Skocz do zawartości
 • Wujek Ziemny
  Wujek Ziemny

  CPABuild - Opinie - Sieć CPA typu Premium

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  cpabuild

  Czym jest CPA Build?

  CPA Build to sieć CPA, która pozwala na ukrycie kontentu za Offer Wall’em. Kiedy oferta zostanie wypełniona, zostaną Ci przyznane prawdziwe pieniądze. CPA Build płaci pomiędzy 1$ - 20$ za pojedynczą wypełnioną ofertę, zależnie od tego gdzie żyje osoba ją wypełniająca. By doszło do odblokowania naszego kontentu odwiedzająca osoba musi wypełnić krótką ankietę (lub inną akcję) przy użyciu ich danych osobistych. Możesz monetyzować zarówno ruch mobilny, jak i desktopowy. Sieć posiada duży wybór narzędzi do monetyzacji oraz opcje, które pomogą zmaksymalizować konwersję i profit.

   

  Opcje, jakie oferuje CPA Build

  Content Locker
  Content locker to zwyczajnie offer wall/ locker, który pojawia się w momencie próby uzyskania dostępu do twojej treści. Możesz ustawić praktycznie wszystko pod siebie, nawet kod CSS i HTML. Dostępny jest krótki filmik instruktażowy, który ma za zadanie pomóc nam zbudować własne szablony i lockery. Na stronie istnieją gotowe już do użycia podstawowe locker’y, inni użytkownicy mają też opcję na udostępnienie ich własnych content locker’ów.

   

  Podstawowe Szablony
  Kiedy mowa o szablonach to rzeczy mogą wydawać się bardziej skomplikowane, szczególnie gdy nie wiemy nic o html, css czy JavaScripcie. Istnieją podstawowe szablony takie jak: File Lockers, mobile lockers, gift cards, movies i wiele więcej. Podstawowe szablony są jednak ograniczone pod kątem ich edycji, możesz edytować jedynie wartości takie jak: kolor/obraz tła i tekst.

  cpabuild opinie

   

  Spersonalizowane Szablony
  Nie bez podstawy spersonalizowane szablony zostaną opisane osobno. Kiedy wybieramy jaki szablon chcielibyśmy zbudować istnieje jedna opcja, która pozwala na zmodyfikowanie wszystkiego. Mowa o szablonie „Link locker – Custom HTML”, który pozwala na edycję wszystkiego – html, css i kodu JavaScript. Czasami użytkownicy decydują się na udostępnienie swoich dzieł, zazwyczaj jednak nie są one zbyt dobre. Jeśli jesteś w stanie nauczyć się podstaw, to opcja ta pozwoli Ci na wygenerowanie największej ilości pieniędzy.

  cpabuild stawki

   

  Udostępnianie Szablonów
  Bardzo dobra opcja, która pozwala na dzielenie się swoimi dziełami, od content locker’ów po ich szablony. Kiedy te zostaną ustawione jako publiczne, a personel je zaakceptuje każdy dostanie możliwość ich użycia. Najlepszą częścią tego wszystkiego jest to, że za każdym razem gdy ktoś zarobi przy użyciu twojego szablonu ty sam dostaniesz z tego prowizję. Jeśli więc jesteś w stanie stworzyć przyzwoity szablon, dostajesz możliwość na pasywny dochód przez to, że ludzie będą używać twoich szablonów.

  cpabuild oferty

   

  Implementacja
  „Implementacja” landing page’a czy locker’a na twoją stronę jest naprawdę łatwe, a wszystko dzięki ich implementacyjnej paczce. Wystarczy ją pobrać i wypakować w dowolne miejsce, następnie wszystkie twoje locker’y oraz LP mogą zostać wprowadzone na twoją stronę. Nie potrzeba edycji żadnych z twoich plików HTML , gdy stworzysz nowy content locker. Sieć posiada również bardzo dobre poradniki na temat implementacji stron.

   

  Prywatne URL
  Podczas wprowadzania content locker’ów i landing page’ów na własną stronę linki wygenerowane przez CPA Build wyglądają bardzo nieprofesjonalnie. By to naprawić możesz stworzyć prywatny URL, który będzie działał tylko na twojej stronie. Zmienia to link z : „www.website.com/lockers/59f87g” na “www.website.com/lockers/watch-wonder-woman”.

   

  Eventy
  Łatwe do dołączenia i wypełnienia comiesięczne konkursy i eventy pozwolą na mały bonus w zarobkach.

   

  Szczegółowe statystyki
  CPA Build pozwala swoim użytkownikom na dostęp do wszystkich statystyk, jakich kiedykolwiek będą potrzebować, by zwiększyć swoje zarobki, czy do efektywnego stargetowania swoich odbiorców w celu otrzymania się na szczycie swojej niszy. Możesz sprawdzić dosłownie wszystko, kraje, urządzenia, raportów locker’ów i wiele więcej.

  cpabuild poradnik

   

  Poleceni
  Otrzymaj dożywotnie 5% prowizji od wszystkich zarobków twoich poleconych. Możesz nawet stworzyć grupę refów i pomagać sobie nawzajem. CPA Build udostępnia Ci banery pomagające w zdobyciu refów na twoją stronę czy blog.

   

   

  Metody Płatności
  1. PayPal
  2. Payoneer
  3. ACH (Tylko banki z USA)
  4. Międzynarodowy przelew bankowy
  5. Bitcoin

   

  Wady i Zalety
   

  Zalety:
  -Łatwa rejestracja i przyjęcie.
  -Strona jest łatwa w nawigowaniu, a statystyki zarobku wyświetlane są w header’ze.
  - Wiele dróg do spersonalizowania content locker’ów i szablonów.
  - Implementacja LP/lockerów jest bardzo łatwa i bezproblemowa.
  - Możliwość edycji szablonów pod kątem HTML, CSS i JS.
  - Możliwość udostępnienia swoich szablonów i czerpania z tego korzyści – upewnij się, jednak że nie zagrozi to twojej niszy.
  -Support bardzo szybko odpowiada.
  - Poradniki do praktycznie wszystkiego, o czym musisz wiedzieć.
  - Łatwo wpaść na pomysł niszy w oparciu na szablony udostępniane przez innych.
  - Gotowość na ruch mobilny – mobilne oferty oraz responsywny design.

   

  Wady:
  - Wszystko może wydawać się zagmatwane, kiedy pierwszy raz zaczynasz, szczególnie nauka o wszystkich dostępnych locker’ach i szablonach.
  - Znajomi spróbowali kilku ankiet i uznali je za praktycznie bez końca. Sam więc sprawdź, czy ankiety faktycznie są łatwe do wypełnienia.
  - Personalizacja zwykłych szablonów jest mocno ograniczona.
  - Nie znalazłem żadnego dostępnego forum.

   

  Podsumowanie
  CPA Build to zdecydowanie sieć, którą warto sprawdzić i mieć na uwadze. Wielu widzi z nimi wiele możliwości sukcesu, sam widzę potencjał, jaki mają. Nie znam aktualnie żadnej innej sieci CPA, która pozwala nawet na edycję kodu JS w naszych szablonach i na landing page’ach. To w połączeniu z udostępnianiem szablonów i bezproblemową implementacją stron sprawia, że życzę tej sieci dalszego rozwoju. Jeśli cokolwiek z powyższych brzmi zachęcająco to zachęcam, by samemu przetestować CPA Build.

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .