Skocz do zawartości
 • Wujek Ziemny
  Wujek Ziemny

  i-Say.com - Opinie - Wyrażaj swoją opinię i zarabiaj
  Przejdź do serwisu

     (0 opinii)

  i-say opinie

  Czy chciałbyś wyrażać swoją opinię na temat towarów i usług w internecie, a dodatkowo otrzymywać za to pieniądze? 

  Dzięki i-say.com będziesz miał możlwość dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat usług i produktów, z których korzystasz, a firma zapłaci Ci za każde pytanie, na które odpowiesz.

  i-say.com opinie

  Wypełniaj ankiety - wyrażaj swoje opinie na temat produktów, z których korzystasz - produktów globalnych marek, usług, dosłownie czegokolwiek. i-say.com zadba, by Twoja opinia została usłyszana.

   

  i-say zarobki

  Zdobywaj punkty za odpowiadanie na pytania - za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty i-say, które będziesz mógł wymienić na nagrody!

   

  zarabianie na i-say

  Zdobywaj nagrody - zarobione punkty możesz wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe do różnych sklepów.

   

  i-Say obsługuje grupa Ipsos - duży i rozpoznawalny gracz na arenie badania rynku. Ipsos to międzynarodowa firma prowadząca ponad 70 milionów wywiadów rocznie. Obsługuje ona ponad 5000 klientów w ponad 100 państwach. Ipsos istnieje od 1975 roku i jest trzecią pod względem wielkości firmą wykonującą badania rynku. Gigant ten zatrudnia ponad 15000 pracowników na całym świecie.

   

  i-Say.com - Nagrody

  W i-Say zarobione punkty możesz wypłacić na kilka różnych sposobów. Mogą to być e-kupony, karty przedpłacone (prepaid), bony, wypłaty na PayPal, a nawet możesz przeznaczyć zarobione środki na cele charytatywne. Poniżej kilka przykładowych nagród:

  i-say nagrody
  i-say.com nagrody

  zarabianie na i-say.com

  Przejdź do serwisu


  Opinie użytkowników

  Gość

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .