Skocz do zawartości
 • Wujek Ziemny
  Wujek Ziemny

  Reaktor Opinii - Zarabiaj na wyrażaniu swojej opinii

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  reaktor opinii

  Reaktor Opinii - polski serwis badawczy, którego uczestnicy otrzymują możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez wypełnianie płatnych ankiet w internecie. Właścicielem portalu jest Instytut Badań Pollster z siedzibą w Warszawie. Witryna Reaktor Opinii stanowi projekt, który powstał w 2014 roku, a jego celem jest pozyskiwanie opinii konsumentów na temat produktów i usług. Obecnie w swoich strukturach zrzesza ponad 120 tysięcy aktywnych użytkowników (źródło: https://pollster.pl/ ).

   

  reaktor opinii wypłaty

   

  Jak zarabiać na Reaktor Opinii? Poradnik

  Reaktor Opinii udostępnia za pomocą swojej platformy możliwość płatnego wypełniania ankiet poprzez wyrażanie swojej opinii na tematy konsumenckie, społeczne, gospodarcze, polityczne, a także zdrowotne oraz światopoglądowe. Dodatkowe punkty są przyznawane także za zapraszanie znajomych do udziału w panelu (tzw. program partnerski).
  Reaktor Opinii działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Otrzymywanie zaproszeń ankietowych jest ściśle powiązane z naszym profilem, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego dokładne i przemyślane uzupełnienie, aby móc swobodnie korzystać z przedstawionych opcji zarobkowych.
  Możliwości zarobkowe oferowane przez serwis:

  reaktor opinii wypłata

   

  Ankiety internetowe (online)

  To podstawowa i najważniejsza możliwość zarobkowa udostępniana przez witrynę Reaktor Opinii.
  Ankiety pojawiają się ze zmienną, nieregularną częstotliwością. Ich ilość określana jest jako mała/średnia. 
  Zaproszenia do badań otrzymujemy na adres mailowy podany podczas rejestracji. Dodatkowo informacja o dostępnych ankietach jest widoczna także w naszym profilu, dlatego warto czasem logować się samodzielnie.
  Za ankiety uzyskujemy wynagrodzenie w postaci punktów, które po uzbieraniu tzw. minimum do wypłaty (wynoszącego 500 punktów) możemy wymienić na pieniądze (50 zł). 
  Punkty za ankiety wahają się od kilku (za krótkie, niewymagające badanie), do kilkudziesięciu (za badanie dłuższe, zawierające pytania opisowe, wymagające większego nakładu pracy). Za samo przystąpienie do Reaktora Opinii również otrzymamy dodatkowe punkty w ilości 20, co w przeliczeniu na pieniądze daje nam równowartość 2 zł. Zostaną one przypisane do naszego konta po wypełnieniu tzw. ankiety rekrutacyjnej.
  Tematyka przeprowadzanych ankiet jest zróżnicowana i obejmuje głównie ocenę wybranych kampanii reklamowych, produktów i usług pod względem jakościowo - użytecznym, wizerunku marki, a także informacje dotyczące  zachowań konsumenckich, opinie w kwestiach społeczno – gospodarczych politycznych, czy międzynarodowych.
   

  Poleceni

  To najprościej mówiąc program partnerski, w którym  otrzymamy dodatkowe pieniądze, jeżeli inna osoba zarejestruje się poprzez nasz reflink (link osobisty). Za rejestrację nowego uczestnika otrzymamy jednorazowo 10 punktów, czyli równowartość  1 zł - pod warunkiem, że nowy panelista będzie aktywny (czyli nie dezaktywuje swojego konta) przez okres co najmniej 1 miesiąca od momentu przystąpienia do serwisu oraz wypełni w tym czasie przynajmniej 1 ankietę. Korzystanie z programu partnerskiego nie jest w żadnym stopniu obowiązkowe, jednak pozwala nam w dodatkowy sposób zwiększać swoje zarobki.
   

  Reaktor Opinii – czy warto?

  Reaktor Opinii to serwis oferujący uczestnikom następujące korzyści:

  • możliwość wypełniania płatnych ankiet, a tym samym uzyskiwania dodatkowego zarobku
  • możliwość wyrażenia swojej opinii na ciekawe tematy dotyczące kampanii reklamowych, znanych marek, nowych produktów, jakości oferowanych usług oraz kwestie polityczne, społeczne, gospodarcze
  • program partnerski zwiększający możliwości zarobkowe
  • zarobki w złotówkach, wypłata środków bezpośrednio na nasze konto bankowe
  • możliwość wzięcia udziału w dodatkowych projektach dotyczących np. testowania produktów

  Czy warto korzystać z Reaktor Opinii? Tak – jest to polski panel ankietowy, który pozwala na uzyskiwanie dodatkowego wynagrodzenia poprzez wyrażanie swojej opinii na tematy bezpośrednio związane z naszym funkcjonowaniem w społeczeństwie. Portal jest sprawdzony, wypłacalny, łatwy w obsłudze. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wymaga od nas żadnej inwestycji. Reaktor Opinii stale poszerza grono swoich odbiorców, co oznacza, że nastawia się na rozwój w dziedzinie badań rynkowych. To dobra wiadomość dla ankieterów, którym zależy na otrzymywaniu większej ilości zaproszeń ankietowych.
   

  Reaktor Opinii wypłaty, ile można zarobić?

  Środki pieniężne zgromadzone w Reaktor Opinii zostają przekazane uczestnikowi w terminie do 30 dni od momentu zlecenia wypłaty w panelu.
  Uczestnictwo w serwisie traktowane jest jako konkurs, a uzyskane punkty (wymieniane na gotówkę) – nagrodę, co oznacza, że panelista nie ma obowiązku wykazywać ich w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Poniżej fragment regulaminu mówiący o zobowiązaniach podatkowych:
  „W ramach Konkursu ogólnego, z chwilą zgromadzenia co najmniej 500 punktów, Uczestnik otrzymuje prawo do udziału w badaniu obejmującym test wiedzy. Test wiedzy obejmować każdorazowo będzie trzy pytania. Prawidłowa odpowiedź na co najmniej jedno z nich, uprawnia Uczestnika do otrzymania nagrody pieniężnej. Wysokość nagrody pieniężnej zależy od zgromadzonej liczby punktów przez danego Uczestnika, i oblicza się ją przyjmując że 1 punkt ma wartość 10 groszy. Każdorazowo nagroda podlega powiększeniu o nagrodę dodatkową w wysokości równowartości zryczałtowanego podatku dochodowego od łącznej wartości nagrody oraz nagrody dodatkowej. (…)
  Organizator dokonuje wypłaty nagrody pieniężnej zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Organizator pobierze zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych w wysokości 10% łącznej wartości nagrody oraz nagrody dodatkowej, w związku z czym kwota wypłacona Uczestnikowi zostanie pomniejszona o kwotę pobranego podatku.”

  Punkty zgromadzone na naszym koncie zostają zamienione na pieniądze, które  możemy wypłacać bezpośrednio na nasz rachunek bankowy lub rachunek bankowy tzw. przedstawiciela ustawowego (np. rodzica, opiekuna, pełnoletniego rodzeństwa).

   

  Reaktor Opinii Wypłata

  Minimum do wypłaty w Reaktor Opinii wynosi 500 punktów, czyli w przeliczeniu na wartości pieniężne – 50 zł. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew.
  Zarobki w Reaktor Opinii są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest ilość otrzymywanych badań do wypełnienia oraz tych, do których finalnie uda nam się uzyskać kwalifikacje i wypełnić w całości. Znaczną rolę w panelu może odgrywać również program partnerski, za pośrednictwem którego istnieje możliwość maksymalizacji naszych zarobków.
   

  Reaktor Opinii Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w Reaktor Opinii przebiega szybko i bezproblemowo. Wchodzimy na stronę https://reaktoropinii.pl , wybieramy opcję ‘Nie posiadasz konta? Zarejestruj się!’, wpisujemy swój adres e-mail, a całość zatwierdzamy poprzez ‘Kliknij, aby się zapisać’.

  reaktor opinii zarobki

  Na kolejnym ekranie podajemy poniższe dane:

  1. Rok urodzenia
  2. Hasło
  3. Powtórzone hasło

  Następnie zostajemy poinformowani, w jaki sposób będą przetwarzane nasze dane osobowe, zatwierdzamy znajomość regulaminu (po jego uprzednim przeczytaniu), zgodę na udział w programie wg określonych zasad oraz oświadczamy, że mieszkamy w Polsce. Ten etap potwierdzamy poprzez wybranie przycisku ‘Przejdź dalej’.

  reaktor opinii zarabianie

  W kolejnym kroku zostajemy przeniesieni na nasze nowe konto panelowe. Jednak, aby pomyślnie zakończyć proces rejestracji konieczne jest sprawdzenie naszej skrzynki mailowej i potwierdzenie linku aktywacyjnego.

  Na zakończenie uzupełniamy nasz profil (poprzez tzw. ankietę profilującą), na podstawie którego będziemy przypisywani do poszczególnych badań. Należy pamiętać, że dokładne wykonanie tej czynności zwiększy nasze szanse na otrzymywanie większej ilości ankiet.

  Podajemy następujące dane:

  1. Płeć
  2. Rok urodzenia (ponownie)
  3. Wykształcenie
  4. Województwo
  5. Wielkość miejscowości zamieszkania
  6. Sytuacja zawodowa (+ dodatkowe informacje zawodowe wg pytań)
  7. Informacje dotyczące naszego gospodarstwa domowego (ilość dzieci, dochody, zwyczaje konsumenckie)

  Po zakończeniu ankiety profilującej, nasze konto zostanie zasilone 20 punktami. Od tej chwili stajemy się pełnoprawnymi członkami panelu Reaktor Opinii.
   

  Reaktor Opinii Opinie

  Opinie użytkowników Reaktor Opinii są w dużej mierze pozytywne. Panel jest darmowy, sprawdzony i wypłacalny. Uczestnicy doceniają platformę w szczególności za prosty, przejrzysty oraz intuicyjny interfejs, który pozwala na łatwą nawigację i bezproblemowe korzystanie ze strony. Dużym plusem jest także system ankietowy – respondenci niezakwalifikowani do ankiety otrzymują tzw. punkty pocieszenia za wypełnienie samej metryczki (czyli podanie wymaganych danych demograficznych). Liczba wspomnianych punktów jest uzależniona od rodzaju badania i przeważnie mieści się w zakresie 2 – 5. Dodatkowym atut stanowi również program partnerski, który pomaga zwiększać osiągane dochody.
   

  Przejdź do serwisu

  Edytowane przez Ciamciaj
  Dodanie nowych informacji
  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .