Skocz do zawartości
 • Wujek Ziemny
  Wujek Ziemny

  Peerfly - Opinie - Największa i najpopularniejsza sieć CPA na świecie
  Przejdź do serwisu

     (2 opinie)

  SIEĆ ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

  peerfly

  PeerFly jest stosunkowo nową siecią CPA, jeśli chcielibyśmy porównać ją do konkurentów. Nie oznacza to jednak, że jest to jedynie kopia innych sieci. 

   

  Kto stoi za projektem PeerFly

  PeerFly powstał w 2009 roku i złamał od razu wszelkie zasady sieci CPA wprowadzając coś nowego. Zespół liczy jedynie 15 osób co sprawia, że sieć nie ma tego korporacyjnego imidżu. Sieć bazuje na modelu CPA (Cost Per Action), a nie, jak inne sieci, na modelu CPS (Cost Per Sale).

   

  PeerFly pracuje dla swoich użytkowników, a nie na odwrót

  Wraz z modelem CPA dostaniesz wiele możliwości zarobku, ponieważ dużo więcej osób chętna jest wykonać jakąś akcję, która nic ich nie kosztuje, zamiast kupować jakiś produkt. PeerFly może również pochwalić się świetnym wsparciem swoich marketerów, wprowadzając ich w tajniki zarobku w modelu CPA.

   

  Gwarancja najwyższych stawek

  peerfly opinie

  W przypadku sieci afiliacyjnych nie możemy spodziewać się, że dostaniemy 100% stawki, jaką oferuje reklamodawca, ponieważ sieć musi zapłacić swoim pracownikom. ALE! Pamiętasz ilu pracowników zatrudnia PeerFly? Jest to jedynie 15 osób, co zdecydowanie ogranicza ilość pieniędzy przeznaczaną na wypłaty, a co za tym idzie, więcej pieniędzy dostają marketerzy!

  Ale to nie wszystko - PeerFly gwarantuje najwyższą stawkę dla każdej oferty. Jeśli znajdziesz sieć oferującą większą stawkę, napisz do supportu PeerFly, a otrzymasz jeszcze więcej!

   

  Mnóstwo opcji wypłacania pieniędzy

  PeerFly oferuje wiele opcji otrzymywania wypłat. Między innymi są to:

  • PayPal
  • Czek
  • Przelew bankowy
  • Payoneer
  • Bitcoin
  • Amazon Giftcard

   

  Darmowe kursy dla nowych użytkowników

  peerfly oferty

  Nowi marketerzy zazwyczaj czują się przytłoczeni nadmiarem informacji, które otrzymują w nowej sieci. Jednakże ekipa PeerFly zdecydowała się udostępnić bazę darmowych kursów oraz narzędzi, by pomóc nowicjuszom wejść w świat marketingu afiliacyjnego i CPA.

   

  Brak restrykcji lokalizacyjnych

  Wiele sieci afiliacyjnych na świecie nie chce przyjmować marketerów żyjących w konkretnych krajach i konsekwentnie egzekwują tę zasadę.PeerFly wychodzi naprzeciw tej zasadzie i pozwala na rejestrację ludziom z całego świata, bez względu czy jest to USA, Polska, czy kraj Trzeciego Świata.

   

   

  Przejdź do serwisu


  Opinie użytkowników

  Gość

  Ciamciaj

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Fajne oferty, dobre do takich źródeł ruchu jak Zeropark, Tonic itp. Na początku wypłaty trwają długo, ale można zagadać do menagera o przyspieszenie. Wypłacają:
  image.png

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Ramzeslaw

    

  Interesująca sieć, dużo ciekawych ofert, przyjazny support i wypłaty zawsze na czas. 

  peerfly3.jpg

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .