć Ci o najlepszym narzędziu afiliacyjnym na świecie, przeczytaj do końca!
  1. Wiele ofert dla każdego
  2. Wiele firm i tematów
  3. Można uruchomić nawet bez ruchu
  Odpowiedzią jest MyLead! Dołączyć!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Pianaa

    

  Według mnie MyLead to najlepsza sieć afiliacyjna. Znajdują się na niej naprawdę dużo kampanii, dzięki czemu każdy znajdzie idealny program do promowania. Stawki za leada są dość wysokie co daje możliwość większego zarobku. Support MyLead zawsze rozwiąże problem i czas oczekiwania na pomoc jest krótki. Pod względem pomocy w zarabianiu są najlepsi w swoim rodzaju. Sam zaczynałem bez żadnej wiedzy ale dzięki nim moje zarobki wzrastają i pomagają w krytycznych sytuacjach.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  VertiTM

    

  Bazując na doświadczeniu serwis MyLead jest najlepszy w Polsce. Ma wiele funkcji dla początkujących i wszystkie, które potrzebujesz jeśli jesteś programistą. Gorąco polecam!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  tjpl00

    

  Uważam że MyLead to najlepsza sieć afiliacyjna. Pomocny support oraz duża liczba ofert skłoniła mnie do zarejestrowania się na ich stronie. Do tego szybko, sprawnie i intuicyjnie. Serdecznie Polecam !!!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .