Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  CashIsBack.pl – najlepsze stawki za klikanie w reklamy

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  CashIsBack.pl to serwis, który dzieli się ze swoimi użytkownikami prowizją uzyskiwaną ze sprzedaży reklamy, przy czym oferuje zdecydowanie najwyższe na rynku stawki. Użytkownicy dostają od 40 do nawet 60% prowizji jaką otrzymuje serwis CashIsBack.pl od reklamodawców. Jeśli dodamy do tego, że stawka za klik w reklamę wynosi od 1 zł do nawet 3 zł, to łatwo policzyć, że użytkownik może dostać nawet 1,80 zł za jedno kliknięcie. Takich stawek nie ma nigdzie w internecie, bo zdecydowana większość tego typu serwisów oferuje jedynie maksymalnie kilka (2-3) groszy za kliknięcie. 

  Aby móc zarabiać z serwisem CashIsBack.pl wystarczy się w nim jedynie zarejestrować i potwierdzić swój adres email klikając w link aktywacyjny wysłany na skrzynkę. Od tego momentu na adres email użytkownika będą kierowane reklamy za kliknięcie w które użytkownik będzie otrzymywał prowizję.

  Ile trzeba uzbierać, aby wypłacić pieniądze?

  Większość tego typu serwisów wprowadza bardzo wysokie limity wypłaty dla użytkowników. Wiąże się to z tym, że potrzeba kilku a nawet kilkunastu miesięcy czasu, aby wypłacić swoje zarobione pieniądze. W CashIsBack.pl ten limit wynosi tylko 20 zł. Wystarczy uzbierać 20 zł prowizji i już można ją wypłacić. Wypłata następuje przelewem bankowym i nie jest pobierana od tego żadna prowizja. Co więcej, nie ma też żadnych limitów ilościowych wypłat. Jeśli tylko na koncie użytkownika znajdzie się 20 zł, może on zlecić wypłatę.

  Jak jeszcze można zarabiać w CashIsBack.pl?

  Oprócz klikania w reklamy użytkownicy mogą zarabiać na polecaniu serwisu CashIsBack.pl. Rejestrując się w serwisie każdy użytkownik dostanie unikalny link referencyjny. Jeśli go wyśle do swoich znajomych, a oni korzystając z niego zarejestrują się w serwisie CashIsBack.pl i będą aktywnymi użytkownikami (takimi, którzy klikają w reklamy), to polecający użytkownik zarobi 10 zł za każdego poleconego aktywnego użytkownika. Nie ma tutaj też żadnych limitów – czym więcej użytkownik poleci nowych użytkowników, tym więcej zarobi. Na korzystaniu z linków referencyjnych korzystają nie tylko użytkownicy polecający serwis CashIsBack.pl, ale również ci pozyskani, bo dostają oni wyższą prowizję już od samego początku.

  Od czego zależy wysokość prowizji?

  Serwis CashIsBack.pl promuje najbardziej aktywnych użytkowników czyli takich, którzy najczęściej klikają w reklamy wysyłanych do nich na skrzynkę email. Każde kliknięcie w reklamę jest punktowane, a zdobywane punkty pozwalają użytkownikowi przechodzić na wyższe „levele” w serwisie. To z kolei oznacza wyższą prowizję od każdej klikniętej reklamy. Poziom 1 daje użytkownikowi 40% prowizji, a ostatni 10 poziom aż 60%.

  Pełna transparentność danych

  Wszyscy użytkownicy serwisu CashIsBack.pl na bieżąco mogą śledzić statystyki. Logując się do swojego konta użytkownika można podglądnąć kiedy i jakie reklamy zostały wysłane do użytkownika oraz jaka jest stawka za kliknięcie. Użytkownik widzi pełne statystyki swojej aktywności, zarobione przez niego kwoty oraz może śledzić swoje postępy w programie partnerskim CashIsBack.pl.
   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .