Skocz do zawartości
 • Wujek Ziemny
  Wujek Ziemny

  LifePoints - Międzynarodowy serwis z ankietami

  Przejdź do serwisu
     (1 opinia)

  lifepoints opinie

  Life Points (dawniej Global Test Market) - międzynarodowy serwis ankietowy, którego uczestnicy otrzymują możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez wypełnianie płatnych ankiet. Właścicielem portalu jest największy na świecie, działający globalnie w 70 krajach dostawca badań i analiz – firma Lightspeed. Wg oficjalnej strony, w Life Points jest obecnie zarejestrowanych 5 milionów użytkowników, co stawia go w ścisłej czołówce paneli ankietowych. Firma Lightspeed została założona w 1946 roku jako National Family Opinion, NFO i TNS, w tym roku przerowadziła również swoje pierwsze badanie (źródło: https://www.lifepointspanel.com/about-us/who-we-are ).

  lifepoints wypłata.jpg

   

  Jak zarabiać na Life Points (dawniej Global Test Market)? Poradnik

  Life Points (dawniej Global Test Market) udostępnia za pomocą swojej platformy możliwość płatnego wypełniania ankiet poprzez wyrażanie swojej opinii na tematy konsumenckie, społeczne, polityczne, gospodarcze, a także zdrowotne, czy światopoglądowe. Panel dostępny jest w kilku wersjach językowych (w tym polskiej), dlatego nie stanowi żadnej bariery dla potencjalnych użytkowników.
  Life Points (dawniej Global Test Market) działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Otrzymywanie zaproszeń ankietowych jest ściśle powiązane z naszym profilem, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego dokładne i przemyślane uzupełnienie, aby móc swobodnie korzystać z przedstawionych opcji zarobkowych. Serwis skupia się wyłącznie na wykonywaniu badań i nie udostępnia dodatkowych form wynagradzania (w tym programu partnerskiego). Z jednej strony oznacza to nieco ograniczone możliwości zarobkowe, jednak z drugiej może nieść również pewne korzyści. Bowiem takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu osobom, które z różnych względów nie korzystają / nie chcą korzystać z systemu poleceń. Dzięki temu można również zaprzeczyć teorii, jakoby zarabianie poprzez wypełnianie ankiet opierało się głównie na promowaniu linku. W Life Points wszystko zależy jedynie od naszego wkładu pracy, czy zaangażowania.

  Możliwości zarobkowe oferowane przez serwis:

  lifepoints wypłaty.jpg

  Ankiety

  To źródło zarobkowych możliwości, które oferuje nam portal Life Points (dawniej Global Test Market).
  Ankiety pojawiają się ze zmienną, regularną częstotliwością. Ich ilość określana jest jako średnia/duża (obecnie porównywalna do Clixsense). Badania są w większości dobrze punktowane, a ich odrzucalność jest mniejsza niż w podobnych programach ankietowych.
  Zaproszenia do badań otrzymujemy na adres mailowy podany podczas rejestracji. Dodatkowo informacja o dostępnych ankietach jest widoczna także w naszym profilu, dlatego warto czasem logować się samodzielnie.

  Za ankiety otrzymujemy wynagrodzenie w postaci punktów, które po uzyskaniu tzw. minimum do wypłaty (wynoszącego 7000 punktów) możemy wymienić na pieniądze (60 złotych). Minimalny próg punktowy wydaje się nieco wysoki, jednak warto zauważyć, że „idzie to w parze” z odpowiednio wysokim punktowaniem wypełnianych kwestionariuszy.
  Punkty za ankiety wahają się od 150 (za krótkie, niewymagające badanie), do 800 (za badanie dłuższe, bardziej czasochłonne, wymagające większego nakładu pracy). Za samo przystąpienie do Life Points (dawniej Global Test Market) również otrzymamy dodatkowe punkty w ilości 10, natomiast za odrzucenie z badania punkty „pocieszenia” w ilości 2 (nie jest to jednak regułą i dotyczy tylko wybranych zaproszeń).

  Tematyka przeprowadzanych ankiet jest zróżnicowana i obejmuje głównie ocenę zachowań konsumenckich (w tym wybranych kampanii reklamowych, produktów i usług pod względem jakościowo - użytecznym, wizerunku marki, nowości i promocji), a także opinie w kwestiach społecznych, społeczno – gospodarczych, politycznych (ocena obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju, dokonanie wyboru wg własnych poglądów, obrazu Unii Europejskiej), zdrowotnych, czy światopoglądowych.
  W Life Points można również częściej niż w innych programach otrzymać ankietę, która jest jednocześnie kwalifikacją do tzw. zamkniętych społeczności badawczych (np. H&M, Philips, Electrolux). Jest to ciekawa opcja dla osób, które chcą maksymalizować swoje zyski w nieco inny, ciekawy sposób.

   

  Life Points (dawniej Global Test Market) – czy warto?

  Life Points (dawniej Global Test Market) to serwis oferujący uczestnikom następujące korzyści:

  • możliwość wypełniania płatnych ankiet, a tym samym uzyskiwania dodatkowego zarobku
  • możliwość wyrażenia swojej opinii na ciekawe tematy dotyczące znanych marek, nowych produktów, jakości oferowanych usług oraz kwestie zdrowotne, polityczne, czy społeczno - gospodarcze
  • osiąganie wyników uzależnione wyłącznie od poświęconego czasu, własnego wkładu pracy oraz zaangażowania (brak programu partnerskiego)
  • zarobki w złotówkach, bezpłatne przelewy na PayPal
  • dodatkowe formy wynagradzania (bony podarunkowe: Empik, Mango, Zalando, TK MaxX, eMAG)

  Czy warto korzystać z Life Points (dawniej Global Test Market)? Tak – jest to dobry, zagraniczny panel ankietowy, który zrzesza w swoich strukturach ponad 5 milionów respondentów z całego świata. Wieloletnia działalność pozwoliła mu na uzyskanie stabilizacji, a co za tym idzie zapewnienie wypłacalności swoim użytkownikom. Serwis działa sprawnie, zapewnia szybkie i bezproblemowe przelewy zgromadzonych środków oraz pozwala na wypełnienie sporej ilości ankiet w skali miesiąca (w porównaniu do innych ankietowych serwisów zarobkowych).

   

  Life Points (dawniej Global Test Market) wypłaty, ile można zarobić?

  Środki pieniężne zgromadzone w Life Points (dawniej Global Test Market) zostają przekazane uczestnikowi w terminie do 10 dni roboczych od momentu zlecenia dyspozycji wypłaty w zakładce ‘Nagrody’. Taki sam okres oczekiwania dotyczy realizacji nagród w postaci bonów podarunkowych.
  Środki zgromadzone na naszym koncie możemy wypłacać  za pomocą najbardziej znanego internetowego systemu płatności - PayPal, który umożliwia dokonywanie bezpłatnych przelewów na polskie konto bankowe.
  Przed zleceniem przelewu należy pamiętać o informacji zawartej w panelu: „Aby otrzymać wartość pieniężną swoich punktów na wybrane konto PayPal, Twój e-mail, podany w Twoim profilu “Moje Nagrody”, musi być powiązany z kontem PayPal, na które chcesz otrzymać wypłatę wartości pieniężnej swoich punktów. Wspomniany e-mail i wybrane konto PayPal, musza być ze sobą powiązane w momencie złożenia zamówienia. Aby połączyć adres e-mail ze swoim kontem PayPal: 

  1. Zaloguj sie do swojego konta PayPal 
  2. Wybierz link o nazwie “Dodaj adres e-mail”, podany obok Twojego adresu e-mail, znajdującego sie na ekranie Twojego “Osobistego Konta” 
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlonymi na ekranie, aby dodać dodatkowy adres e-mail. 

  Proszę pamiętać, ze adres e-mail musi zostać zweryfikowany (proszę postępować zgodnie z instrukcjami PayPal), zanim Twoje fundusze, reprezentujące wartość pieniężna Twoich punktów, będą mogły zostać zdeponowane.”

   

  Life Points (dawniej Global Test Market) Wypłata

  Minimum do wypłaty w Life Points (dawniej Global Test Market) wynosi 7000 punktów, czyli w przeliczeniu na wartości pieniężne – 60 złotych. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew.
  Istnieje również możliwość zlecenia wypłaty w kwocie 100 zł (po uzbieraniu punktów w ilości 11700).
  Zarobki w Life Points (dawniej Global Test Market) są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest ilość otrzymywanych badań do wypełnienia oraz tych, do których finalnie uda nam się uzyskać kwalifikacje i wypełnić w całości.

   

  Life Points (dawniej Global Test Market) Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w Life Points (dawniej Global Test Market) przebiega sprawnie i bezproblemowo. Wchodzimy na stronę www.lifepointspanel.com       i wybieramy opcję ‘Dołącz teraz’, a następnie wypełniamy wyświetlony formularz rejestracyjny poprzez podanie poniższych danych osobowych:

  1. Imię
  2. Nazwisko
  3. Adres e-mail
  4. Potwierdź adres e-mail
  5. Stwórz hasło
  6. Potwierdź hasło

  lifepoints opinia

  Całość zatwierdzamy przyciskiem ‘Dalej’ i wypełniamy drugą część tzw. metryczki wg poniższych informacji:

  1. Płeć
  2. Data urodzenia
  3. Adres
  4. Województwo
  5. Miasto
  6. Kod pocztowy

  lifepoints czy warto

  Ponownie wybieramy opcję ‘Dalej’.

  W kolejnym kroku zaznaczamy znajomość polityki prywatności, warunków członkostwa oraz zasad dotyczących nagród (po uprzednim przeczytaniu) i wybieramy przycisk ‘Zacznij zbierać Lifepoints teraz’.

  lifepoints zarobki

  Na podany adres e-mail otrzymamy link do rejestracji, po jego kliknięciu nasze konto w panelu zostanie utworzone. W następnej kolejności logujemy się na stronie i uzupełniamy nasz profil, na podstawie którego będziemy przypisywani do poszczególnych badań. Należy pamiętać, że dokładne wykonanie tej czynności zwiększy nasze szanse na uzyskiwanie większej ilości ankiet. Od tej chwili możemy rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem w Life Points (dawniej Global Test Market).

   

  Life Points (dawniej Global Test Market) Opinie

  Opinie użytkowników Life Points (dawniej Global Test Market) są w większości pozytywne. Panel jest darmowy, sprawdzony (prowadzi wieloletnią działalność i zrzesza miliony użytkowników) i wypłacalny. Uczestnicy doceniają platformę w szczególności za  większą ilość dostępnych ankiet (w porównaniu do innych paneli), a tym samym możliwość szybszego uzyskania minimum do wypłaty. Life Points (dawniej Global Test Market) cechuje się również udostępnianiem badań, które są bezpośrednią kwalifikacją do lubianych, zamkniętych społeczności. Witryna w ostatnim czasie przeszła metamorfozę. Obecnie jest bardziej intuicyjna, przejrzysta oraz łatwa w obsłudze. Dodatkowo posiada polską wersję językową, co z pewnością pomaga w jej efektywnym wykorzystaniu.

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Rob1q

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

   

  Dno!!

  Oszukują na liczbie przyznanych punktów, głównie w przypadku całotygodniowych dzienniczków. Pomimo wysyłanych reklamacji z dokładnym opisem i screenami twierdzą, że ankieta była niekompletna, albo że mają audyt itd.

  Przeczytajcie też dokładnie regulamin pojedynczej ankiety i zasady przyznawania punktów, gdzie można się dowiedzieć np.: że w regulaminie jest wpisana inna (oczywiście niższa) wartość punktowa niż w zaproszeniu - także wcale nie musicie dostać tyle punktów ile w zaproszeniu. Pomimo zwrócenia uwagi, zero reakcji, podobnie jak w przypadku wielokrotnego pytania o numer ankiety który chcemy zareklamować. Wymagają tego przy każdym zgłoszeniu, ale sami nie są w stanie powiedzieć gdzie taki numer można sprawdzić.

  Wielokrotnie miałem przypadek wypełnienia ankiety w 75% albo nawet w 99%, po czym wyskakiwał błąd ewidentnie z ich serwera, że ankieta nie może być ukończona i bywało tak, że 20min poświęconego czasu, zebranych przez nich moich odpowiedzi, które z powodzeniem mogli wykorzystać, bez ponoszenia oczywiście żadnych kosztów. Oczywiście reklamacji nie uznawali, twierdząc, że był to problem u mnie, nie u nich.

  Tak, ankiety są często i wydaje się że za sporo punktów, ale zazwyczaj wypełnienie trwa dłużej niż zapowiadają w zaproszeniu, punktów trzeba nazbierać naprawdę dużo żeby wymienić je na nagrody (7000 za 60zł w paypalu), każda ankieta jest w innym szablonie.

  Zdecydowanie ODRADZAM!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .