Skocz do zawartości
Ciamciaj

Kto może zarobić na programie partnerskim FootballTeam? Opis

Rekomendowane odpowiedzi

O zarabianiu w Internecie powiedziano i napisano chyba wszystko. Wszyscy wiemy, jak działają programy afiliacyjne, reklamy CPS i CPA, PTC, b@xy, wszelakie formy HYIP. Widzieliśmy ludzi, którzy porobili fortuny tym czy innym sposobem, i ludzi, którzy fortuny potracili. Słyszeliśmy o porządnych programach i scamach, gdzie utopiono setki tysięcy dolarów. Znamy uczciwe i przemyślane schematy oraz schematy Ponziego, w których zysk trwa tak długo, jak długo nowi użytkownicy dokonują wpłat.

Mamy gigantów, wyciskających z tych programów ostatniego centa, oraz marudy, które o tych sposobach wiedzą wszystko, ale do dziś nic nie zarobiły. Wiemy, na co uważać, czego się wystrzegać, czego unikać i w co wejść. Możemy wspólnie zanucić: “Przemierzyłem cały świat” razem z Krzysztofem Krawczykiem. Czy to oznacza, że możliwości zarabiania w Internecie się skończyły? Oczywiście, że nie.

Zarabianie w Internecie - co dalej?

Paradoksem zarabiania w Internecie jest to, że im szerzej poszukujecie nowych użytkowników, tym bardziej wasze zyski mogą spadać. Przyczyną jest nasycenie, a potem przesyt. Podobny mechanizm obserwujemy na rynku pracy.

Jeśli wymyślicie świetny patent na zrobienie dużych pieniędzy i podzielicie się wiedzą, po pewnym czasie mnóstwo osób zacznie zarabiać w ten sposób. Jeśli dziś gruchnie pogłoska o tym, że w najbliższym czasie praca konserwatora powierzchni płaskich będzie bardzo intratna w stosunku do włożonego wysiłku, rynek pracy zaleją tysiące sprzątaczek i woźnych.

W konsekwencji nasycenie rynku pracy spowoduje spadek wynagrodzeń, bo podaż wykwalifikowanych pracowników przekroczy popyt. Mechanizm obrazuje grafika.

 

Cmg8Lk7Dx3wXpINI6VADuNqpMu51rQSvwXgDLsD4

 

Podobnie stało się z BitCoinem w 2017 roku. Najpierw ktoś zrozumiał, jak działa system “kopania” i zarobił na tym mnóstwo kasy. Następnie podzielił się swoją wiedzą z pewnym gronem użytkowników, by w ten sposób zwiększyć swoje zyski. Potem przeróżnymi kanałami przez marketing szeptany i siatki afiliacyjne, rynek kopania BitCoina nasycił się do tego stopnia, że dalsze inwestycje przestały być opłacalne, a w pewnym momencie nawet stały się ryzykowne.

Liczba kopaczy stała się odwrotnie proporcjonalna w stosunku do zasobów. 

 

W przypadku programów do zarabiania w Internecie występuje ta różnica, że częstokroć po nasyceniu rynku, spadku profitów i odpływie zainteresowanych, program obumiera, a na jego miejsce powstaje inny. 

 

Niemniej jednak potencjał zarabiania w Internecie nadal jest wysoki. Dziś pomówimy o nowych szansach, ponieważ tak w życiu, jak i w Internecie, jeśli źródło zysku wyschnie, musimy znaleźć nowe.

 

Pomimo nasycenia rynku zarabiania w Internecie, co jakiś czas pojawia się program partnerski, jak np. system w grze FootballTeam, który na bazie sprawdzonych rozwiązań otwiera nowe możliwości. Każdy z was, kto ma bazę potencjalnych poleconych, ruch na stronie, listy mailingowe czy swoje własne metody na dotarcie do dużej grupy osób może bez wysiłku zwiększyć i zdywersyfikować swój przychód. 

 

Jak na nim zarobić? Kto może wyciągnąć z niego złotówki? Jak zmaksymalizować zyski? Dziś napiszemy właśnie o tym.

Metody zarabiania na ruchu w internecie

 

Kanał na Youtubie

Nie od dziś wiadomo, że udany i popularny kanał z filmikami przynosi konkretne profity YouTuberom, jeśli potrafią się wkoło tego zakręcić. Dzisiaj dzieci na Zachodzie, w USA czy w Wielkiej Brytanii, na pytanie: “Kim chcesz zostać w przyszłości?” odpowiadają, że YouTuberem lub vloggerem. 

2X32qEoHjo69fduIH7sKQzTmA1bN7F0JUmTGtypl

Reklamy i polecenia, czyli tzw. shoutouty, to jeden ze sposobów na monetyzację dużego ruchu na YouTubie czy Instagramie. Jeśli mamy kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy subskrypcji, duże marki same zechcą nawiązać współpracę. Rynek jest obecnie tak nasycony, że mniejsze firmy i marki proponują “collab”nawet osobom, które mają mniej niż 1000 followersów na Instagramie. 

Oprócz tego opis pod popularnym filmem jest świetnym miejscem na umieszczenie linka. Daje nam to nie tylko reklamę i obecność, ale także wartościowy backlink, który może być na wagę złota we współczesnym SEO.

Współpraca i reklama to bodaj najprostsza forma monetyzacji ruchu z takiego medium, ale nie jedyna. Poza tym należy pamiętać, że założenie kanału na YouTubie a odniesienie z nim sukcesu to dwie różne rzeczy i czasem nie idą ze sobą w parze. Nic straconego! Zawsze możemy znaleźć się po drugiej stronie i być tą osobą, którą dany YouTuber reklamuje. W zależności od zasobności naszego portfela może to być któryś z dominujących kanałów, lub jeden z pomniejszych, aspirujących do miana giganta. 

 

To nie wszystko. Twórca kanału może wyróżnić/przypiąć nasz lub swój komentarz z linkiem, przez co znajdzie się on na samej górze. Taki komentarz w niektórych przypadkach może zadziałać lepiej niż link w opisie pod filmem, czy shoutout, na który obecnie mało kto zwraca uwagę. 

Mailing

Mówimy tu o podmiotach, które mają dostęp do ogromnych baz danych potencjalnych klientów dzięki mechanizmowi rejestracji. Wiele z nas pamięta fora typu Darkwarez. Wiele z nas uczestniczy lub wręcz posiada fora dyskusyjne, gromadzące kilkanaście lub kilkadziesiąt zarejestrowanych użytkowników.

Każdy z nich podczas rejestracji podał adres e-mail oraz wyraził zgodę na kontakt. Wysłanie im krótkiego maila z zachętą do rejestracji nie powinno stanowić wielkiego problemu. 

Social Media

Ile popularnych fanpejdży znamy? Ile z nich ma kilkaset tysięcy czy kilka milionów polubień? 

Część z nich należy do znanych marek i ich “lubialność” wynika ze sławy. Część z nich zaś budowano od podstaw i trzeba przyznać, że zawędrowały daleko. Fanpejdż to wygodna i szybka forma komunikacji wewnątrz społeczności. Wystarczy wrzucić jednego, krótkiego posta, by przekazać informację.

Masz 20, 50, 100 tysięcy polubień na fanpejdżu? Nie wiesz jak sprawić, by te polubienia przyniosły dochód? 

W przypadku programów takich jak FootballTeam, fanpejdże i strony związane z piłką nożną skierowane do mężczyzn mogą być niezwykle skuteczne.

Ciężka, uczciwa praca

Powiadają, że cierpliwością i pracą ludzie się bogacą. To jest prawdą także jeśli chodzi o ten program. Nawet jeśli nie macie viralowego kanału na YouTube, kilkuset tysięcy followersów na Instagramie czy Twitterze, działającego forum tematycznego czy aktywnego fanpejdża na Facebooku, nadal możecie odnieść sukces. Pytanie tylko brzmi - ile czasu i wysiłku jesteście w stanie w to włożyć?

Początki będą trudne, ale każdy gdzieś zaczynał. Zygmunt Solorz czy Michał Sołowow musieli się napracować zanim trafili na listę 100 najbogatszych Polaków. Możecie zacząć od rodziny i znajomych. Jeśli znacie pasjonatów piłki nożnej, którzy z zapartym tchem oglądają finały Ligi Mistrzów czy el Clasico, jest duża szansa, że ich zainteresujecie. Facebook oferuje dołączenie do setek grup tematycznych, gdzie można publikować swoje ogłoszenia. Jeśli zaoferujecie tam coś świeżego - a taki jest program FootballTeam - również macie sporą szansę przebicia. Małymi kroczkami możecie zbudować pokaźną siatkę poleconych, która da wam zysk nie tylko w tym programie, ale i w wielu innych. Trzeba tylko mieć dużo cierpliwości, samozaparcia i wiary.

Inne metody

Może poza wyżej wymienionymi metodami posiadasz mocno rozwinięty Twitter lub jesteś mistrzem marketingu szeptanego? Bez względu na to czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie reklamy, czy posiadasz umiejętności oddolnego angażu użytkowników - każda działająca metoda jest dobra. Duże zyski lubią spokój i ciszę, dlatego zamiast dzielić się swoim kawałkiem tortu możesz po prostu zarabiać.

Program Partnerski FootballTeam

FootballTeam to darmowa piłkarska gra przeglądarkowa, która w ostatnim czasie zdobywa coraz większą popularność. Niski próg wejścia, prostota, poziom współzawodnictwa sprawiają, że gra momentalnie uzależnia, czego dowodem jest ponad 200 000 założonych kont. Jest to niekwestionowany lider w Polsce, jeśli mówimy o tego typu produktach.

Dziś do specjalistów i osób związanych z szeroko rozumianą branżą zarabiania w internecie kierujemy wyjątkowy produkt jakim jest program partnerski FootballTeam.

Program Partnerski FT zdecydowanie nie jest dla wszystkich ale jeśli jesteś profesjonalistą i wiesz jak efektywnie prowadzić działania reklamowe to ten sposób zarabiania jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ile można zarobić?

Model CPS sprawia, że górny limit zarobków nie istnieje. W zależności od liczby zarejestrowanych użytkowników, prowizja może sięgnąć nawet 30%!  To nie wszystko:

- za rejestrację nowego użytkownika i ukończenie samouczka, partner otrzymuje 0.25 EUR

- za uzyskanie przez tego użytkownika 40 poziomu w grze i odebraniu nagrody za 40 poziom, partner otrzymuje 0.65 EUR

- za uzyskanie przez tego użytkownika 80 poziomu w grze i odebraniu nagrody za 80 poziom, partner otrzymuje 1.35 EUR 

Kwoty za każde działanie użytkownika są automatycznie dodawane do siebie, czyli za nowego użytkownika, który osiągnie 80 poziom w grze partner otrzyma 2.25 EUR + % od zakupów! Reszta zależy od was.

Podane wartości dotyczą serwera polskiego.

Kwoty za każde działanie użytkownika są automatycznie dodawane do siebie, czyli za nowego użytkownika, który osiągnie 80 poziom w grze partner otrzyma 1.50 EUR + % od zakupów! Reszta zależy od was.

Case Studies

Naturalnie zarówno z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych, politykę firmy oraz zwykłą ludzką dyskrecję, nie zdradzamy, kto stoi za tymi liczbami. Możemy jedynie powiedzieć, że są autentyczne, a jeżeli dołożycie starań i skutecznie zmonetyzujecie swój potencjał, takie liczby pojawią się na waszych kontach. Oczywiście znajdą się osoby twierdzące, że wszelkie dane można sfabrykować, i jesteśmy tego świadomi, ale jak to mówił klasyk: “Jedni mają wyniki, drudzy mają wymówki”. Dla malkontentów muskulatura to sterydy, bogacz to złodziej, a kompetencje to znajomości. 

 

Przypadek 1

 

xnHcAbr9pF05L3ceTqUZszgHLQbst_UKDCCi6p09

 

22690,11€ - tyle zarobił właściciel jednego z popularnych forów tematycznych. Ponad dwa tysiące zarejestrowanych użytkowników, którzy nie szczędzili grosza na rozwój swojego zawodnika. Forumowicz ma ponad dwadzieścia dwa tysiące powodów do zadowolenia z trudu, jaki włożył w swoją stronę.

 

Przypadek 2

dOXlndG8JZkS-pkcAliqoRVu5_ZZ8piCcWdEmi3V

 

43383,94€ - to wynik kanału na YouTube, traktującego o piłce nożnej. Ciekawostki ze świata futbolu idealnie wpasowują się w tematykę gry. Nic dziwnego, że prawie sześć tysięcy osób spośród kilkuset tysięcy subskrybentów wciągnęło się w grę na dobre. Gra jest wciągająca nawet dla kogoś, kto nie jest fanem piłki, ale jeśli dodać do tego rywalizację między prawdziwymi graczami, FootballTeam nabiera zupełnie innego znaczenia. 

 

Przypadek 3

 

1yxTaTIqhY3BwVtfI5ZJv32zcSfStH7w0CAya01O

 

6516,76€ - taki wynik osiągnęła osoba prowadząca fanpage na Facebooku. Jak widać wystarczy włożyć trochę pracy i chęci, by zarobić naprawdę konkretne pieniądze.

 

Podsumowanie

Czy można zrobić w Internecie? Bez dwóch zdań. Ile można zarobić? Jak to mówią: “Sky is the limit”. Czy źródła zarabiania się wyczerpały? Zdecydowanie nie. Tak długo jak programy partnerskie typu FootballTeam wychodzą, szansa na zarobek będzie istniała zawsze. Trzeba tylko z tej szansy skorzystać.

 

 

Wpis sponsorowany przez Football Team.

Edytowane przez Ciamciaj
Aktualizacja stawek
  • Super 4
  • Dzięki! 1
SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz za darmo do naszej społeczności!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!


EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, że oni mają jeszcze osobny program afiliacyjny. ?

 

Ja nie widzę u siebie takiej opcji. Takie warunki widzę w ich panelu programu afiliacyjnego:

Bonusy obowiązują przez 90 dni - od 1 dnia rejestracji z linku polecającego.

Jeśli Twój polecony dokona zakupu Kredytów wówczas otrzymasz 10% wartości zakupionych Kredytów.

Przykład: Twój polecony kupi 1000 Kredytów. Otrzymasz 100 Kredytów nagrody.

Jeśli Twój polecony wykona przynajmniej 10 Treningów Podstawowych danego dnia wówczas otrzymasz 10% wartości wykonanych przez niego treningów w formie Energii.

Przykład: Twój polecony wykonał dziś 90 Treningów Podstawowych. Otrzymasz następnego dnia dodatkowe 9 Energii na trening. Uwaga! Trening w Centrum Szkoleniowym nie jest treningiem podstawowym i dlatego nie otrzymasz za niego dodatkowej energii.

Każdy Twój polecony dostaje na start dodatkowe 200 Energii

Edytowane przez KLM
update

...

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.07.2020 o 06:45, KLM napisał:

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, że oni mają jeszcze osobny program afiliacyjny. ?

 

Ja nie widzę u siebie takiej opcji. Takie warunki widzę w ich panelu programu afiliacyjnego:

Bonusy obowiązują przez 90 dni - od 1 dnia rejestracji z linku polecającego.

Jeśli Twój polecony dokona zakupu Kredytów wówczas otrzymasz 10% wartości zakupionych Kredytów.

Przykład: Twój polecony kupi 1000 Kredytów. Otrzymasz 100 Kredytów nagrody.

Jeśli Twój polecony wykona przynajmniej 10 Treningów Podstawowych danego dnia wówczas otrzymasz 10% wartości wykonanych przez niego treningów w formie Energii.

Przykład: Twój polecony wykonał dziś 90 Treningów Podstawowych. Otrzymasz następnego dnia dodatkowe 9 Energii na trening. Uwaga! Trening w Centrum Szkoleniowym nie jest treningiem podstawowym i dlatego nie otrzymasz za niego dodatkowej energii.

Każdy Twój polecony dostaje na start dodatkowe 200 Energii

Gra ma dwa programy partnerskie.

Pierwszy, który opisałeś to program partnerski w grze, gdzie użytkownik za polecenie gry znajomym/promocje może otrzymać drobne benefity w grze takie jak darmowa energia czy kredyty.

Drugi program to program afiliacyjny, gdzie za polecenie nie zyskujesz nic w grze tylko zarabiasz pieniądze jak w zwykłych programach programach partnerskich. Ten program jest opisany tutaj: https://affiliate.footballteamgame.com/

Na tej stronie jest napisane 

Cytat

You can withdraw all of the money that you have earned conveniently without leaving home! The transfers are realized with the same rules for everyone, once in a month onto the bank account or via PayPal.

Więc chyba nie ma limitu. Co do weryfikacji to nie znalazłem na tej stronie info na ten temat więc pewnie trzeba wysłać maila z zapytaniem. Jak się dowiesz to daj znać.

Odnośnik do odpowiedzi

 

Ja w zakładce Payouts widzę tak coś:

Cytat

 

How to get payout?

Download the Recipe for "Marketing activities" by clicking on DOWNLOAD

button. Send it right after to our email address: invoice@footballteamgame.com

Keep in mind that the bill MUST be sent from the same email you have used to register on the Footballteam Game affiliate program.

 

Nie bardzo wiem co i skąd mam tu ściągnąć. Support również nic nie odpowiada (m.in. w sprawie weryfikacji konta).

Edytowane przez KLM

...

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim

Weryfikacja konta afiliacyjnego do promowania gry przebiega indywidualnie dla każdego użytkownika. W zależności od ilości i jakości ruchu jaki partner wysyła do nas, sami kontaktujemy się w celu ewentualnej weryfikacji.


 

W dniu 3.08.2020 o 20:12, KLM napisał:

 

Ja w zakładce Payouts widzę tak coś:

Nie bardzo wiem co i skąd mam tu ściągnąć. Support również nic nie odpowiada (m.in. w sprawie weryfikacji konta).


Na koncie afiliacyjnym w zależności od aktualnego salda, można wygenerować (pobrać) rachunek. Po wysłaniu rachunku na email invoice@footballteamgame.com realizowana jest wypłata. Email należy wysłać z tego samego adresu, na który zarejestrowane jest konto afiliacyjne.

W razie dalszych pytań chętnie odpowiemy.

 

Edytowane przez FootballTeam
Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, FootballTeam napisał:

 

 

Rozumiem, że po wybraniu PayPal jako metody płatności, button Download podświetli (aktywuje się) po osiągnięciu przeze mnie 25 Euro (minimum)?

...

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, FootballTeam napisał:

 Po wysłaniu rachunku na email invoice@footballteamgame.com realizowana jest wypłata. Email należy wysłać z tego samego adresu, na który zarejestrowane jest konto afiliacyjne.

W razie dalszych pytań chętnie odpowiemy.

 

Czesc.

Ile czasu zajmuje Wam realizacja wypłaty?

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .