Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  Bo! Panel - Opinie - Płatne ankiety od 2014r

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  BO! Panel to polski serwis ankietowy, którego uczestnicy mają możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez wypełnianie płatnych ankiet w internecie. Portal należy do spółki BO! sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. Wg oficjalnej witryny, panel BO! został stworzony przez grupę socjologów i badaczy – pasjonatów badań społecznych i rynkowych, a dzięki współpracy z największymi instytutami badawczymi w Polsce zdobył szeroką wiedzę oraz kompetencje w realizacji internetowych projektów ankietowych. 

  bo!panel

  Jak zarabiać na BO! Panel? Poradnik

  BO! Panel udostępnia za pomocą swojej platformy możliwość płatnego wypełniania ankiet poprzez wyrażanie własnej opinii na tematy konsumenckie oraz społeczne. 
  BO! Panel działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Otrzymywanie zaproszeń ankietowych jest ściśle powiązane z naszym profilem, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego dokładne, rzetelne i przemyślane uzupełnienie, aby móc swobodnie korzystać z oferowanych opcji zarobkowych. Serwis skupia się wyłącznie na wykonywaniu badań i nie udostępnia dodatkowych form wynagradzania (w tym programu partnerskiego). Z jednej strony oznacza to nieco ograniczone możliwości zarobkowe, jednak z drugiej może nieść również pewne korzyści. Bowiem takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu osobom, które z różnych względów nie korzystają / nie chcą korzystać z systemu poleceń. Dzięki temu można również uciąć spekulacje, jakoby zarabianie poprzez wypełnianie ankiet opierało się głównie na promowaniu linku. Jak widać, w przypadku BO!, wszystko zależy jedynie od naszego wkładu pracy, czy zaangażowania.

  Możliwości zarobkowe udostępniane przez serwis

  bo! panel ankiety

  Ankiety

  To źródło zarobkowych możliwości, które oferuje nam platforma BO! Panel.
  Ankiety pojawiają się ze zmienną, nieregularną częstotliwością. Ich ilość określana jest jako mała/średnia. Zaproszenia do badań otrzymujemy na adres mailowy podany przy rejestracji. Dodatkowo wiadomości widoczne są także w naszym profilu, dlatego warto czasem zalogować się na konto celem sprawdzenia ich dostępności.
  Za ankiety uzyskujemy wynagrodzenie w postaci punktów, które po uzyskaniu tzw. minimum do wypłaty (wynoszącego 1000 punktów) możemy wymienić na pieniądze (32 zł).
  Punkty za ankiety wahają się od kilkudziesięciu (za krótsze, niezbyt wymagające badania), do nawet kilkuset (za badania dłuższe, wymagające większego przemyślenia oraz skupienia). 
  Tematyka przeprowadzanych ankiet jest różnorodna i obejmuje głównie ocenę zachowań konsumenckich (w tym wybranych kampanii reklamowych, produktów i usług pod względem jakościowo - użytecznym, wizerunku marki, nowości i promocji), a także opinie w kwestiach społecznych, czy społeczno – gospodarczych.

  BO! Panel – czy warto?

  BO! Panel to serwis oferujący uczestnikom szereg korzyści:

  • możliwość wypełniania płatnych ankiet, a tym samym uzyskiwania dodatkowego zarobku
  • możliwość wyrażenia swojej opinii na ciekawe tematy społeczne, społeczno – gospodarcze, a także dotyczące preferencji zakupowych, zachowań, poglądów oraz wyborów konsumenckich
  • osiąganie wyników uzależnione wyłącznie od własnego wkładu pracy oraz zaangażowania 
  • zarobki w złotówkach, wypłata środków bezpośrednio na nasze konto bankowe
  • niewygórowane minimum do wypłaty (32 zł)
  • możliwość wypełniania ankiet na każdym urządzeniu mobilnym posiadającym połączenie z internetem

  Czy warto korzystać z BO! Panel? Tak – jest to polski panel ankietowy, który pozwala na uzyskiwanie dodatkowego wynagrodzenia poprzez wyrażanie swojej opinii na zróżnicowane, ciekawe tematy. Portal jest sprawdzony, wypłacalny, łatwy w obsłudze. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wymaga od nas żadnej inwestycji.

  BO! Panel wypłaty, ile można zarobić?

  Środki pieniężne zgromadzone w BO! Panel wpływają na konto bankowe uczestnika w terminie do 28 dni roboczych od dnia zlecenia wypłaty w panelu.
  Uczestnictwo w BO! Panel traktowane jest jako konkurs, co oznacza, że po wypełnieniu ankiety, należy udzielić odpowiedzi na zadane pytanie / pytania.
  Poniżej fragment regulaminu dotyczący tej kwestii:
  „2.2. Uczestnictwo w Konkursie polega na odpowiedzi na jedno lub więcej pytań konkursowych, zamieszczonych w ramach ankiety dostępnej dla Panelistów zgodnie z postanowieniami Regulaminu Panelu. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest odpowiedź na wszystkie pytania konkursowe oraz wypełnienie ankiety (wypełnienie wskazanych pól w przypadku pytań otwartych oraz zaznaczenie odpowiedzi w przypadku pytań zamkniętych). W Konkursie biorą udział jedynie Paneliści, których ankiety , zostaną przez BO! otrzymane w terminie wskazanym do wypełnienia danej ankiety;
  2.3. Poprawność odpowiedzi na pytania konkursowe zostanie oceniona automatycznie za pomocą systemu komputerowego BO!. Po zakończeniu Konkursu komisja konkursowa, w skład, której wchodzą 3 osoby wyznaczone przez BO!, dokona podsumowania wyników Konkursu. Każdy Panelista, który prawidłowo odpowiedział na wszystkie pytania konkursowe, otrzymuje określoną liczbę punktów, które mogą zostać wykorzystane w sposób, o którym mowa w ust. 3;”

  Punkty zgromadzone na naszym koncie zostają zamienione na pieniądze, które  możemy wypłacać bezpośrednio na nasz rachunek bankowy lub przekazać na cel charytatywny.

  BO! Panel Wypłata

  Minimum do wypłaty w BO! Panel wynosi 1000 punktów, czyli w przeliczeniu na środki pieniężne – 32 zł. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew.
  Zarobki w BO! Panel są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest ilość otrzymywanych ankiet oraz tych, do których finalnie uda nam się uzyskać kwalifikacje i wypełnić w całości.

  BO! Panel Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w BO! Panel przebiega szybko i bezproblemowo. Wchodzimy na stronę bo-panel.pl, wybieramy opcję ‘Dołącz do panelu’, po zapoznaniu się z krótkim komunikatem, potwierdzamy ją za pomocą przycisku ‘Chcę dołączyć’. Następnie czytamy klauzulę informacyjną, zaznaczamy (po uprzednim przeczytaniu) wszystkie zgody, klikamy ‘DALEJ’.
   bo!panel rejestracja
   
  W kolejnym kroku odpowiadamy na pytania wg wyświetlonego formularza rejestracyjnego poprzez podanie poniższych danych demograficzno - osobowych:

  1. Płeć
  2. Rok urodzenia
  3. Kod pocztowy
  4. Wybór właściwego miasta / miejscowości / wsi
  5. Wykształcenie
  6. Forma logowania (przez facebook lub standardowo – podając nazwę i hasło)
  7. Nazwa użytkownika
  8. Hasło
  9. Hasło (ponownie)
  10. Powiadomienia SMS (tak / nie)

  W kolejnym kroku zaznaczamy znajomość regulaminu oraz polityki prywatności (po uprzednim przeczytaniu) i wybieramy przycisk Dalej.
  Uzupełniamy formularz końcowy wpisując kolejno:

  1. Imię 
  2. Nazwisko
  3. Adres e-mail
  4. Telefon komórkowy
  5. Telefon stacjonarny (opcjonalnie)

  bo! panel opinie

  Na podany adres e-mail otrzymamy link do rejestracji, po jego kliknięciu nasze konto w panelu zostanie utworzone. W następnej kolejności logujemy się i uzupełniamy nasz profil, na podstawie którego będziemy przypisywani do poszczególnych badań. Należy pamiętać, że dokładne wykonanie tej czynności zwiększy nasze szanse na uzyskiwanie większej ilości zaproszeń.

  BO! Panel Opinie

  Opinie użytkowników BO! Panel są w dużej mierze pozytywne. Serwis jest bezpłatny, sprawdzony i wypłacalny, a korzystanie z niego nie wymaga od uczestników wyjątkowych umiejętności, czy kwalifikacji. Użytkownicy doceniają platformę w szczególności za sprawne działanie, brak problemów technicznych oraz intuicyjne poruszanie się po stronie. 
   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .