Skocz do zawartości

[KUPIĘ] Konto YouTube z włączoną monetyzacją


Przemek32

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Środki zapobiegawcze przed zawarciem transakcji dla kupujących i sprzedających

Odnośnik do komentarza

Konta z włączoną monetyzacją dalej są w cenie, 150$-250$ za konto ( mowa o kontach z minimalną ilością subskrypcji i ilością godzin ). 

@Beerus Trzeba doliczyć do tego jeszcze czas oczekiwania na weryfikację, która potrafi trwać kilka miesięcy i czasami nie jest ona rozpatrywana pozytywnie. 

Edytowane przez iDante
Odnośnik do komentarza

@Beerus Skąd autor może o tym nie wiedzieć? Wnioskuje po tym, że chce kupić konto z włączoną monetyzacją już ( więc raczej zależy mu na czasie ), no i najważniejsza rzecz to cena, która przekonuje mnie o tym, że autor nie ma zbyt dużej "wiedzy" odnośnie kont z włączoną monetyzacją na YouTube ( nie ujmując mu :) ).
 

Jeżeli uważasz, że:

Cytat

@Beerus Trzeba doliczyć do tego jeszcze czas oczekiwania na weryfikację, która potrafi trwać kilka miesięcy i czasami nie jest ona rozpatrywana pozytywnie.

nie jest odniesieniem do:

Cytat

Mogę ci sprzedać z możliwością włączenia monetyzacji lecz zostanie odrzucona na 100% ?

to nie wiem czy jestem Tobie to prościej wytłumaczyć, ale postaram się. Napisałeś, że sprzedaż mu konto, gdzie może sobie wysłać wniosek o monetyzację, a więc "ostrzegłem" autora przed tym, że jak kupi Twoje konto to będzie musiał sobie poczekać dość długo na akceptację ( jeżeli w ogóle jego wniosek zostałby zaakceptowany ), ze względu na to jak wygląda aktualna sytuacja z włączaniem monetyzacji na kontach.
Wydaje mi się, że Ty od razu mój post uznałeś za atak w Twoją stronę ( czyżby przez moją sygnaturkę ? ).

Edytowane przez iDante
Odnośnik do komentarza

Nie no przecież nikt nie może mieć weryfikacji i sprzedać taniej np. martwe konto (mimo, że już były takie sprzedawane)

Oczywiście ty jesteś najmądrzejszy i wszechwiedzący i wiesz po ile chodzą konta np. reddit, telegram, tik tok itp.

Zrozum to, że nie odniosłeś się do mojej odpowiedzi 

Nigdy nie napisałem, że sprzedam mu konto. Mimo, że napisałem, że wniosek zostanie odrzucony na 100% to i tak napisałeś "jeżeli w ogóle jego wniosek zostałby zaakceptowany" 

sygnaturki mam wyłączone. "Atak" w twoją stronę poszedł nie za to, że nie potrafisz poprawnie odnieść się do czyjeś wypowiedzi i dodać coś od siebie, tylko przez bezsensowne mnie oznaczanie i durne pisanie. Najlepiej spytaj autora na pw lub w temacie czy wie coś na dany temat i nie podawaj mu swojej cennej i potrzebnej wiedzy. 

Edytowane przez Beerus
Odnośnik do komentarza

@Beerus Każdy może sprzedawać za tyle ile chce, nawet za 1pln ( jest taka "zasada" sprzedasz coś za tyle ile dana osoba jest w stanie zapłacić ), ale nie widzę sensu, żeby sprzedawać po zaniżonej cenie jak wystarczy wpisać w google "youtube account marketplace" i masz pełno wyników, gdzie ludzie kupują i sprzedają konta za 150$-250$~ ( i to są konta z minimalną ilością subskrypcji i godzin, byle byłaby monetizacja włączona ).
Tak w ogóle to właśnie po tyle chodzą "martwe konta" i takie, które były "botowane" :).

Czy ja napisałem, że jestem najmądrzejszy :D ? Ja nie uważam się za takiego, ale dziękuję, że Ty tak sądzisz :) ( Jakby co to możesz sobie darować pisanie, że był to sarkazm :), tę linijkę możesz też tak odebrać )

Powiadasz, że nigdy nie napisałeś, że chcesz mu sprzedać konto? To co autor tematu ma rozumieć poprzez "
Mogę ci sprzedać", rozumiem, że jakby napisał on do Ciebie z chęcią kupna to odpowiedziałbyś mu "Sorka, ale żartowałem"? Jeżeli chodzi o powtórzenie tego co Ty napisałeś to tak masz rację, ale także dodałem informację o tym, że na odpowiedź ( nawet negatywną ) musiałby czekać parę miesięcy.

Durne pisanie i oznaczanie? A to nie mogę w takim razie oznaczyć użytkownika, który napisał post i przy okazji "ostrzec" autora przez kupnem konta, na którym mógłby wysłać wniosek i czekać parę miesięcy na odpowiedź?


@Edit
Trochę głupi przykład, ale według Twojej logiki "nie napisałem, że mu sprzedam". Dwóch ludzi rozmawia ze sobą odnośnie kupna czegokolwiek ( nazwijmy to X ):
S: Mogę panu sprzedać X, ale jestem z Y dzielnicy ( Twoja wiadomość, "Mogę ci sprzedać" )
K: Ok
Po 2 godzinach kupujący przyjeżdża na Y dzielnicę, a sprzedający mu mówi, że nie mówiłem Panu, że sprzedam Panu X.

Edytowane przez iDante
Odnośnik do komentarza

wow pierwszym zdaniem sam sobie odpowiedziałeś na swój pierwszy post w tym temacie.

Wow czytanie boli, przeczytaj co autor napisał i mój post

Dobra szkoda mi tracić dalej czasu na twoją osobę. Mimo, że od początku chodzi mi o zaprzestanie bezsensownego oznaczania mimo, że i tak to przeczytam gdyż jestem ciekaw kogoś opinii.

Pisz sobie co chcesz zablokuje cię i mam nadzieje, że już żadne powiadomienie od twojej osoby nie otrzymam :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Beerus "Odpowiedziałem sam sobie", ale logiczną rzeczą będzie, jeżeli ktoś coś chce sprzedać/kupić to "rozejrzy się po internecie" odnośnie cen, w szczególności, jeżeli chodzi o tak pospolitą rzecz jaką jest konto na YouTube z włączoną monetyzacją.

Odnośnie "czytanie boli... przeczytaj..." to gubisz się "kolego". Najpierw oznaczyłem Ciebie i w międzyczasie "ostrzegam" autora, odnośnie "ryzyka" z takiego konta, po czym masz pretensje, że Ciebie oznaczyłem, następnie piszesz "
Nigdy nie napisałem, że sprzedam mu konto", a teraz piszesz do mnie, żebym wrócił do pierwszych post'ów :D .

Oj, chyba pominąłeś parę lekcji z języka polskiego ( j. polski to nie tylko ortografią :D ) albo po prostu nudziłeś się i nie słuchałeś co nauczyciel mówił.


Jeżeli nie miałeś zamiaru sprzedać autorowi tego konta ( tak jak się przy tym upierasz ) to dlaczego złożyłeś mu propozycję sprzedaży?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .