Skocz do zawartości

[SPRZEDAM]Praktyczny mentoring.net.pl - realne zarobki dzięki praktycznej wiedzy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie całe forum make-cash.pl
    Wraz ze wzrostem zainteresowanych osób pomocą w zarabianiu postanowiłem udostępnić swoją ofertę materiałów, poradników, plików jak i mojej pomocy, którą zainteresowany użytkownik otrzyma po zakupie!
Praktyczna wiedza poparta działaniami i zarobkami, które opisywałem w temacie mojego mentoringu poskutkowała wiedzą zamieszczoną w ponad 12 odrębnych poradnikach.  Usługa oferowana przeze mnie w dziale wykonam dotyczy mentoringu, który prowadzę w oparciu o indywidualną potrzebę oraz umiejętności danego użytkownika.
Osoby zarejestrowane w Mylead mogą otrzymać ode mnie bezpłatnie doradztwo i pomoc w ramach godzin mojej pracy supportu. (Najlepiej zgłosić się poprzez panel serwisu lub PW)
Natomiast w tym wątku poruszam kwestię konkretnych treści czyli materiałów i poradników.
 
1. Nazwa poradnika/niszy: Zbiór praktycznych treści, plików i materiałów do zarabiania w sieci. Całość zawiera pełne kompendium wiedzy dotyczącej zarabiania na afiliacji. 
Zaktualizowane w oparciu o najnowszą wiedzę z dnia 10.01.2021 roku!
2. Opis poradnika/niszy:
Chcąc zaprezentować pierwszy konspekt wszystkich materiałów, postanowiłem wykonać poniższą listę:
Cytat

 

 • Poradnik pierwszych kroków oraz bezwzględnych podstaw i technik, które użytkownik musi znać przed rozpoczęciem działań.
 • Kompendium wiedzy pracy w social mediach, czyli Instagram oraz Facebook bez tajemnic.
 • Zaawansowana promocja ofert VOD wraz z nakierowaniem na odpowiednią metodę znalezienia ruchu. Konkretne materiały od A do Z!
 • Case study - praktyczne poradniki, czyli działania krok po kroku opisane przez mentora. 
 • Podwójny poradnik związany z promocją ofert afiliacyjnych erotyki. 
 • Real content czyli zasady działania z usługami premium SMS. 
 • Poradnik promocji ofert i platform inwestycyjnych w oparciu o model CPA. Możliwy zarobek za dostarczonego jednego odbiorce: nawet 1200 PLN!
 • Aktualizowane każdego tygodnia, sprawdzone i najlepiej konwertujące kampanie afiliacyjne.
 • Bazy mailingowe - czyli w pełni pasywny dochód + gotowe szablony do mailingu.
 • Oraz dalsze materiały powiązane z wieloma korzystnymi rozwiązaniami w postaci monetyzacji ruchu.

 

Co daje łącznie 17 dokumentów(poradników) mojego autorstwa!

Wraz z dostępem do zawartości mentoring.net.pl

 

 

pobrane.png

 

 

 

W poprzedniej ofercie udostępniałem konspekt jednego z poradników. Teraz chcąc zapewnić możliwie najwyższej jakości świadczoną usługę: 

Każdy użytkownik może założyć konto z rangą DEMO w mentoring.net.pl bez wymogu płatności.

Koniec z kupnem "kota w worku"! Sam weryfikujesz zawartość i moją ofertę.

 

 

 

 

Decydując się na skorzystanie z przedstawionych przeze mnie materiałów musisz wiedzieć, że:

-Poradniki stanowią uzupełnienie oraz wprowadzenie do zarobku, otwierając drogę nawet najbardziej początkującym osobom. Mentoring przystosowany jest dla początkujących jak i najbardziej zaawansowanych użytkowników.

-Dzięki nim zarobisz swoje pierwsze pieniądze lub będąc osobą doświadczoną - poszerzysz swoją wiedzę i znacząco podniesiesz konwersję,

-Poszerzają wiedzę teoretyczną oraz praktyczną nt marketingu, afiliacji oraz programów partnerskich.

-Treści w nich zawarte są przeze mnie stale aktualizowane oraz opisywane w oparciu o możliwie najkorzystniejsze źródła dochodów. Ewentualne nieścisłości/niejasności staram się poprawiać wraz z każdą kolejną aktualizacją.

-Otrzymasz ode mnie pomoc z problemami lub pytaniami.

-Twoja ranga użytkownika w mentoringu zmieni się na PREMIUM. Umożliwiając dostęp do pełnej zawartości serwisu.

-(...)lecz najistotniejszą kwestią są TWOJE działania! Bez wykonanej pracy nie ma możliwości osiągnięcia żadnych zysków!

 

 

Warto sprawdzić przed zakupem moje poprzednie poradniki ogólnodostępne na forum!

Cytat

 

3. Źródło pozyskania: Własne doświadczenie, własne zarobki.
 
4. Dotychczasowe zarobki moich podopiecznych:
Dniówki, tygodniówki oraz wyniki miesięczne!
czaq.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png
Więcej zdjęć zarobków na naszym fanpage oraz mentoring.net.pl
 
5. Kontakt:
 
✔️Prywatna wiadomość na forum
✔️Telegram: t.me/czaqq
✔️GG:20226720
✔️Discord: Dołącz do discord Mylead. | Napisz do mnie - Mylead - Czaq
 
6. Cena:
Mimo wszystkich aktualizacji związanych z udoskonaleniem poradników - cena to niezmiennie 200 PLN!
Zachęcam do zakupu.
 
 
7. Możliwe sposoby płatności:
 
-Przelew bankowy
-PayPal
-PaySafeCard(+5%)
 
 
 
8. Nasze Social Media!
 
 
sBFJrCn.png / qQCp6aW.png
 
Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami! Afiliacja, mentoring oraz najkorzystniejsze oferty w pigułce!
 
 
8.Poradnik/nisze oddałem do recenzji: Dla moderatora globalnego: Harry.
 
 • Super 6
 • Dzięki! 1

track-sygnatura-makecash
Dołącz do społeczności zarabiających użytkowników i zarabiaj z nami.  Sprawdź temat mentoringu i opinie przed dołączeniem.

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Środki zapobiegawcze przed zawarciem transakcji dla kupujących i sprzedających

Odnośnik do komentarza

Witam,

To jest recenzja w 100% obiektywna, bez żadnych testów bazująca tylko na moim doświadczeniu. Dołożyłem wszelkich starań aby wartość merytoryczna recenzji była wysoka. Zaznaczam, że to jest tylko i wyłącznie moja prywatna opinia i ostateczny wybór należy do ciebie. W takim razie za wszelkie niepowodzenia (straty, etc.) nie możesz mnie winić.

 1. Poradnik Podstaw - Pierwsze kroki
  • Na samym początku Czaq zaznacza czego NIE robić oraz czym grozi złamanie zasad danej kampanii. Po dosyć krótkim wstępie przechodzisz do punktu "Od czego zacząć", w którym zostaje przedstawiony znany wszystkim na forum serwis MyLead.pl oraz biznes-host (osobiście tego hostingu nie polecam ale to tylko moje zdanie). Czaq poleca jeszcze bardzo fajny serwis do zarządzania projektami - Trello oraz sposób na "zakup darmowych domen". Nie zapomniał też o przedstawieniu ofert dla osób, które pragną zachować anonimowość oraz tych wykorzystujących boty. Jeśli jesteś na tyle początkujący by nie wiedzieć, czy jest tobie to potrzebne, to Czaq zarzeka się, że wszystko wyjaśni. Kolejnym punktem są "sposoby zdobycia ruchu" - nic czego by średnio-zaawansowany użytkownik nie znalazł na forum. @Czaq, niestety z jedną metodą zgodzić się nie mogę w 100% (punkt 2.1) bo nadal idzie wyżebrać więcej niż kilka(naście) leadów. Natomiast o metodzie 2.3 słyszałem, lecz nigdy nie korzystałem, gdyż taki sposób do mnie nie przemawia dlatego oceny bym zamienił miejscami - punkt 2.1 na 6/10, a punkt 2.3 na 4/10 ;) Czaq, jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Skracacz Google po 30 kwietnia 2018 roku nie działa dla nowych linków. Poza tym osobiście preferuję stawianie własnych skracaczy niż korzystanie z gotowych, które są de facto zajechane przez spamerów. W takim razie, aby podnieść wartość merytoryczną tego poradnika podstaw rozwinąłbym ten punkt trochę bardziej niż samo wspomnienie, że takie coś może istnieć.

 2. Kompendium wiedzy pracy w social mediach, czyli Instagram oraz Facebook bez tajemnic.
  Dostałem 2 oddzielne poradniki więc skupie się na nich osobno:

  • Facebook Ads - opisana metoda jedyna i słuszna do pozyskiwania leadów (moim zdaniem!) w dłuższej perspektywie czasu, a najlepsze jest w niej to, że skalowalna. Są przykłady, obrazki krok po kroku oraz wymiary grafik czyli wszystko czego potrzeba aby zacząć. Zabrakło mi alternatywy do  pozyskiwania lajków oraz tego 'jak ustalić najlepiej konwertujący wiek' ale może tylko się czepiam bo to podstawy. Z drugiej strony kompendium wiedzy powinno zawierać dużo różnych rzeczy wspomagających - mam dylemat. Mimo to wyjaśnione krótko i na temat.

  • Instagram - nie jest moją mocną stroną lecz Czaq to zmienił tym małym poradnikiem. Ogólnie rzecz biorąc tutaj jest więcej tekstu niż w/w poradniku i odnoszę wrażenie, że Czaq lepiej się czuje na Insta niż FB :D Z drugiej strony nic dziwnego bo insta w jednej kategorii ma zdecydowanie większy potencjał niż FB. Czaq informuje, że będą aktualizacje rozszerzające poradniki co podnosi ich wartość cenową i merytoryczną.

 3. Kolejna metoda promocji czyli - utwórz pytanie a następnie zyskaj!

  • Znam, praktykowałem, działa - na tym mógłbym zakończyć gdyby nie jeden istotny fakt. Serwis znajdujący się przy punkcie 1 mimo iż przewijał się ciągle gdzieś w internetach to nie zatrzymałem się na dłużej aby mu się przyjrzeć także dzięki Czaq za podsuniecie pomysłu.

 4. Promocja ofert VOD wraz z nakierowaniem na odpowiednią metodę znalezienia ruchu.

 5. Podwójny poradnik związany z ofertami promocji erotyki! Pełne kompendium łącznie liczy 17 stron tekstu A4!

  • Faktycznie dużo wartościowej wiedzy. Korzystając z tego poradnika ciężko będzie nie zarobić. Czaq linkuje do wielu serwisów aby jak najbardziej pomóc swoim podopiecznym. Przy okazji opisuje jakie kroki należy zrobić, wszystko jest uporządkowane i fajnie opisane. Ponownie odniosłem wrażenie, że Czaq wie o co chce i jak to osiągnąć. Żałuję tylko, że nie ma opisanych rzeczy, które pokażą się dopiero w aktualizacji poradnika. Ma się pojawić 4 nowe pozycje także czekam z niecierpliwością abym mógł zaktualizować swoją recenzję. Chociaż pewnie co niektórzy zakupią poradnik to myślę, że aktualizacja recenzji znajdzie swoich odbiorców.

 6. Poradnik promocji ofert inwestycyjnych w oparciu o model CPA.

  • Poradnik ten bardziej opisuje pewne platformy i miejsca ich promocji - czyli nic nowego czego byś się nie dowiedział z powyższych pozycji. Robiąc szybki research jedna z platform jest znana w Polsce już od 2017 roku. Konkurencja? Jakaś jest ale gdy znajdziesz inny sposób niż SEO to powinno się udać ;) Nie ma najlepszych opinii wśród osób, które brały w niej udział (pewnie ze względu, że to inwestycja wysokiego ryzyka), więc nie promowałbym tych platform wśród rodziny, znajomych, współpracowników i wspólników. Wystarczy 1 lead lub 2 leady miesięcznie by twoje zarobki internetowe były na całkiem dobrym poziomie. Jeżeli przez miesiąc czasu nie zdobędziesz leada to znaczy, że twoja promocja kuleje na całej linii. Zdobyć tego 1 leada po prostu musisz, bo programy są międzynarodowe w takim razie nie warto ograniczać się do Polski.

 7. CPL. Zarabiaj na prostych weryfikacjach

  • Podobnie jak wyżej - to jest bardziej opisana metoda niż praktyczna część, lecz warto zaznaczyć, iż wyjaśnienie tego tematu jest częścią całości poznania zarabiania przez internet. Ba! Sam od pewnego czasu przymierzam się do korzystania z tego typu ofert i czekam na finalizację jednej domeny. Spodobał mi się link do poradnika użytkownika tego forum "Jak dokonać analizy konkurencji" - kiedyś czytałem ale zapomniałem, także dobrze jest odświeżyć pamięć! Ubolewam nad faktem, że autor tematu nie opisał szerzej programów typu CC. Być może to pomysł na kolejny poradnik, co @Czaq?

 8. Real content. Rozpoczęcie moralnych działań z usługami premium.

  • Wybitnie krótki poradnik i wydaje mi się, iż na forum czytałem bardzo podobną wersję jak zamienić fake content, na real content. Niemniej jednak dobrze, że jest to zaznaczone.

 9. Kampanie, nisze oraz najlepsze miejsca promocji dla podopiecznych październik 2019

  • Przejrzałem nisze z października i proponowane miejsca promocji, są fajnie wyselekcjonowane i moim zdaniem ciągle aktualne. Bazujac na nich można nawet wyszukiwać sobie nowych niszy z podobnej tematyki i promować w tych samych miejscach./

 10. Bonus - polecając zyskujesz!

  • To nie jest poradnik, a raczej notka informująca o korzyściach polecania mentoringu użytkownika Czaq ;)

Podsumowanie

To by było na tyle. Czaq napisał, że jest 12 dokumentów i wszystko się zgadza. Wyżej mam 10 punktów gdyż "Kompendium wiedzy pracy w social mediach, czyli Instagram oraz Facebook bez tajemnic" jest opisane w dwóch dokumentach. Ogólnie rzecz biorąc początkującym polecam, bo to kawał dobrego materiału na start. Dodatkowo w cenie wliczona jest pomoc i sporo dodatkowych materiałów, które Czaq oferuje po napisaniu do niego na wiadomości. Myślę, że jeżeli się przyłożysz to zarobisz i zagwarantować mogę, że jeszcze nie raz wrócisz do tego poradnika. Cena 149 zł jest jak najbardziej adekwatna i poniżej tej wyceny bym nie schodził, a korzystając z programów opisanych w punkcie 6 poradnik zwróci się jakoś 6-krotnie ;)

Całość oceniam:

 • Dla początkujących na: 8/10
 • Dla średnio zaawansowanych: 5/10 lub 6/10 (zależy od poziomu)
 • Dla zaawansowanych: nie oszukujmy się, tutaj nie ma sensu oceniać gdyż to są podstawy. Osoby zaawansowane zarobkowo (np. te wracające po czasie) jak najbardziej mogą też zgłaszać się do Czaq'a. Myślę, że bez żadnego problemu Czaq doradzi i wspólnymi siłami hajs będzie się zgadzał:smoke:

Przypominam ponownie, że recenzja jest napisana w 100% obiektywnie, bez żadnych testów bazująca tylko na moim doświadczeniu. Nie dostałem za tę ścianę tekstu żadnych benefitów i dołożyłem wszelkich starań aby wartość merytoryczna recenzji była na jak najwyższym poziomie i zgadzała się ze stanem faktycznym mojej wiedzy. Zaznaczam, że to jest tylko i wyłącznie moja prywatna opinia i ostateczny wybór należy do ciebie. W takim razie za wszelkie niepowodzenia (np. straty, etc.) nie możesz mnie winić.

 

Przy okazji jak już ktoś zdecyduje się na postawienie strony to polecam swoje usługi optymalizacji. Przyspieszę stronę, a jak wiadomo (lub nie) im szybciej strona się uruchamia to jest wyżej w wynikach wyszukiwania google i ma mniejszy współczynnik odrzuceń.

 

 • Super 2
 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Cześć ?

 

Na początku swojej przygody z Afiliacją byłem nieco ostrożny, nie wiedziałem jak się za to zabrać, z pomocą ruszył Czaq! Postanowiłem, że wykupię poradniki, a przy okazji dostanę pomocna dłoń od 'wyjadacza' w tej dziedzinie - raz się żyje.Wiedziałem, że coś z tego może wyjść, a kaska potrzebna każdemu. 

 

Obecnie jestem pod skrzydłami Czaqa i tak już 4 miesiące, w sumie to jestem bardzo zadowolony - nie spodziewałem się, że aż tak mi pomoże. Poradniki zwróciły się w 1 tydzień zarobków. Zawierają dużo wiedzy dla 'zielonych' jak i zaawansowanych earnerów.Wszystko opisane krok po kroku, jeżeli czegoś nie rozumiesz - pisz do Czaqa, natychmiastowa odpowiedź i uczysz się dalej. 

Zarabiamy dalej, poradniki aktualizowane, wiedza aktualizowana, mnóstwo stron, można się nieźle wciągnąć. 

Jak najbardziej polecam każdemu pomoc oferowaną przez Czaqa, gość jest świetny, komunikatywny, a poradniki są sensownie napisane, merytoryczne. 

Opinia w 100% subiektywna, oparta na własnym doświadczeniu. 

Jeszcze raz polecam i radzę się spieszyć, brać póki gorące. 

 

 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Cześć,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż jest to opinia osoby, która już od dłuższego czasu zarabia w internecie, więc moje spostrzeżenia mogą się różnić od tych, które po lekturze poradników będzie miała osoba początkująca.

Nie przedłużając:

 1. Poradniki przede wszystkim zawierają dużo wiedzy, która przyda się każdemu początkującemu jak i osobom siedzącym już jakiś czas w temacie. Osoby zaawansowane mogą też oczywiście coś z nich wyciągnąć (niekoniecznie nowe metody, ale jakieś rozwiązania albo inne podejście).
 2. W poradnikach @Czaq nie znajdziesz jednej metody tylko propozycje oraz sposoby podejścia do wielu nisz oraz metod promocji. Nie chcesz działać w ero? W poradnikach przeczytasz między innymi o zarabianiu na VOD itd.. Każda początkująca oraz średniozaawansowana osoba znajdzie tutaj coś dla siebie.
 3. Poradniki FB i Instagram - jeżeli nie wiesz z czym to się je, albo już próbowałeś i Ci nie wychodziło, to po lekturze na pewno uda Ci się dopracować swoje działania i zacząć zarabiać. Zwłaszcza na Instagramie, który dla wielu osób jest czarną magią, a ma bardzo duży potencjał.
 4. Nie wiesz gdzie promować? W poradniku znajdziesz również przykładowe miejsca.
 5. Poradniki są cały czas aktualizowane - nic więcej nie trzeba dodawać.
 6. Cena - ktoś, kto zaczyna od podstaw jest w stanie odpracować koszt tych poradników w 2-3 dni. Oczywiście nic nie jest podane na tacy, więc trzeba mieć głowę na karku i przynajmniej umieć podpatrzyć konkurencję. Cena jest uczciwa, chociaż moim zdaniem powinna być wyższa.
 7. Znalazłem również kilka nieścisłości, albo kilka rzeczy które z własnego doświadczenia zrobiłbym inaczej. Ale są to raczej niuanse, zupełnie nieistotne dla początkujących.

Podsumowując, są to bardzo dobre poradniki dla początkujących i średniozaawansowanych w jak dla mnie, bardzo atrakcyjnej cenie. Bardzo przystępnie przekazana, uczciwa wiedza, która pomoże wam postawić pierwsze kroki w zarabianiu przez internet. Nie będę tutaj wystawiał oceny w skali od 1 do 10, bo to się mija z celem.

 

 • Super 1
 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Skorzystałem z oferty Czaqa jakiś czas temu. Co prawda, pierwsze kilka dni były czytaniem poradników, rozkmin i rozmów. Później pojawiły się pierwsze leady i tak jest do teraz.  :)

Moim zdaniem poradniki są PRZEDE WSZYSTKIM aktualne - nie ma problemów z zarabianiem jeśli tylko ktoś ma chęci.
Aktualnie biorę się za płatny traffic więc liczę na jeszcze większe wyniki.

Oto aktualne ogolne zarobione kieszonkowe z czaqiem ;)


 

zarobkiogolne.png

Edytowane przez daniel91215
obrazek cos sie nie pokazuje
 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuje serdecznie wszystkim za opinie i recenzję ;) Pozostały ostatnie sztuki poradnika - zachęcam chętnych do kontaktu.

Nowe aktualizacje na grudzień już gotowe - w przyszłym miesiącu pełne info! Dostęp otrzyma każdy korzystający z mentoringu.

track-sygnatura-makecash
Dołącz do społeczności zarabiających użytkowników i zarabiaj z nami.  Sprawdź temat mentoringu i opinie przed dołączeniem.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem poradniki jakiś czas temu i szczerze mówiąc dzięki nim mam wiedzę by zacząć zarabiać nie małe pieniądze! Dodam, że jestem raczkującym earnerem a wiedza z poradników zwiększyła mi szanse na stały dochód! Do tego warto skorzystać z mentoringu Czaq. Bardzo pomocny człowiek. Generalnie polecam zakup! ;)

 • Dzięki! 1

Strony internetowe SzczecinStrony internetowe Szczecin macseo.pl. Zniżka dla forumowiczów 10%!

Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...

Oferta poradników jest cały czas aktualna!

Zaktualizowany został całkowicie również poradnik:

Cytat

Kampanie, nisze oraz najlepsze miejsca promocji dla podopiecznych - grudzień 2019

Osoby zainteresowane stabilnym, realnym oraz satysfakcjonującym zarobkiem, zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość na forum. Zachęcam też do skorzystania z innych form kontaktu podanych w pierwszym poście.

 • Super 2

track-sygnatura-makecash
Dołącz do społeczności zarabiających użytkowników i zarabiaj z nami.  Sprawdź temat mentoringu i opinie przed dołączeniem.

Odnośnik do komentarza
 • 2 tygodnie później...

Oferta poradników została wzbogacona o dodatkowe 20 stron kompendium wiedzy promocji programów partnerskich! 

Poradnik przedstawia zbiór wszystkich potrzebnych informacji, materiałów oraz metod potrzebnych do zarabiania na programach inwestycyjnych! 

pobrane.jpg

Osiągaj nawet 1000 PLN za każdy lead!


 Cena się nie zmienia! 

Liczba poradników wzrasta do 13! ?

track-sygnatura-makecash
Dołącz do społeczności zarabiających użytkowników i zarabiaj z nami.  Sprawdź temat mentoringu i opinie przed dołączeniem.

Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...

Jak pewnie każdy z Was, który zobaczył mega zarobki "podopiecznych" Czaq zakupił mentoring wraz z poradnikami za 200zł i co?

I g**no :D Poradniki bez merytoryki z 2016 roku - szczerze to poradniki tutaj na otwartym forum są znacznie bardziej wartościowe :) Podejście w stylu "jesteś kreatywny na pewno sobie sam poradzisz" oraz "masz naprawdę duże doświadczenie" - do osoby zaczynającej temat afiliacji to po prostu dramat. Jeżeli chcecie zszarganych nerwów, zero konkretów i przytakiwania to polecam jak najbardziej zakup - takie jest moje osobiste zdanie i zapraszam do wypowiedzenia się w tym temacie osób, które również nie będą tylko opisywały tego "mentora" przez różowe okulary.

Zapalnika całej sytuacji dodał fakt, że poradniki udostępniane za darmo na pewnej stronie (nie będę podawał, żeby nie robić reklamy) były znacznie lepiej przygotowane merytorycznie, z praktycznymi i aktualnymi przykładami niż te płatne tutaj. ?

A za 200zł polecam pobawić się z FB Adsami - wyjdziecie na tym znacznie lepiej (taki bezpłatny mentoring ode mnie) :P

Odnośnik do komentarza

Szczerze polecam miałem tyły z zarabianiem o jakieś 2 lata kupując poradnik odświeżyłem dużo cennej wiedzy myślę że każdy znajdzie jakiś punkt dla siebie z którego może czerpać fajne zyski. No i mentoring który jest tutaj dużym plusem zawsze można otrzymać wsparcie :)

Edytowane przez fenri95
 • Super 1
Odnośnik do komentarza

Rozpoczęłam współpracę z Czaqiem jakiś czas temu i z czystym sumieniem mogę polecić. Bardzo wyczerpujące odpowiedzi, pomoc przy najmniejszych problemach i już pierwsze pieniądze zarobione ;)  

Mamy kilka projektów nad którymi zaczynamy mocno pracować, więc gdy zaczną być większe wyniki chętnie podzielę się "dowodami" :D 

 • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...

Czaq jako człowieka i jego materiały mogę polecić w 100% !! Korzystam z jego metod i pomocy już dłuższy czas i na dzień dzisiejszy udało mi się dotrzeć do stabilnych dniówek, które jako dodatkowe źródło dochodu bardzo mnie cieszą. Zarabiam głównie na ero więc raczej łatwizna lecz przed nami bardziej poważne projekty i liczę na jeszcze większe zarobki. Polecam serdecznie!

 

Edit. Dla przykładu dniówka z wczoraj w załączeniu :D 

Pomału takie dniówki stają się normą, niedługo mam nadzieję stabilne 100 PLN na dzień. 

dniówka.jpg

Edytowane przez esli12
 • Super 1
 • Haha 1

31.png

 
Odnośnik do komentarza

Niestety ja nie jestem zadowolony i szczerze odradzałbym każdemu zakup mentoringu u Czaqa. Wiedza w "poradnikach" jest bardzo mało merytoryczna, to jest bardziej na zasadzie "Próbuj, dasz sobie radę, wierze w Ciebie" niż jakakolwiek wiedza praktyczna. Więcej chyba można dowiedzieć się czytając darmowe poradniki na tym i innych forach. Kontakt z czaqiem wygląda mniej więcej tak, że większość rozmowy (o ile już odpisze) to "Wiesz co najlepszym sposobem będzie SEO, działaj i daj znać, czy się udało". To prawda - rzadko nie odpisuje, ale ze 3 czy 4 razy mu się zdarzyło olać moją wiadomość, w tym ostatnią którą do niego napisałem (ale to nic, nie gniewam się). Za mentoring zapłaciłem 190zł. 2 lata temu. Zarobiłem około 10zł +/-. Jeżeli ktoś chce zakupić mentoring u Czaqa to jak najbardziej można - lecz za 200zł moim zdaniem dużo lepiej będzie zakupić dostęp do innego mentoringu, lub zainwestować w teksty na stronę, lub fajną grafikę.

To oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać, a Ty czaq nie pisz do mnie bym edytował posta tak jak to było ostatnio, bo to tylko moja opinia do której mam prawo. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Wiesz @dewe99 mówiąc szczerze nie kontaktowałeś się ze mną ponad rok czasu, wcześniej zarabiając aktywnie - z moją pomocą. Ostatnią wiadomość otrzymałem od ciebie po dłuższym czasie wieczorem 4 kwietnia. Musisz mi wybaczyć ale nie jestem w stanie być online 24/7. Na twoje wiadomości odpisałem dnia dzisiejszego zaraz po wejściu na GG. 

Nie sprawdziłeś żadnych z aktualizacji, które wypuściłem od zeszłego roku, co widać w progresie moich wszystkich podopiecznych ma ogromne znaczenie. Nie będę też do ciebie pisał o edycje posta. Przy takiej roszczeniowej postawie, zważywszy na wcześniejszą pomoc jaką ci udzieliłem jest to trochę nie fair :) 

Mam nadzieję, że wypowiedzieć się będą mogły w temacie osoby aktywnie korzystające z pomocy, wraz z rzetelnym podejściem do tematu. 

track-sygnatura-makecash
Dołącz do społeczności zarabiających użytkowników i zarabiaj z nami.  Sprawdź temat mentoringu i opinie przed dołączeniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .