Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  Panel Ariadna - czy płaci? Opinie użytkowników

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  Wypełnianie ankiet stało się dla wiele osób efektywną metodą dodatkowego zarobku. Dochody bowiem z wspomnianej działalności sięgać mogą nawet kilkuset złotych w skali miesiąca, przy minimalnym wysiłku. Czy potrzeba jakichkolwiek specjalnych zdolności, by zacząć? Absolutnie nie! Wystarczy laptop lub komputer stacjonarny, dostęp do Internetu oraz, przede wszystkim, rzetelność podczas pracy.

  Częstotliwość otrzymywania ankiet bowiem zależy w dużej mierze od zgodności uprzednio podanych informacji o nas z odpowiedziami, które później zaznaczamy. W przypadku drastycznych różnić spodziewać się możemy, iż wypełnione ankiety nie zostaną zaliczone, a nagrody anulowane. Wiele nieuczciwych serwisów wykorzystuje ten fakt, by nie płacić użytkownikom za ich pracę, stąd zaczynając przygodę z płatnymi badaniami bardzo ważnym aspektem jest znalezienie poufnej strony.

  W Internecie obecnych jest dziesiątki panelów ankietowych, stąd pojawia się pytanie: "Który warto wybrać?". W dalszej części artykułu opowiemy więcej o stronie panel Ariadna, która od lat zajmuje się badaniem opinii wśród Polaków.

  Panel Ariadna - rejestracja

  By rozpocząć zarabianie na wypełnianiu ankiet wystarczy przejść proces prostej oraz szybkiej rejestracji, który ma na celu zebranie potrzebnych informacji dla osób przeprowadzających badania. Gdzie należy się więc udać? Pierwszym krokiem do zdobywania nagród za wypełnianie ankiet jest kliknięcie w podany link: https://panelariadna.pl/register. Przekieruje on nas na pierwszą stronę procesu rejestracji, gdzie należy podać adres email. 

  Rejestracja w panelu ariadna

  Na naszą skrzynkę pocztową wysłany zostanie link aktywacyjny, dzięki czemu dostajemy pełny dostęp do konta na stronie Panel Ariadna. Chwilę później otrzymujemy natomiast kolejny email, gdzie zawarte zostały informacje dotyczące loginu i hasła niezbędnego, by móc się zalogować. Aktywacja konta jest zarazem także naszą pierwszą szansą na otrzymanie nagród! Dlaczego? W wiadomości zawarty zostanie także link prowadzący do ankiety, za której wypełnienie otrzymujemy punkty. Na co możemy je wymienić? O tym więcej informacji znajdzie się w dalszej części artykułu. Tymczasem jednak należą Ci się gratulacje, gdyż właśnie zostałeś pełnoprawnym członkiem serwisu Panel Ariadna! Jakie jednak powinny być Twoje kolejne działania, by zmaksymalizować zyski?

  Panel Ariadna - konfiguracja konta

  Usprawnianie i modyfikowanie danej metody jest kluczowe, by zarabiać coraz to więcej. Nie inaczej jest z Ariadną, która, jako Ogólnopolski Panel Badawczy, najchętniej zbiera opinie Polaków jedynie o najwyższej jakości. Stąd też bardzo ważnym aspektem jest użycie poprawnych i prawdziwych danych. Jak to zrobić?

  Uzupełnienie informacji o profilu

  By tego dokonać, przechodzimy do profilu klikając opcję: "Profil", a następnie po lewej stronie wyświetli nam się kolumna, gdzie znajdziemy interesujące nas słowa, czyli "Zaktualizuj dane". Przekierowani zostaniemy następnie do ankiety, gdzie uzupełniamy podstawowe informacje, takie jak choćby imię, nazwisko, wiek czy też wykształcenie. Warto tu jeszcze raz przypomnieć, by konto zawierało prawdziwe o nas informacje, gdyż jest to jeden z głównych czynników, od których zależy częstotliwość otrzymywania przez nas ankiet. Po przejściu przez całość procesu Panel Ariadna nagradza nas punktami, które następnie możemy wymienić na nagrody rzeczowe.

  Uzupełnienie danych adresowych

  Jest to wymagane, by móc otrzymać nagrody rzeczowe uzyskane uprzednio za punkty. Panel bowiem wysyła je do nas pocztą, a czas oczekiwania w tym wypadku wynosi do 30 dni. Jeśli więc wysyłki nie stanowią już problemu, możesz przejść do pracowania dla serwisu Panel Ariadna, czyli uzupełniania ankiet!

  Panel Ariadna - jak zarabiać?

  Ogólnopolski Panel Badawczy oferuje kilka metod, dzięki którym zdobyć możemy punkty. Każdą z nich postaraliśmy się omówić poniżej, by zdobywanie nagród stało się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

  Wypełnianie ankiet

  Pierwszym nasuwającym się na myśl sposobem są ankiety Ariadna, które stanowią w większości przypadków główne źródło punktów dla użytkowników. Informacje dotyczące ich dostępności otrzymujemy na nasz adres email. W każdej chwili natomiast możemy natomiast przejść do zakładki "Moje Ankiety", gdzie uzyskamy szczegóły dotyczące czasu, jaki zajmuje ich wypełnianie oraz ilości punktów, które otrzymamy. 

  Ankiety oferowane przez panel ariadna

  Wspomniany czas, jaki użytkownik musi poświęcić na wykonanie danej ankiety, waha się się najczęściej w okolicach od 5 do 30 minut. Od niego także zależy końcowa ilość punktów oscylująca w graniach 5-50. Czy potrzeba jakichś specjalnych narzędzi lub umiejętności, by pracować dla Panelu Ariadna? Absolutnie nie! Jedyne, co jest nam potrzebne do realizacji zlecanych nam ankiet jest komputer stacjonarny, telefon, laptop czy też inne urządzenie posiadające połączenie do Internetu oraz własne chęci. Jeśli posiadamy wyżej wspomniane rzeczy, punkty pochodzące z ankiet prawdopodobnie staną się naszym głównym źródłem nagród.

  Polecamy również rejestrację w innych programach z płatnymi ankietami, m.in:

  • Opinie.pl - sprawdzony polski serwis z  płatnymi ankietami - HIT!
  • ySense (dawniej ClixSense) - zagraniczny serwis z ankietami, testowaniem aplikacji i klikaniem
  • Mypay.pl - polski serwis z wieloma typami zadań

  Poradnik zarabiania na płatnych ankietach

  Program poleceń

  Jeśli natomiast szukamy alternatywy dla zdobywania punktów pochodzących z badań, naszą uwagę przykuć może rozbudowany program poleceń dostępny w panelu. Za każdą bowiem osobę, która zdecyduje się rozpocząć pracę w serwisie oraz wypełni minimum 3 ankiety otrzymamy aż 70 punktów! Nie jest to opcja obowiązkowa, jednak sposób ten zdecydowanie przyspieszy proces zdobywania wymarzonych nagród.

  Panel Ariadna - nagrody

  Kiedy już uda nam się zdobyć wystarczającą ilość punktów, wymienić je możemy na nagrody, które znajdziemy w zakładce "Katalog nagród". Wybierać je możemy z kilkunastu kategorii, poczynając od sprzętu AGD, a kończąc nawet na wędkarstwie. Jak wyglądają natomiast "ceny" produktów dostępnych dla użytkownika? Oczywiście, przedmioty z już wspomnianej kategorii AGD będą zazwyczaj najwyższe, gdyż oscylują w granicach od kilku do nawet kilkunastu tysięcy punktów. Inne natomiast gadżety i narzędzia są znacznie tańsze, przez co zdobycie ich będzie także łatwiejsze.

  katalog nagród w panelu ariadna

  Przeglądając katalog wydawać się może, że drobne kwoty, takie jak choćby 1 punkt, kompletnie nie mają znaczenia oraz zebranie tak ogromnych ilości zajmie setki dni. Jeśli jednak będziemy śledzić oraz wypełniać na bieżąco pojawiające się ankiety, zdobycie konkretnej nagrody zająć może nawet do kilku tygodni. Panel Ariadna oferuje jeszcze jedną, ciekawą opcję przeznaczenia zdobytych przez nas punktów. Strona bowiem udostępnia możliwość, by je przekazać na konto organizacji charytatywnej "Pajacyk". Na rynku paneli dostarczających użytkownikom ankiety nie jest to jedna z popularniejszych usług, stąd warto jest docenić wspomniany aspekt.

  Wysyłki, dzięki którym otrzymać możemy naszą nagrodę, pokrywane są przez panel Ariadna, stąd nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat. Jak już wcześniej wspominaliśmy, czas oczekiwania wynosi do 30 dni. Po tym okresie nagrody rzeczowe bezpiecznie docierają do naszych rąk.

  Panel Ariadna - wypłaty i legalność

  Całość idei dotyczącej zarabiania poprzez wypełnianie ankiet jest bardzo atrakcyjna. Co jednak w przypadku, gdy dany serwis, mimo pomyślnie przez nas zakończonych badań, postanowi nie wypłacić nam zdobytych środków? W 2021 roku nie jest trudnym, by oszukać własnych pracowników, szczególnie przez Internet. Panel Ariadna jednak nie powinien wzbudzać podejrzeń, gdyż istnieje wiele powodów, poprzez które możemy być pewni, iż nasze nagrody rzeczowe zostaną dostarczone, a tym samym praca wynagrodzona.

  Panel Ariadna obecny jest na rynku od 2000 roku, co czyni go jednym z najstarszych serwisów ankietowych w Polsce. 21 lat doświadczenia oznacza, iż nie mógł on wzbudzać żadnych wątpliwości, ani być związany z oszustwami czy też przekrętami.

  Rejestracja przebiega w bardzo prosty sposób, co nie oznacza, iż strona nie posiada żadnego regulaminu i warunków korzystania. Sformułowane jasno punkty dotyczące działania Panelu Ariadna oraz jego interakcji z użytkownikiem pozwolą uchronić się przed problemami związanymi z pracą.

  Kolejnym aspektem jest fakt, że Panel Ariadna należy do w pełni legalnej firmy "Ogólnopolski Panel Badawczy SP. Z.O.O", którą znaleźć możemy pod adresem 02 732 Warszawa. NIP natomiast prezentuje się następująco: 521-36-49-224. Posiadając wspomniane informacje w 2021 roku możemy być pewni, że firmy działają bez żadnych przekrętów.

  Użytkownik może także skontaktować się z firmą poprzez adresy email dotyczące konkretnych działów:

  nagrody@panelariadna.pl - kontakt w sprawie nagród.

  badania@panelariadna.pl -kontakt w sprawie realizacji badań.

  ariadna@panelariadna.pl - ogólna pomoc związana z serwisem Ariadna.

  Jeśli jednak nie chcemy zapychać swojej skrzynki email, w panelu istnieje opcja wysłania wiadomości poprzez formularz.

  panel ariadna kontakt

  W każdej chwili możemy także usunąć nasze konto kontaktując się pod ostatnim z wymienionych adresów email, podając jako temat chęć zawieszania uczestnictwa w Panelu Ariadna. Wtedy też nasza rejestracja zostanie unieważniona, a wszystkie punkty, które możemy wymienić na nagrody, utracone.

  Panel Ariadna - opinie użytkowników

  Większość użytkowników wypowiada się bardzo pozytywnie na temat strony Panel Ariadna. Opinie wskazują jasno na fakt, że warto jest spróbować przygody właśnie z nim. Jako głównie zalety uczestniczenia w ankietach proponowanych przed Ogólnopolski Panel Badawczy wymienia się przede wszystkim:

  • szeroki wybór nagród,
  • 100%-owa wypłacalność panelu,
  • bardzo dobry kontakt z supportem,
  • bezpłatność udziału w programie.

  Głównym minusem jednak jest możliwość wymiany punktów jedynie na nagrody rzeczowe, a nie pieniądze. Kolejnym jest fakt, że podobnie jak z praktycznie każdym serwisem ankietowym, zdobywanie upragnionej nagrody jest stosunkowo powolne. Warto jest więc zaopatrzyć się w zapasy cierpliwości przed rozpoczęciem działalności ze wspomnianą stroną.

  Panel Ariadna - podsumowanie

  Po przeczytaniu artykułu w twojej głownie zapewne może pojawić się pytanie: "Czy więc warto spróbować?". Odpowiedź w tym przypadku jest jednoznaczna i brzmi "Tak!". Zarabianie na ankietach jest przedstawiane jako idealne dla początkujących, na co składa się kilka czynników.

  Jest w pełni darmowe

  Działalność w większości paneli z ankietami jest bezpłatne, stąd nie musimy posiadać żadnego kapitału, by zacząć zarabianie przez Internet.

  Jest bardzo proste

  By wypełniać ankiety nie potrzeba żadnych specjalnych zdolności. Strony oferują przyjazne użytkownikowi interfejsy, a za każdą ankietę najczęściej otrzymujemy punkty.

  Nie zastanawiaj się więc długo i wybierz właśnie Panel Ariadna jako swojego pierwszego partnera do zarabiania przez Internet. Z pewnością nie pożałujesz!

   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .