Skocz do zawartości
 • Wujek Ziemny
  Wujek Ziemny

  Panel Opinie.pl - sprawdź czy płaci? Opinie użytkowników

  Przejdź do serwisu
     (4 opinie)

   

  Panel Opinie.pl to nasz rodzimy serwis umożliwiający zarobek na wypełnianiu ankiet i wyrażaniu opinii na temat różnych produktów i usług. Serwis należy do IQS Sp. z o.o. - znanej firmy z branży badań rynku z siedzibą w Warszawie. Strona działa od 2007 roku i nieprzerwanie wypłaca środki. Posiadają ponad 100 tysięcy użytkowników i przeprowadzają ponad 500 tysięcy ankiet miesięcznie.

  Jak zarabiać w panelu opinie.pl?

  Zarabianie na Opinie.pl wygląda tak samo, jak w przypadku każdej innej firmy udostępniającej płatne ankiety. Świetnie obrazuje je poniższy diagram:

  opinie.pl recenzja

  Działanie serwisu jest bardzo proste. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość wypełniania płatnych ankiet (otrzymywać wynagrodzenie za wypełnianie ankiet). Po zalogowaniu się do serwisu wystarczy uzupełnić profil, wybrać zaproponowaną przez serwis ankietę i wykonać ją. W ankiecie należy zaznaczyć odpowiednie pola, nie ma jednego poprawnego sposobu wypełnienia - liczy się Twoja opinia. Po ukończeniu badania dostajemy pieniądze, które jest doliczane są do naszego salda.

  Po osiągnięciu minimalnej ilości pieniędzy można wypłacić je na kilka różnych sposobów. Stawki za ankiety różnią się i wahają od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych za jedną. Ankiety traktują o bardzo wielu tematach, zaczynając od tej rozrywki, turystyki poprzez biznes, a kończąc na informacjach o produktach. Dzięki temu każdy znajdzie ankiety interesujące dla siebie.

  Zaproszenia do ankiet przychodzą na e-mail (dlatego warto podać adres, który sprawdzamy!) lub po zalogowaniu się do serwisu. Rozpoczynamy badanie poprze kliknięcie przycisku aktywującego płatną ankietę. Ankiety dostarczane są według kryteriów naszego profilu.

  Część ankiet wybieranych dla nas jest względu na wiek, miejsce zamieszkania, płeć. Zdecydowana większość ankiet wysyłana jest do wszystkich. Strona serwisu jest czytelna i bardzo estetyczna, nikt nie powinien mieć problemu z rozeznaniem się i przystąpieniem do ankiety. 

  Czy warto zarabiać na Opinie.pl?

  Panel Opinie.pl to serwis z wieloma pozytywnymi aspektami:

  • wyrażasz swoją opinię na tematy, które Cię interesują
  • pogłębiasz swoje pasje i zainteresowania
  • dostajesz wynagrodzenie za opisywanie swoich odczuć
  • nie masz określonego grafiku pracy - pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz
  • ankiety dopasowane są do Ciebie
  • masz wpływ na produkty, na których temat się wypowiadasz

   

  Czy warto korzystać z panelu Opinie.pl ?

  Odpowiedź brzmi: tak. Serwis opinie.pl jest jednym z najlepszych serwisów w branży ankiet internetowych. Wieloletnie działanie na rynku zapewnia stabilne wypłaty, a ilość ankiet dostarcza duże możliwości zarobkowe jak na serwis z ankietami online. Nie zaobserwowano w serwisie problemów z działaniem.

  Zarejestruj się w Opinie.pl

  Wypłaty z panelu Opinie.pl

  Wypłaty za wykonywane ankiety są wysyłane do 15 dnia następnego miesiąca, co oznacza, że gdy zlecimy wypłatę 30 stycznia, otrzymamy ją do 15 lutego. Serwis posiada parę metod na wypłacenie środków. Najpopularniejszą jest przelew bankowy na konto lub PayPal. Minimum do wypłaty przelewem bankowym to 50zł, na konto Paypal 60zł, jednak inne metody wypłat zaczynają się już od 20zł . Użytkownik ma możliwość również wypłaty w formie doładowania telefonu lub w formie bonu podarunkowego.

  Serwis posiada też dodatkowe funkcje jak gry, konkursy czy konto na Facebook-u. W ten sposób użytkownicy mają kontakt z serwisiem i mogą zgłaszać swoje uwagi co do dalszego rozwoju. 

  W skrócie - Środki zgromadzone za wypełnianie ankiet możesz wypłacić w następujący sposób:

  • przelew bankowy
  • zasilenie konta PayPal
  • doładowanie telefonu
  • bon podarunkowy
  • przekazanie środków na fundacje charytatywne

   

  Ile można zarobić w panelu Opinie.pl?

  Ile można zarobić w Opinie.pl jest uzależnione od ilości ankiet do jakich przystąpimy. Czasem są to kwoty miesięcznie większe, czasem mniejsze. Średnio będzie to około 40-60zł miesięcznie.

  Z reguły za jedną ankietę od 100 pkt (0,50 zł) do 800 pkt (4 zł). Aczkolwiek niektórzy użytkownicy chwalą się, że otrzymują ankiety i o większej wartości. Nawet jeśli nie zakwalifikujesz się do danego badania, i tak zostaniesz nagrodzony 50 punktami (0,25 zł).

  Ile ankiet można realnie otrzymać w ciągu miesiąca? Zależy to głównie od Twojego profilu i zainteresowań jakie w nim masz. Średnia to około 10-12 ankiet miesięcznie.

  Polecamy rejestrację w tym portalu ze względu na dobre stawki za ankiety i wiarygodność serwisu. Aby zwiększyć zarobki polecamy rejestrację również w innych serwisy z płatnymi ankietami.

  Czy panel Opinie.pl płaci?

  Dowód wypłaty z Opinie.pl na Paypal w kwocie 120zł. Serwis wypłacalny w 100%.

  opiniepl-dowod.png

   

  Zarejestruj się w Opinie.pl

  Panel opinie.pl - rejestracja

  Proces rejestracji jest krótki i bezpłatny. Wchodząc na stronę opinie.pl, w centralnym miejscu znajdujemy przycisk — ZAREJESTRUJ. Klikamy na niego i przechodzimy do formularza.

  Możemy wybrać wypełnienie formularza o nas w tym momencie lub dopiero w panelu. Na adres email, który podamy na stronie przyjdzie link aktywacyjny. W ankiecie początkowej podajemy informacje takie jak wiek, płeć, wykształcenie czy wielkość miejscowości, w której mieszkamy.

  Następnie nasze konto jest założone i możemy zacząć zarabianie w opinie.pl

  Aplikacja mobilna - panel opinie.pl

  Serwis Opinie.pl oferuje świetne rozwiązanie dla osób, które lubią być w ruchu lub nie siedzą zbyt często przed monitorem. Dzięki aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemem Android, możesz wypełniać ankiety i mieć wgląd w swoje zarobki gdzie chcesz i kiedy chcesz!

  aplikacja mobilna panel opinie.pl

  Opinie użytkowników o panelu Opinie.pl

  Opinie użytkowników opinie.pl są praktycznie tylko pozytywne. Poniżej znajdziesz opinie od naszych użytkowników. Serwis jest sprawdzony i wypłacalny co potwierdzają liczne wpisy użytkowników jak i działanie firmy od 2007 roku. Serwis daje możliwość udziału w dużej ilości ankiet, które są ciekawe i posiadają dobre stawki. Jest to jeden z najpopularniejszych portali do wypełniania płatnych ankiet.

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Dorosz

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Ta strona najlepiej płaci w polsce jeżeli chodzi o ankiety online

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Zagazowany

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Lubie tu robić ankiety bo są ciekawsze niż u konkurencji. Można sobie dorobić, nie zajmuje to dużo czasu i nie trzeba się nic uczyć. Kokosów nie ma ale na waciki jest :D 

  • Super 1

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Axjon

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Dobry serwis, udało mi się już uzbierać na pierwszą wypłatę paypal :) Polecam, sprawdzeni! 

  image.png.cc2bd0f321b8a4297612f561a8828758.png

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  prawilniaczek

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Robię tutaj ankiety od czasu do czasu, jak dla spoko, milionerem od tego nie zostanę, ale miesięcznie jakaś tam dodatkowa kasa się zbiera. Wypełnianie ankiet nie jest trudne, panel przejrzysty. 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .